Дарсонваль для шкіри обличчя

Ось вже більше 100 років для поліпшення тургору шкіри, від набряків і при прищах використовується масажер дарсонваль для особи. Багато про такий метод корекції зовнішності і не чули, але ми привідкриємо завісу, і розповімо, що це за методика, яка від неї користь і шкідливо це.

Зміст:

 • Дія струму
 • Опис масажу
 • Апарат і методика
 • Відео по темі: застосування масажера дарсонваль для шкіри обличчя
 • Вчимося працювати на дарсонваль

Дія струму

Безсумнівна користь для шкіри виходить завдяки тому, що струм, що проходить в дарсонвальском масажері, звужує судини і підвищує рівень лейкоцитів. Організм реагує на це більше, ніж позитивно: розсмоктуються гнійні відкладення, розріджується лімфа. Властивості локальної дарсонвалізації навіть використовуються при лікуванні мігрені і гіпертонії.

Все це досягається при використанні іскровий здатності струму. Тобто, струм потрапляє на зовнішню поверхню апарату з такою частотою, що наше око навіть не вловлює іскор, що виходять від нього. Завдяки цьому організм отримує мінімальні розряди струму.

Опис масажу

Процедура виконується як в домашніх умовах, так і в салонних. Не можна сказати, що апарат для дарсонвалізації надзвичайно дорогий або рідкісний. Спочатку його використовували для прискорення процесу регенерації шкіри, усунення синців або венозних сіточок. Але після такий вплив стало використовуватися і в косметології.

Коли лікарі рекомендують такий масаж:

 • при вагітності і набряках стоп і зап’ясть;
 • для масажу особи всіх типів шкіри від зморшок або вугрів, для молодості і краси дерми;
 • з метою омолодження шкіри, для підтяжки і ліфтингу;
 • для професійного чищення;
 • масажер для обличчя дарсонваль дуже хороший для волосся, особливо якщо є себорейна алопеція;
 • крім усього перерахованого вище: дерматити, псоріаз, лишай та грибкові захворювання шкіри, бронхіти, трахеїти і багато іншого.

На жаль, дарсонваль має ряд протипоказань:

 1. туберкульоз;
 2. епілептичні напади;
 3. онкологічні злоякісні утворення;
 4. підвищений ріст волосся на обличчі і тілі;
 5. гормональні розлади.

Але при лікуванні деяких неврологічних станів (депресії, неврозу), лікарі також рекомендують легкий струмовий масаж. Існує навіть певна схема при неврології.

Апарат і методика

Міостимулятори для особи дарсонваль бувають кількох видів, залежно від призначення. Скажімо, для особи з вуграми використовується один тип масажера, для лікування хвороб шкіри (купероз, кліщі тощо) – інший.

Фото – Види насадок для дарсонваля

У домашніх умовах найчастіше використовується імпульсний масажер для обличчя і тіла дарсонваль healthy skin. Це пояснюється його розмірами і вартістю. Крім того, що потрібно придбати обладнання для лікування шкіри обличчя, обов’язково потрібно придбати ще й спеціальний крем (кращі відгуки про Natural Sensitive серії Face Care, Aromati, але можна використовувати і лікувальний «Роакутан»).

В салонах, швидше за все, побачите апарат жезатон зі стаціонарним блоком живлення. Він не такий зручний, як gezatone bt-101n с4-ма насадками, але дуже ефективний. Хоча його поступово витісняє новинка ринку – імпульсний масажер для обличчя дарсонваль з іч-прогріванням gezatone family doctor або більш дешевий аналог – карат.

Кілька порад:

 1. підбирайте апарат разом з косметологом або лікуючим лікарем, адже для особи і тіла використовуються різні типи пристроїв (дарсонваль-масажер для обличчя і тіла вт201s vt-101);
 2. перед тим, як застосовувати, проконсультуйтеся з фахівцями і проведіть повне обстеження організму;
 3. середня ціна коливається від 1500 до 5000 рублів (можна замовити через інтернет-магазин або салон, недорого і швидко);
 4. обов’язкова регулярність (цього вимагають будь-які космтические процедури).

У країнах СНД є аптеки, де продаються такі апарати. А в Мінську, Новосибірську і Гомелі є навіть спеціальні центри.

Невеликий огляд цін по містам на процедуру дарсонвалізації; таблиця, завдяки якій можна прорахувати вигоду придбання апарату:

Місто Ціна, руб.
Москва, Київ Від 2500
Казань Від 2000
Красноярськ Від 1500
Краснодар Від 1500
Нижній Новгород Від 1700
Омськ Від 1500
Воронеж Від 2000
Уфа Від 2000

Варто нагадати, що це ціна за одну процедуру, а їх потрібен курс з 10-15, причому бажано через певний час його повторювати, навіть якщо з шкірою немає проблем. Якщо в Омську вартість це дозволяє, і то не всім, то вже в Уфі більш накладно. Україна, взагалі ,не відрізняється доступними цінами на різноманітні процедури краси», тому наша порада проста-купити собі для будинку масажер, і в зручний час проводити сеанси.

Відео по темі: застосування масажера дарсонваль для шкіри обличчя

Вчимося працювати на дарсонваль

Спосіб застосування масажера дуже простий. До кожного агрегату додається детальна інструкція, в якій зазначено, як ним користуватися. Для початку вибирається необхідна насадка. Після цього потрібно підготувати шкіру. Це можна зробити за допомогою плівковою маски, скрабу або легкого масажу. Далі (якщо процедура проводиться на обличчі), дерма присипається тальком або покривається спеціальним кремом.

Після підготовчого етапу починається безпосереднє застосування. За округлості овалу проводимо масажером, потім від цієї лінії рухаємося в бік центру особи, намагаємося на одній точці довго не затримуватися. Такмі чином, застосовується техніка масажу обличчя проти зморшок. Чим могутніше прилад, тим менше часу піде на сеанс. Скільки часу потрібно для процедури з’ясовується індивідуально. Скажімо, для тіла і волосся – від 15 до 40 хвилин; на замітку – масаж дарсонваль для шкіри обличчя починає працювати ефективно вже після 10 хвилин операції.

Фото – Схема застосування дарсонваля для обличчя

Види дарсонвалізації:

 1. Безпосередній контакт;
 2. Дарсонвалізація на відстані (іонний або світловий).

Перший тип необхідний, щоб провести підвищення пружності шкіри, усунути дрібні зморшки, для цього використовується геотон. Другий виконується лише кількома видами масажерів (серед них: елад медтеко, амд дон або корона).

Існують зовсім різні відгуки про дарсонваль для особи. Який вид вибрати – залежить тільки від особистого переваг і роду проблем. Одним з найбільших переваг методу є те, що він проводиться і вдома без певного досвіду. Наш форум допоможе дізнатися про всі аспекти цього питання, «бувалі» дівчата підберуть або порадять апарат і крем, а також поділяться особистим досвідом, покажуть фото до і після.