Плюси і мінуси стрічкового нарощування волосся

Не всіх природа обдарувала першокласної шевелюрою, часто локони недостатньо густі або ламкі, що позначається на зовнішньому вигляді. Стрічкове нарощування волосся допомагає вирішити цю проблему без особливих зусиль, до того ж, технологію можна відтворити в домашніх умовах.

Зміст:

 • Переваги та недоліки
 • Матеріали
 • Процедура
 • Огляд цін

Переваги та недоліки

Холодну стрічкове нарощування – це техніка доповнення власних волосся стрічками, на які наклеєні додаткові пасма. За рахунок того, що навантаження розподілено рівномірно по всій довжині стрічки, немає відчуття тяжкості на голові. Порівняно з капсульної, сам процес проходить набагато швидше. Але у таких тресс є свої недоліки.

Мінуси стрічкового нарощування волосся:

 1. Труднощі у догляді. Стрічки мають властивість відриватися від шкіри голови з-за бальзамів і неправильного миття. Тут дуже важливо проконсультуватися з майстром ще до процедури;
 2. Ймовірність втрати нарощених локонів. Вони сильно вичісується навіть при використанні гребінці з широкими зубчиками;
 3. не Можна робити деякі зачіски. Зокрема, це високий хвіст, певні види плетіння;
 4. При неправильному догляді біля стрічок на клейовому шарі накопичуються як натуральні, так і нарощені пасма. З них утворюються вузлики, які при знятті або корекції доведеться обстригти. Так можна втратити до 30 % власних локонів.

Плюси стрічкового нарощування волосся:

 1. Швидкість процедури;
 2. Його можна робити на ослаблених і пошкоджених прядках. Сеанс проводиться «холодним» методом, тобто без нагріву капсул і коренів, в той час як італійське не використовується на ослаблених локонах;
 3. Доступність. Ціна технології практично на 50 % нижче, ніж при роботі з капсулами;
 4. Тривалість ефекту. Якщо правильно доглядати за собою, то ефект збережеться до року.

Вибираючи, яке нарощування волосся краще капсульне або стрічкове, потрібно враховувати всі позитивні і негативні сторони. Капсули виглядають природніше, вони не мають обмежень в зачісках і не вичісується. Але в той же час, гаряче капсульна техніка певним чином шкодить натуральним волоссям – перегріває коріння, чим сприяє випадання і ламкості своїх прядок. Тому, якщо Ви дещо обмежені в бюджеті або хочете зробити пробне нарощування, то все ж краще зупиниться на стрічковому нарощуванні на тонкі або рідкісні волосся.

Матеріали

Для проведення стрічкового нарощування хвилястих і прямих волосся потрібно придбати спеціальні тресс, ціна яких варіюється від 3 до 10 за смугу. При виборі дуже важлива їхня довжина, інакше в нарощуванні не буде сенсу. Вона варіюється від 10 сантиметрів до 20 і більше. В професійних магазинах можна знайти дуже короткі смуги, менше 10 см, вони використовуються для додання волоссю густоти.

Фото – Горизонтальний проділ

Для кучерявих локонів, відповідно, купуються хвилясті пасма, максимально близько повторюють завиток. Для прямих – прямі. Найчастіше використовуються майстрами слов’янські локони, т. к. вони самі м’які й стійкі до агресивних зовнішніх факторів.

Фото – Горизонтальний проділ

Крім цього, потрібно звернути увагу на клей або скотч, яким проводилося скріплення стрічок. Для з’єднання пасм часто використовуються аллергичные склади. Вони негативно впливають не тільки на стан «своїх» волосся, але і на весь організм в цілому.

Відео: як нарощувати стрічковим методом

Процедура

Розглянемо, як провести стрічкове нарощування волосся на дому трессами Hair Talk (німецька компанія Arcos) з фото до і після:

 1. В комплект Hair Talk входить 40 стрічок, ширина кожної з них 4 сантиметри, а товщина-до 8 мм. При цьому, цією ж маркою може проводитися так зване микроленточное нарощування, де товщина смуги до 5 мм. Цей спосіб використовується для коротких прядок (каре, боб, французька стрижка);
 2. Натуральні волосся вимиваються, розчісується і акуратно сушаться. Дуже важливо не використовувати бальзами і маски – вони можуть вплинути на клейову здатність скотчу;
 3. Локони зачесываются, біля потилиці робиться горизонтальний проділ. Наклеюється скотч на природні пасма, відступаючи від коренів приблизно 5 міліметрів. При наклеюванні потрібно притиснути смугу з незначним зусиллям, щоб стрічка добре приєдналася до локонам;
 4. Прикріплення прядок проводиться від потилиці до маківки. Потрібно стежити за рівномірністю розташування смуг, інакше зачіска буде виглядати неприродно;
 5. Перші кілька діб голову мити не можна, але з-за великої кількості штучних смуг це не буде помітно.

Фото – Нанесення пасм

За такими нарощеним волоссям потрібен певний відхід. По-перше, не можна мити голову, піднімаючи пасма – лише так, щоб вода стікала по зростанню волосся, тобто, під душем. По-друге, маски і бальзами можна робити через тиждень, але, не наносячи на корені. По-третє, серйозної шкоди зачісці наноситься феном і щипцями, тому потрібно або виконувати всі подібні процедури на низькій температурі або тимчасово від них відмовитися. Якщо прядки стали плутатися або стрічки почали виступати з-під природною шевелюри, то необхідна корекція. Під час її вони просто переклеюють трохи вище, до коріння.

Фото – До і після нарощування

Якщо гаряче капсульне нарощування необхідно усувати тільки за допомогою вичісування коси у перукаря, стрічкове можна зняти самостійно. Необхідно купити розчинник тієї ж фірми, що і були стрічки, і нанести його на місця кріплення. Після намазування гель, що скріплює локони, розчиниться, і стрічки без проблем відпадуть самі. На весь сеанс піде близько півгодини, його зможе виконати будь-майстер.

Огляд цін

Вартість стрічкового нарощування волосся залежить від обраної фірми-виробника тресс і конкретного перукаря. Якщо все робити самій, то сеанс коштуватиме дуже дешево – до 30 доларів, але салони значно завищують ціни. Вартість стрічок Angelohair (Швейцарія) 30 см:

ГородСтоимость, у. е. ГородСтоимость, у. е.
Москві 50 Липецьк 45
Алмати 46 Мінськ 50
Білгород 45 Нижній Новгород 46
Владивосток 46 Новосибірськ 46
Воронеж 46 Одеса 48
Донецьк 46 Перм 45
Єкатеринбург 48 Санкт-Петербург 50
Казань 46 Ростов-на-Дону 48
Київ 50 Самара 46
Краснодар 48 Саратов 46
Красноярськ 46 Сімферополь 50
Курськ 45 Хабаровськ 45
Челябінськ 45 Харків 46

Часто можна заощадити, якщо виступити в якості моделі на презентаціях нових продуктів фірм або на майстер-класах відомих перукарів. Тоді Ви заплатите тільки за матеріал, а робота майстра в подарунок.