Безопераційна ліпосакція холодним лазером, ультразвукова і ін’єкційна

Іноді навіть тривалі вправи і дієти не дають потрібного жиросжигающего ефекту. У таких випадках використовується спеціальна технологія – безопераційна ліпосакція, яка має безліч переваг перед традиційною методикою.

Зміст:

 • Що це таке
 • Види
 • Відео: кавітаційна (ультразвукова) ліпосакція
 • Протипоказання
 • Огляд цін

це таке

Ліпосакція – це спосіб усунення жирових відкладень за допомогою відсмоктування. Існує два варіанти такої технології: операційна і безопераційна. Під час першої жир усувається за допомогою хірургічного розрізу шкіри. У такому випадків після операції залишається видимий шрам. До того ж за наявності втручання, лікарі відзначають, що після процедури у пацієнтів тривалий реабілітаційний період. Не завжди жир відсмоктується повністю, на його місці може бути видно відвисання шкіри або бугри.

На відміну від цього способу, безопераційна методика відома тим, що не залишає на тілі слідів. Крім того, після такої корекції фігури дуже маленький термін реабілітації – всього три дні.

Види

Існують такі види впливу:

 1. Лазерне;
 2. Ультразвукове;
 3. Радіочастотне;
 4. Ін’єкційне.

Ліпосакція холодним лазером або лазерний ліполіз – це безопераційна система впливу на невеликі ділянки тіла, при якій використовується апарат LipoLaser, LipoBelt, Zeltiq, Lipo-Slim, I-Lipo. У більшості випадків, вона використовується для корекції фігури в області талії або декольте, рідше на сідницях і стегнах. Також лазер застосовують для усунення жирових відкладень в області пахв і підборіддя.

Технологія має таку назву, т. к. на зовнішню частину шкіри ніякого впливу не проводиться – вона не нагрівається, вся робота здійснюється під тканиною. Лазер проникає в глибинні шари тіла і розщеплює жир, організм виводить розріджений речовина природним шляхом за допомогою лімфатичної системи.

Аналогічним чином проводиться неінвазивна безопераційна ультразвукова кавітація (TriWorks, Fraxel, Zerona, RAH-MediCell, Ультрашейп, INLIP, Synetica і Exilis Elite), яка застосовується для того, щоб зменшити живіт і стегна. Вся робота ультразвуком також проводиться у внутрішній частині тканин. Жир нагрівається і за допомогою ультразвуку змінює своє положення. Після через рідкого стану, він потрапляє у міжклітинний простір лімфосистеми і виводиться з тіла. Як варіант, якщо не підійшла ультра-процедура, то можна звернути увагу на радіочастотний варіант Tite FX, LPG, Aluma, Bella Contour.

Фото – Апаратна ліпосакція

Іноді дівчата користуються для таких цілей ін’єкціями спеціальних препаратів. Це дешево і швидко, до того ж є можливість не тільки схуднути, але і поліпшити стан шкіри (її тургор і кількість колагену). Ця методика ще називається мезотерапевтическая ліпосакція. Вона застосовується для всього тіла та обличчя, просто в залежності від площі обробки змінюється насадка.

У більшості випадків, в салонах краси цей метод застосовується разом з відомою гіалуронової кислотою або вітамінними сполуками. На відміну від попередніх варіантів, ліполіз уколами може залишити на тілі сліди впливу, які пройдуть протягом тижня.

Фото – Зони ліпосакції

Дія способу засноване на властивості використовуваних складів (Alidya, Lipolise AQP). Застосовуються речовини розщеплюють жирові молекули, які в рідкому стані дуже легко виводяться з організму. Наприклад, дуже часто в суміші додається фосфатидилхолін – це унікальна речовина, яка бореться з локальними жировими відкладеннями.

Таким чином, можна забезпечити ефективне схуднення самої проблемної зони, при цьому, не зачіпаючи внутрішні органи (потрібно зазначити, що ультра-варіанти іноді нагрівають не тільки жир, що згубно для здоров’я). На фото до і після безопераційна ін’єкційна ліпосакція помітно покращує не тільки стан фігури, але і шкіри в цілому.

Відео: кавітаційна (ультразвукова) ліпосакція

Протипоказання

Відгуки кажуть, що новітня ліпосакція Акваликс (Aqualyx) – це унікальна безопераційне методика, здатна вирішити різні проблеми стрункості. Але при цьому вона має свої недоліки. Протипоказання:

 1. Незалежно від обраного способу категорично заборонено робити подібні процедури вагітним і годуючим;
 2. Онкологія і різні захворювання;
 3. Корекція фігури не виконується під час менструації та клімаксу;
 4. Для ін’єкцій не допускається наявність захворювання печінки та нирок;
 5. Потрібно бути обережними дівчатам з хронічними захворюваннями вірусного типу (герпес).

Фото – Кавітація

Незважаючи на популярність цієї новітньої методики, у неї є і деякі побічні ефекти. Приміром, після сеансу може спостерігатися зниження тиску або, навпаки, його різке підвищення. Іноді дівчата скаржаться на біль в оброблених ділянках, а в залежності від згортання крові, на місці уколов (мезотерапевтичний),можуть утворитися гематоми.

У будь-якому випадку, перед проведенням процедури треба обов’язково пройти обстеження у фахівця. Деякі салони краси надають подібні послуги безпосередньо перед сеансом, щоб Ви могли заощадити час.

Огляд цін

В домашніх умовах безопераційна ліпосакція не проводиться, оскільки для цього потрібне спеціальне обладнання, ціна якого досить висока. Тому така система позбавлення від зайвої ваги здійснюється тільки в спеціалізованих салонах краси. Розглянемо вартість процедури в різних містах Росії, Казахстану і Білорусі. Ціна на ультразвукову безоперационную ліпосакцію (Vela Smoth), ділянка 10*10 см, ціни в у. тобто:

ГородЦена, у. е. ГородЦена, у. е.
Астана 380 Новосибірськ 380
Алмати 375 Омськ 375
Білгород 360 Перм 375
Владивосток 380 Санкт-Петербург 380
Волгоград 380 Ростов-на-Дону 375
Воронеж 380 Самара 375
Дніпропетровськ 385 Севастополь 380
Єкатеринбург 380 Сочі 380
Іркутськ 380 Нижній Новгород 380
Казань 380 Тверь 375
Калінінград 375 Тольятті 375
Київ 385 Томськ 375
Краснодар 380 Тула 375
Красноярськ 380 Уфа 380
Курськ 375 Хабаровськ 380
Липецьк 370 Харків 375
Мінськ 380 Челябінськ 375
Москва 385 Ярославль 375

Практично кожна клініка естетичної краси надає знижки при повторному відвідуванні, також допоможуть заощадити акції, які проводяться в салонах. В залежності від того, який апарат використовується – результат помітний після 3 або 5 сеансу. Адреси клінік Вашого міста Ви зможете знайти в довідниках по населеному пункту.

Треба зазначити, що через деякий час знадобиться повторний курс для закріплення результату. У середньому, повторити процедуру варто через кілька років.