Лазерна ліпосакція стегон, живота, щік і підборіддя

Усунути застарілі жирові відкладення в проблемних зонах часом дуже складно, особливо якщо немає потрібної кількості часу для регулярних тренувань. Лазерна ліпосакція допомагає швидко вирішити цю проблему практично в будь-якому віці незалежно від типу і розміру жирових скупчень.

Зміст:

 • Достоїнства і протипоказання
 • Як проводиться сеанс
 • Ускладнення
 • Відео: наочний процес лазерної ліпосакції
 • Огляд цін

Гідності та протипоказання

Ліпосакція – це медична методика відкачування жиру з організму. Класична процедура виконується за допомогою спеціальних інструментів і апаратів. Під час неї потрібно зробити розріз шкіри, а з утвореного отвору «відкачати» зайвий жир. Цей сеанс має безліч протипоказань, крім того, можливі досить серйозні ускладнення. Але основним недоліком є наявність шрамів після процедури.

Існує два види ліпосакції:

 1. СамртЛипо – для маленьких ділянок;
 2. Звичайна – для обробки великих площ.

На відміну від хірургічної ліпосакції, безопераційна лазерна практично нешкідлива. Вона виробляє нагрівання певних ділянок тіла, за рахунок чого прискорюється розчинення жирових клітин. Вони стають рухомими і рідкими, за рахунок чого їх виводить з організму лімфатична система. Як і ультразвукова, процедура проводиться під місцевим наркозом, що значно звужує список протипоказань. Після сеансу на тілі рідко залишаються сліди, в більшості випадків всі ранки гояться протягом декількох днів.

Переваги безоперационной лазерної ліпосакції живота і стегон:

 1. Ефективність. Перші результати стануть видні відразу після сеансу, але найбільш помітні вони будуть через кілька тижнів, коли лімфа вимиє з організму надлишки жирової тканини;
 2. Підтяжка шкіри. Унікальним якістю лазерної методики є те, що крім усунення жиру вона ще й підтягує шкіру. Після хірургічного втручання нерідко на тілі залишається старий розтягнутий епідерміс, який дуже псує естетичний вигляд;
 3. Доступні різні зони для вдосконалення. Процедура підходить не тільки для загальноприйнятих проблемних зон (живота і стегон), але і для усунення другого підборіддя, целюліту рук, гомілок, ожиріння колін і інших частин тіла;
 4. Під час сеансу лікар може спостерігати за рухом лазерного променя, розчинюючого жири. Це дозволяє усунути навіть самі невеликі скупчення, які згодом можуть перерости у целюлітні освіти.

Але лазерна ліпосакція обличчя (підборіддя, щік, шиї) SmartLipo і тіла має і свої протипоказання. Не рекомендується проводити під час вагітності – це може нашкодити плоду. Також варто уникати подібних втручань в період статевого розвитку. Така корекція фігури передбачає посилену роботу нирок і печінки при переробці і виведення жирів, тому лікарі забороняють проводити сеанс при захворюваннях крові, ниркової недостатності або інших хворобах видільної та лімфатичної системи.

Фото – Різниця в липосакциях

Перед відвідуванням клініки естетичної краси потрібно буде здати всі основні аналізи крові, а також пройти обстеження у терапевта й ендокринолога. В іншому випадку, відповідальний лікар може не допустити Вас до проведення процедури.

Як проводиться сеанс

Під час корекції фігури в проблемних зонах здійснюється кілька невеликих надрізів, вони необхідні для проникнення лазерних променів під шкіру. Їх розмір найчастіше не перевищує 1 мм, тому після загоєння місце впровадження буде абсолютно непомітно. В утворені отвори вводиться промінь, який розщеплює жири і канюлі – спеціальні тонкі трубки, які будуть відсмоктувати освіти.

Під час лазерної ліпосакції використовується спеціальний апарат, в більшості випадків це IT Lipolaser, XP-2 Focus. Це запатентоване європейське пристрій, який допомагає швидко і практично безболісно здійснити ліполіз.

Якщо вакуумна методика ліпосакції вимагає використання тільки зовнішніх методик, то лазерна частково використовують і хірургічні. В місцях надрізів лазер не тільки видаляє навіть самі незначні скупчення жиру, але вирівнює шкіру за рахунок нормалізації кровотоку.

Фото – До і після лазерної ліпосакції

Ліпомоделювання фігури може тривати від 40 хвилин до декількох годин, в залежності від вибраної ділянки обробки. Корекція виконується без загального наркозу, тому після сеансу пацієнт практично відразу може повернутися до нормального життя. Для того щоб ефект був максимальний, лікарі рекомендують носити деякий час стягуюча білизна. Через день після ліпосакції треба буде здатися лікаря, він допоможе оцінити результати і видасть подальші рекомендації.

Ускладнення

Можливі ускладнення та наслідки ліпомоделювання лазером:

 1. Через кілька годин після сеансу остаточно перестане діяти місцевий наркоз. На місці проведення процедури можуть виникнути больові відчуття. Це нормальне явище, оскільки під шкіру здійснювалося серйозне впровадження. Якщо біль після ліпосакції сильно турбує Вас, то потрібно звернутися до лікаря, він призначить фізіотерапевтичні процедури (масаж, мазі тощо);
 2. Набряк. Це найбільш поширений побічний ефект після ліполізу. На місці обробки лазером починає збиратися рідина, що завдає багато незручностей. На жаль, уникнути цього не можна, тому одразу проконсультуйтеся з фахівцем, як можна зменшити утворення набряків. Остаточно ускладнення пройде через 3 тижні;
 3. Запалення і нерівності (целюліт). Незважаючи на те, що відгуки стверджують, що лазерна ліпосакція практично нешкідлива, потрібно розуміти, що це дуже серйозне втручання в організм. Лімфатична система після такого впровадження відповідає температурою та іншими ознаками здорового імунітету. Через два тижні всі симптоми повинні пройти (якщо не виявлено анафілактичний шок);
 4. Якщо сеанс виконувався недосвідченим лікарем, то під шкірою можуть залишитися невеликі ділянки жиру. Це досить неприємно т. к. вони будуть виглядати неприродно, вибоїнами. Щоб уникнути подібних проблем, потрібно дуже уважно підбирати клініку. Крім того, часті випадки відновлення організмом жирового запасу та скупченням жиру на інших ділянках тіла.

Місяць після ліпосакції не можна відвідувати солярії і носити тяжкості понад 5 кілограм, а в деяких випадках і це багато. Також рекомендується уникати саун і прийому сонячних ванн. В середньому через цей термін організм повністю відновлюється, але в окремих випадках лікар продовжує реабілітаційний період.

Відео: наочний процес лазерної ліпосакції

Огляд цін

Лазерна ліпосакція має досить високу вартість, ціна обґрунтована ефективністю та відсутністю реабілітаційного періоду після процедури. Розглянемо, скільки коштує сеанс в різних містах країн СНД. Вартість ліпосакції однієї зони тіла:

ГородСтоимость, рублиГородСтоимость, рублі
Мінськ 15000 Нижній Новгород 14500
Санкт-Петербург (СПб) 15000 Новокузнецьк 14000
Єкатеринбург 14000 Новосибірськ 14500
Алмати 14500 Омськ 14500
Білгород 14000 Перм 14000
Владивосток 14000 Ростов-на-Дону 14500
Воронеж 14500 П’ятигорськ 14000
Волгоград 14000 Самара 14000
Дніпропетровськ 14500 Саратов 14000
Іжевськ 14000 Севастополь 14500
Іркутськ 14000 Сімферополь 15000
Казань 14500 Тверь 14500
Калінінград 14000 Тольятті 14000
Київ 15000 Тула 14000
Кишинів 14500 Тюмень 14000
Краснодар 14000 Уфі 14500
Красноярськ 14000 Харків 14500
Липецьк 14000 Челябінськ 14000
Москва 15000 Ярославль 14000

У відомих вітчизняних клініках або популярних естетичних центрах Ізраїлю процедура буде коштувати трохи дорожче. Але можна заощадити, якщо придбати пакет послуг по акції.