Покроковий французький педикюр в домашніх умовах

Красиві ніжки – честь, а недоглянуті і у неряшек є. Красивий педикюр приковує увагу до ніг, допомагає відчувати себе впевненіше і доглянутими. Як зробити французький педикюр в домашніх умовах і які бувають його види?

Зміст:

  • Техніка виконання
  • Французький педикюр на ногах покроково
  • Відео: 2 способи французького педикюру в домашніх умовах

Техніка виконання

Всі знають, що таке френч. Це спосіб фарбування нігтів, при якому на відросла частина нігтьової пластини наноситься тонка смужка білого кольору. Існує кілька варіантів, як робити такий педикюр:

  • класичний: рожева основа, білий лак на краю нігтя і базове покриття кремового або прозорого кольору;

Фото – Класичний французький педикюр

  • модерн: кромка біла, але місце стику основи і кромки прикрашається лаком зі стразами або окремими намистинками, колір основи може бути будь-який;

Фото – Французький педикюр в стилі модерн

  • європейський манікюр – це комбінація традиційного френча з малюнком на нігтях.

Фото – Європейський стиль французького педикюру

Французький педикюр на ногах покроково

Етап перший. Для початку потрібно очистити робочу поверхню від залишків старого лаку, знежирити її. Бажано для цього використовувати засоби без ацетону. Після цього необхідно зміцнити нігті, це захистить їх від пошкоджень пластини при фарбуванні. Потрібно зробити соляні ванночки або парафінотерапію. Також добре себе зарекомендувала маска для ніг з желатином. Рецепт: пакетик желатину залити теплим молоком (трьома ложками), і у суміш додається кілька ложок крему. Наносимо суміш на п’яти і пальці ніг, змиваємо через 20 хвилин, отшелушиваем грубу шкіру пензою.

Фото – Крок 1. Очищення нігтів

Другий крок. Нанесення основи. Вибираємо колір основного лаку, нанесення починається від центру нігтя і, рухаючись паралельно першій лінії, лак розтушовується по пластині. Важливо: дійте швидко, інакше лак застигне, і будуть залишатися не естетичні борозни.

Фото – Крок 2. Нанесення лаку на нігті

Третій крок. Закріплення. Можна скористатися спеціальним закріплювачем, який йде в комплекті з лаками для французького педикюру, або просто нанести зверху будь-який лак, відповідний за кольором, який знайдеться вдома.

Фото – Крок 3. Нанесення закріплювача на ніготь.

Немає часу на педикюр два рази в тиждень? Питання вирішить лак Шелак. Це спеціальний гель, який можна використовувати в домашніх умовах, головною його перевагою є те, що він швидко застигає і тримається на нігтях 2 тижні. Але хоч і відгуки хороші, є і негативні моменти:

  • дія на нігті таке ж, як і нарощування гелем;
  • своїми руками його дуже важко зняти, потрібно 20 хвилин тримати на нігтях ацетон в компресах, після чого відколупувати лак апельсиновою паличкою. Тому допомога фахівця практично незамінна;
  • висока ціна і купити поки що можна тільки в інтернет-магазинах або салонах нігтьової естетики.

Наступний варіант – сучасний французький педикюр в домашніх умовах. Він легко виконаємо на коротких нігтях, т. к. не потрібно фарбувати саме крайку нігтя. Найчастіше базове покриття яскравого кольору, як приклад візьмемо червоне. Наносимо червоний лак на нігті, чекаємо висихання, після підкреслюємо кромку пластини білим лаком. Намагаємося зробити її не надто маленькою і не занадто широкою. Після наноситься закріплювач. У разі яскравою основи, закріплює лак в більшості своїй прозорий.

Будь-якій дівчині не чуже кокетство. європейським педикюром флірт стає просто частиною Вас. Все завдяки неординарному підходу до фарбування нігтів. Як основу можна взяти ідею нанесення традиційного френча, але на певний ніготь, нехай у нашому випадку це буде безіменний, необхідно нанести красивий малюнок. Найпростіший варіант – капнути на платівку три крапельки лаку і розтушувати їх за нігтя за допомогою голки.

Аналогічно можна зробити і рожевий френч зі стразами. Такий дизайн відмінно підійде і для навчання, і для походів на роботу. Основа – рожевий лак (не яскравий, ближче до тілесного), промальовуємо кромку, і тут починається чари. На білий слід наносимо смугу лаку з блискучими частинками. Найчастіше зараз такі лаки оснащені тонкими пензликами, спеціально для французьких педикюру в домашніх умовах. Закріплюємо все світло-рожевим або прозорим лаком, змащуємо руки гелем, а кутикули кокосовим маслом. Рішення з теплою колірною гамою дуже стильно виглядає, підходить до будь-якого вбрання, і на фото виходить просто відмінно.

Відео: 2 способи французького педикюру в домашніх умовах