Безопераційна блефаропластика – фото до і після

Корекція вікових змін шкіри, в більшості випадків, виливається у великі витрати і тривалий реабілітаційний період. Але існують і доступні варіанти, наприклад, лазерна або ін’єкційна безопераційна блефаропластика нижніх і верхніх повік.

Зміст:

 • Особливості та протипоказання
 • Відео:як робиться блефаропластика
 • Види блефаропластики
 • Огляд цін

Особливості та протипоказання

Блефаропластика – це корекція шкіри повік, яка є найбільш сприйнятливою до різних подразників. З-за того, що під нею досить маленький шар колагену, навколо очей починають з’являтися перші зморшки. Головним підступністю цієї зони є те, що складки тут проявляються рано, але в той же час їх дуже складно прибрати.

Існує блефаропластика нижніх і верхніх повік, ця методика буває операційна і безопераційна. У першому випадку, лікарями трохи підтягується шар шкіри, що дозволяє на деякий час позбутися від «гусячих лапок», у другій – вона коригується за допомогою інших технологій.

Показання до блефаропластики століття:

 1. Темні кола під очима, набряклість;
 2. Зморшки, в тому числі «гусячі лапки»;
 3. Нависання над оком верхнього століття;
 4. Вікове зміна розрізу очей;
 5. Скупчення під повіками зайвої жирової прошарку, яка перешкоджає нормальному кровопостачанню.

Потрібно пам’ятати, що, як і трансконъюктивальная (звичайна), безопераційна корекція зморшок навколо очей має протипоказання:

 1. Пологи, вагітність, годування груддю;
 2. Прорізи зі згортанням крові;
 3. Індивідуальна непереносимість препаратів (стосується вітамінної методики);
 4. Гіпертонія, хвороби серця, діабет;
 5. Проблеми із зором.

Після сеансу можуть виникнути ускладнення у вигляді припухлості під очима або болем у голові. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, якщо це станеться.

Відео:як робиться блефаропластика

Види блефаропластики

В залежності від Ваших потреб, можна використовувати різні типи цього естетичного курсу. Відомі такі типи підтяжки і корекції стану шкіри навколо очей:

 1. Лазерна;
 2. Ін’єкційна;
 3. Ультразвукова або rf-ліфтинг;
 4. Термоліфтінга.

Лазерна кругова підтяжка вважається однією з найбільш популярних використовуються професійними косметологами методик безоперационной блефаропластики. Особливостями є те, що за допомогою лазера певні ділянки обличчя нагріваються – це сприяє активізації вироблення колагену і еластану. Завдяки цим речовинам, складки вирівнюються практично природним шляхом. Технологія повністю безпечна, якщо проводиться на спеціальному обладнанні під керівництвом хорошого лікаря. Косметолог визначає глибини проникнення лазера і його тип, після чого проводить сеанс. Ефекту в більшості випадків вистачає на 5-7 років.

До лазерним способів можна віднести ліполіз століття. За допомогою лазерного променя певної температури, нагрівається жировий прошарок під очима, висока температура розчиняє жир, а кров вимиває його з-під шкіри.

Фото – Обличчя до і після блефаропластики

Часто можна зустріти фото до і після безоперационной ін’єкційної блефаропластики. Це звичайнісінька мезотерапія шкіри очей. Суть полягає в тому, що під шкіру за допомогою масажу спеціальним пристосуванням (роликом) вводиться вітамінна суміш. Залежно від наявних проблем, такий спосіб допоможе позбутися від жирових відкладень і зморшок.

Треба зазначити, що якщо під очима грижі, то варіант не підійде. Також масаж категорично заборонено дівчатам з падаючим зором – процедура може погіршити становище. В залежності від способу життя, ефекту може вистачити як від ДРОТ або армування на 3-5 років.

Фото – Блефаропластика століття

RF-ліфтинг або SMAS – це спосіб раз і назавжди позбутися від мішків і набряків під очима. Багато лікарі відзначають, що причиною появи таких неприємностей є грижі, часто вони вроджені. Тому незалежно від того, на яких дієтах Ви сидите і якими кремами користуєтеся – мішки не пропадуть. Їх допоможе видалити спеціальна ультразвукова блефаропластика. Її проводять на апараті RayLife, звідки і з’явилася друга назва способу.

Крім усунення неприємних жировиків, методика прекрасно справляється із зморшками різної глибини і підвищенням тургору шкіри. Відгуки стверджують, що безопераційна ультразвукова блефаропластика має накопичувальний ефект, для довготривалого результату потрібно зробити не менше 5 сеансів. Зате його вистачає до 7 років.

Термоліфтінга або термаж – це технологія схожа з лазером і ультразвуком, за винятком того, що нагрівання глибинних шарів шкіри, які відповідають за вироблення колагену, проводиться радіохвилями. В основному проводиться на апараті Thermacool. Епідерміс нагрівається, і кров починає посилено циркулювати. Це допомагає очистити закупорені судини, прибрати зморшки і вирівняти колір обличчя. Варто бути обережними жінкам після 60 років і тим, у кого судини близько розташовані до поверхні покриву. Дуже проста методика, результат помітний на четверту добу після сеансу. Варто поврить корекцію через 4 роки.

Фото – Стан очей після процедури

Пам’ятайте, що після будь-якого способу омолодження можна впливати на зони обробки косметикою і потрібно уникати відкритих сонячних променів. Три дні необхідно посидіти вдома чи обов’язково використовувати компреси при виході на вулицю (щоб на ділянку після корекції не потрапив сміття).

Огляд цін

Процедура проводиться тільки в спеціально обладнаних салонах краси і клініках, тому вона не є найдешевшою. Ціна на безоперацинную блефаропластику залежить від обраного способу і наявної проблеми. Найскладнішою вважається лазерна з-за того, що треба дуже точно підібрати глибину променя. Усереднена вартість одного сеансу блефаропластики зморшок «гусячих лапок»:

ГородЦена, рублейГородЦена, рублів
Алмати 17000 Калінінград 16 500
Краснодар 16000 Мінськ 17500
Москва 17500 Санкт-Петербург 17500
Нижній Новгород 17000 Харків 17000
Уфа 16500 Чебоксари 16500
Воронеж 16000 Челябінськ 16000