чи Існує кохання на відстані

Всі ми любимо поговорити про трагічну або щасливу любов з боку нас – дівчат. Пропонуємо зачепити тему – погляд чоловіка, може бути любов на відстані. Це досить цікаво знати думку протилежної статі.

Зміст:

  • Історія Андрія
  • Відео: поради психолога про кохання на відстані

Історія Андрія

Кожен мимоволі замислювався над цим питанням, кому хоч раз сподобалася фотографія чергової дівчини в соціальній мережі. Ось саме такий випадок і стався зі мною близько двох років тому. Мені сподобалася одна дівчина, навіть закохався в її фото. Не знав, що з собою робити. До «живим!» дівчатам, яких можна поцілувати, приголубити, я менше відчував симпатію.

Я все-таки зважився дізнатися її ближче. Познайомився і отримав про неї важливу інформацію. Потрапив вдало (як я думав), тільки що її кинув хлопець і вона потребувала підтримки. Всіляко підтримував її, у нас розвинулася відмінна бесіда. Незабаром ми перейшли на skype, веб камери, я побачив її «майже в живу» і, на відміну від інших дівчат, з ким я був знайомий по інтернету, вона була така ж гарна, як і на фото.

Ми довго спілкувалися, не знаю як я їй, але вона мені сподобалася! Було в ній і те, що мене трохи дратувало – у неї була тільки одна подруга, з якою до всього я був у поганих стосунках, і багато хлопців-друзів. Хоча вона була практично ідеальною для мене: не курить, не п’є, але все одно відчував себе не по собі. Може я надмірно ревнивий? Не знаю. Минуло більше року інтернет листування, і ми домовилися про мій приїзд в гості. Я зібрався і поїхав.

Наївний хлопчик Андрій проїхав з Мінська до Одеси 950 км на машині. Знаючи точну адресу, за допомогою навігатора, знайшовши її будинок, хотів зробити сюрприз. Під’їхавши, я побачив щось схоже на Олену цілується з чоловіком. Загалом, я був не помічений і вирішив тихо виїхати. Мені стала противна та думка, що у нас могли з нею скластися відносини.

Через тиждень після мого повернення я зустрів дівчину своєї мрії і зараз живемо разом. Альоні я більше нічого не писав, просто видалив зі всіх контактів, що викреслив зі свого життя… загалом, це лише моя історія, але я навіть вдячний їй. Не було її, я б міг не зустріти Тетяну. Все в нашому житті закономірно. Хоча до цих пір вірю в любов на відстані, ставлячи в приклад деяких своїх знайомих.

Відео: поради психолога про кохання на відстані

Це історія однієї людини, у кожного може скластися й по-іншому. Якщо Ви хочете поділитися своїми розповідями, то наші читачі будуть раді його прочитати.

Опитування: Можна довго любити людину на відстані?

  • – Так.
  • Немає.
  • Все залежить від ситуації.
  • Рано чи пізно любов проходить, тим більше на відстані.
  • вічна Любов.

Loading …