Користь морської солі

Морську сіль добувають з моря шляхом випарювання з неї води. В результаті отримують натуральний продукт, який володіє чудовими лікувальними властивостями і вживається в їжу. Існує багато способів, застосування засобу. Користь морської солі обумовлена великою кількістю мікроелементів.

Застосування морської солі

Сама морська сіль, звичайно, не є лікарським засобом. Проте, якщо застосовувати її як допоміжний елемент, можна досягти бажаного результату при лікуванні досить серйозних захворювань. Наприклад, велика користь від ванн, які рекомендуються при лікуванні радикуліту, артриту, остеохондрозу. Також сольові ванни принесуть користь хворих суглобів, нервової і серцево-судинної системи.

При подібних захворюваннях ванни потрібно застосовувати тільки за призначенням лікаря або за погодженням з ним. Подібні процедури зазвичай приймають курсом за десять сеансів з інтервалом один-два дні.

Також застосовують сольові ванни при дерматологічних захворюваннях – екзема, псоріаз та інші. У цьому випадку сеанс або аплікація з морською сіллю зменшує свербіж і запалення, пом’якшує і очищає проблемну шкіру.

Морська сіль в домашніх умовах

Користь морської соліПродукт морів широко застосовується в косметології. Креми, маски , скраби, тоніки найчастіше готують на основі даного засобу. Завдяки її доступності, багато можуть застосовувати морську сіль в домашніх умовах. Ефективно застосовувати сольові ванночки для зміцнення нігтів.

Корисно 15 – 20 хвилин потримати пальчики у ванночці для нігтів, додавши в теплу воду столову ложку морської солі. Потім змастити нігті і руки зволожуючим або живильним кремом.

Після курсу на десять ванн через день, нігті стануть здорові, міцні і красиві. Також можна самостійно виготовляти пілінги, скраби і маски для обличчя. Користь кошти доведена при боротьбі з прищами і чорними крапками, завдяки антисептичним властивостям.

На завершення, я пропоную подивитися короткий матеріал. З відео можна дізнатися про те, як вибрати товар з користю для здоров’я, рекомендації лікаря , перелік захворювань для використання. Дивіться і вибирайте засіб, який навіть у домашніх умовах може творити чудеса!