чи Можна пробачити зраду чоловікові

Так виходить в житті, що сучасні відносини між чоловіком і жінкою часом дають велику тріщину. І всьому причиною – зрада чоловіка, хлопця або нас самих. Практично – це крах всіх відносин. Так вважають багато хто з нас. Давайте розберемося разом з Вами в цій ситуації – чи можна пробачити зраду?

Зміст:

  • Що робити, якщо чоловік змінив
  • Відео: як пробачити зраду і чи варто це робити

Що робити, якщо зрадив чоловік

Зрада рідко виникає сама по собі, за винятком того, коли Ви мало знаєте партнера і стосунки зовсім недовгі. Тут довго думати не варто – партнер не зацікавлений в Вас. А ось якщо відносини довгі і міцні, або навіть якщо Ви заміжня, то вирішити проблему зі зрадою досить складно.

Частіше зрада відбувається з-за колишніх почуттів, непорозуміння, через недомовленості і відсутності потреби один одного. Спочатку все добре, Ви не можете відірватися один від одного, насолоджуєтеся моментом, проведеним разом, прекрасна і насичене сексуальне життя.

З часом почуття остигають, ми перестаємо цікавитися бажаннями і потребами нашого партнера – як у деяких буває «Живемо разом по різні сторони світу». Тут-то і зароджуються думки про зраду. Звинувачувати відразу Вашого чоловіка не варто, можливо, потрібно задуматися про те, що потрібно більше приділяти одне одному уваги.

Якщо він йде на сторону, то йому чогось не вистачає, швидше за все, те, чого Ви, можливо, не дали. Це можуть бути сексуальні фантазії: неповноцінні інтимні стосунки і його наслідки, брак у Вашій підтримці і Вашому жіночому теплі. Взагалі, зраду чоловіка психологи списують на їх полігамність, з народження у них закладено «запліднити» кожну самку.

Пробачити, сказавши: «я прощаю» – це не найкраще рішення. Ви завжди в думках будете повертатися до тих подій і наслідків, які пов’язані зі зрадою. Якщо прощати, то це потрібно робити в душі, але не на словах, інакше Ви будете мучитися все життя. Це складно зробити, зрозуміло, що буде гнів, образа. Можливо, буде бажання помститися, наприклад, інтим з кращим другом Вашого партнера. Ви можете зробити це, якщо це буде вважатися розмінною монетою. Але краще не варто. Всі ми люди і всі помиляємося. Ось і Ваш чоловік або хлопець оступився.

Зверніть увагу на те, чи відчуває партнер свою провину? Часто, зробивши непоправний вчинок – зраду – чоловік жалкує і згодом намагається більше такого не робити. У такій ситуації Вам потрібно просто пережити цей складний період. Нерідко пройшовши випробування, відносини між чоловіком та жінкою, та й сам шлюб стають міцними, так як Ви можете боротися зі слабкостями один одного.

Якщо партнер змінює час від часу і Ви про це знаєте, то варто Вам це терпіти? Як Ви вважаєте, чи гідні Ви цього приниження? Думаю, немає. Кожна людина гідна щастя і Ви не виняток. Залиште все це позаду, почніть нове життя і не бійтеся нових відносин. Дуже сумно спостерігати за жінками, які всіма силами намагаються зберегти відносини або шлюб, в той час як її чоловік зовсім у цьому не зацікавлений, його влаштовує життя, в якій він присмотрен, нагодований і «випрасуваний», і у нього на боці є одна, а то й кілька жінок для утіх.

Відео: як пробачити зраду і чи варто це робити

Судити про правильність Вашого рішення – пробачити чи ні – ні хто не буде, це Ваше життя і Ваші відносини. Від того, як Ви вирішите, буде залежати майбутнє. Не варто робити поспішних дій, подавати на розлучення і робити непоправних речей. Інакше можна шкодувати все життя, що знищили спільне майбутнє. Нехай це буде приємний сюрприз для коханої, справді дорогий подарунок – Ваше прощення, і Ваш чоловік це оцінить, він зрозуміє, що Ви найкраще, що у нього коли-небудь було. Сподіваюся, що у Вас все добре, Ви приймете правильне рішення і Ваші відносини будуть прикладом для багатьох пар.

Опитування: чи Готові Ви пробачити зраду своєму чоловікові?

  • Немає ні за що!
  • Скоріше за все доведеться пробачити.
  • Я пробачу йому всього один раз, але зроблю це так, щоб він запам’ятав на все життя.
  • Я просто вчиню так само, як і він.
  • – Так.
  • Мені складно відповісти.

Loading …