Дівчина закохалася в хлопця подруги

Не всім нам пощастило в житті зустріти свою любов вчасно і при сприятливих умовах. Багато страждають, перш ніж дізнатися це почуття, і нерідко проходять випробування. Бувають складні ситуації, коли дівчина закохалася в хлопця подруги і не знає, що робити. Адже дійсно, вибрати стосунки з коханим або міцну і вірну дружбу з подругою? Давайте разом розберемо різні ситуації і вирішимо проблему.

Зміст:

  • Як все починається?
  • Шляхи вирішення розвитку відносин
  • Поради

Як все починається?

Як часто буває, Ви спілкуєтеся зі своєю подругою Оленою (нехай це ім’я буде уособлювати Вашу прихильність до неї), дружите з дитинства або з часів навчання, завжди підтримували один одного, ділилися поганим настроєм або радощами, прикривали один одному спини. В душі Ви обидві клялися у вічній дружбі і в тому, що завжди будете допомагати і ніколи не зрадите. Але в житті Олени з’являється Саша. Вона щаслива і на крилах любові ділиться своїм щастям з Вами, розповідає про свої романтичні побачення і найпотаємніші моменти. Ви раді за подругу, але починаєте розуміти, що і Вам цього не вистачає або з’являється природна заздрість. Ви придивляєтеся до їх ніжним відносин, до того, як Саша трепетно відноситься до Олени, і розумієте, що він непоганий чоловік; так і зароджується закоханість. Відповідна реакція може трапитися з кожним, але така любов, на жаль, не завжди має щасливий кінець.

Шляхи вирішення розвитку відносин

  1. Подруга і її хлопець щасливі разом, але Ви сильно закохані в нього. Якщо вони люблять один одного, то переманити його на свій бік буде складно, якщо тільки не скористатися слушним моментом для спокушання (чоловіки самці по натурі). Але що це дасть? Назавжди порвете стосунки з подругою, а Саша навряд чи залишиться з Вами, бо Ви – це всього лише помилка або просто «чоловік оступився». Швидше за все Ви зруйнуєте їх щасливі відносини, тоді буде 3 нещасних людини, або вони зійдуться знову разом, але Ви назавжди будете викреслені з їх життя, так як навряд чи подруга Вам це простить. Підказка: залиште все як є, уникайте зустрічей з Сашею, не змушуйте себе страждати. Час лікує, займіть себе новим хобі і захоплень, щоб думки завжди були зайняті справою.
  2. Ви і її хлопець не байдужі один одному. У такій ситуації, подруга залишається в невідання, а Ви з Сашком сумуйте побачивши один одного, Вам обом соромно за почуття, і Ви обидва не хочете заподіяти біль Олені. Але якщо Ви любите один одного, то не губіть Ви всіх трьох? Саша не буде щасливий з Оленою, так як у нього почуття до Вас, а Олена буде відчувати холодність з боку хлопця. Вона буде приходити до Вас за порадою, що сталося в їх відносинах. Ви повинні все розповісти ще до того, як почнете за спиною змінювати, таким чином, подрузі буде не так болісно дізнатися про зраду, якщо її як такої не буде. Інакше подруга зненавидить Вас обох, погодьтеся, вона не заслужила такого звернення.
  3. Подруга закохалася в хлопця і всі вуха Вам прожужжала, але відносин поки немає. А адже і Ви в нього закохані. Треба дивитися по ситуації, ми дівчата відчуваємо, коли на нас задивляються хлопці. Зверніть увагу, на кого він більше не просто дивиться, а приділяє увагу. Якщо на Вас, то дійте, якщо на неї, то не варто. За щастя варто боротися, не завжди воно потрапляє в руки двічі – дійте. Поговоріть з подругою, поясніть, що Ви відчуваєте до нього почуття, але і дорожіть дружбою. Обидві вирішите, як вчинити. Можливо, зійдетеся на те, щоб він не дістався нікому, а Ви зберегли дружбу; або спробувати створити ситуацію, в якій він проявив крок до одного з Вас. Якщо промовчіть, той все життя в душі будете вважати, що подруга не дозволила бути щасливою, звинувачувати будете, а коли розповісте, спочатку образа буде у подруги, але, в кінці кінців, Ви обидві жертви любові, і кожна в рівних правах – повинні помиритися.
  4. Ви закохалися в той образ чоловіка, про який Вам розповіла подруга. Вона на сьомому небі від щастя, тому буде приписувати всіх заслугах її хлопця велику вагу. Пам’ятайте, що це лише ілюзія, закоханість в ідеал, а ідеалів не буває. У хлопців вистачає шкідливих звичок, щоб у всьому переконати. Придивіться до нього спочатку, час завжди є. Поставте собі завдання – виявити всі його недоліки, і запишіть на листочок. Так Ви проясніть для себе, що намальований Вами образ залишився лише ідеєю мани, і тим самим Вам не доведеться сваритися з подругою з-за молодої людини. Якщо навпаки, хлопець дійсно такий хороший, то не поспішайте з висновками. Задайтеся питанням, цікавите Ви його, але розцінюйте його реакцію не як дружню шанобливе увагу до людини, а виявите ознаки кохання хлопця до дівчини. Далі за стандартною схемою, якщо у обох є почуття, то не погубляйте їх, якщо ні, то уникайте зайвих зустрічей з ним, намагайтеся відволікатися чим-небудь.
  5. Хлопець вашої кращої подруги закохався в Вас. Можливо, Ви його приободряли, хвалили більше покладеного, проявляли турботу, яку він розцінив не правильно. А коли на нас звертають увагу, то і ми мимоволі заинтересовываемся. Швидше за все, спочатку Ви сприймали його як одного, так і намагайтеся дотримуватися цього зараз. Не варто допускати зустрічей без присутності подруги. Поговоріть, що дружбою Ви дорожите і не станете «пудрити мізки» тієї, з якою пройшли дуже багато. І не ведіться на жалість і його лестощі; якщо ніяких емоцій раніше не було, то і не варто їх заводити.

Фото – Нерозділене кохання

Поради

Завжди робіть пріоритет. Нерозв’язних проблем немає, є тільки критичний момент, який потрібно прийняти правильне рішення. Ми інстинктивно відчуваємо, хто нам дорожче! Якщо з подругою Ви не розлий вода, то цінуйте це і ставте на п’єдестал понад усе, адже так боляче, коли зрадила найкраща подруга. Перемкнися на інших хлопців, не обов’язково заводити стосунки, досить походити на перші побачення, відчути всю трепетність атмосфери. Уникайте того молодого чоловіка, дайте собі установку, що він належить подрузі і він безстатеве істота; порадійте за їх щастя.

Якщо відчуваєте справжню любов (зовсім не закоханість), то знайте, що це може бути Ваша доля. Розповісти про вірність дружби в різні періоди життя Вам можуть зрілі жінки, вони Вам скажуть, що в юному віці дружба – це святе, а хлопців можна завжди знайти; а от у дорослому житті для Вас немає ріднішої людини, ніж Ваш чоловік або просто коханий чоловік. Проблема всьому – хлопець, інакше наша мета, так нехай ця мета буде виправдана. Задумайтеся, чи варто воно таких жертв? Чи є у Вас спільні теми чи хобі? Цінує він Вас оберігає? Шанобливо ставиться? Якщо так, то натякніть йому і поговоріть спочатку з ним, а раптом він по вуха закоханий в подругу. Тоді Ви поставите для себе всі крапки над «i» і не доведеться заводити розмови з подругою. Інакше варто привернути увагу хлопця, якщо він подобається.

Удачі Вам у складному вирішенні!