Кинув хлопець, як пережити

Скільки розбитих сердець з’являється кожну хвилину? Стільки, що й не злічити! А адже від цього і страждає наша психіка, яка доводить до самих жахливих думок. Так що ж робити, коли кинув хлопець, як пережити цей жах?

Спочатку, потрібно визначити для себе єдину мету – забути і спати спокійно. Звичайно, це буде складно, Вам постійно буде нагадувати будь-яка дрібниця про тих незабутніх моментів, проведених з Вашим колишнім, я повторю, з Вашим колишнім хлопцем. Але ми з Вами йдемо далі. Просто виділіть собі час, щоб все обдумати без емоцій і сліз. Думайте про те, що Вас в майбутньому чекає щось нове і вражаюче, що доля припасла щось таке, що зробить Вас щасливими. Ваш колишній повинен стати просто спогадом.

Є такий спосіб боротися з емоціями, як солоденьке, та добреньке, спосіб непоганий, він допомагає, тільки, милі дівчата, не переборщуйте з цим, жоден колишній хлопець не заслуговує того, щоб ми через них повнішали. Все треба в міру, коли Ви насолоджуйтеся цим, беріть себе в руки і гайда качати прес!

Найкращою розрадою може стати Ваша подруга або будь-який інший приємний для Вас людина. Дуже важливо не тримати в собі образу на хлопця, а поділиться їй зі своєю подругою, Ви пробачите і Вам стане легше. Навіть є така думка серед психологів, що якщо постійно комусь розповідати, що Ви вже розлучилися з хлопцем, то Ви набагато швидше його забудете, і Вам стане легше.

Головне в такий момент не сидіти вдома, а навіть, навпаки, по можливості бути в колі близьких. Ходіть в кіно, на будь-які виставки або концерти, задійте себе на якихось курсах. Зробіть так, що у Вас не було вільного часу, коли можна згадати про Нього. Відчуваючи втому, Вам реально буде не до спогадів.

Тепер, коли кинув хлопець, як пережити це Ви вже знаєте. Взагалі, в бібліотеці є багато книг з цієї теми, але там пишуть багато і ні про що. Пам’ятайте, що Вам потрібно:

  1. налаштуйте себе на те, щоб Вас чекають цікаві зміни;
  2. немає радості в коханні, так чому б цю радість не отримати від ласощів (хоча багато хто може посперечатися з цим пунктом);
  3. займіть себе і весь свій вільний час;
  4. не тримайте свої проблеми в собі, діліться ними з друзями;
  5. якщо немає алергії і неприязні до тварин, то заведіть собі якусь тваринку. Вчені вважають, що спілкування з тваринами знімає стрес;
  6. просто відпустіть Його і живіть далі.

Боріться з проблемами з посмішкою, адже ця посмішка може звести сума нового принца!