Посуд з силікону

Силіконова посудСиліконова посуд з’явилася лише нещодавно. Безліч людей вже полюбили цю продукцію, і купують її постійно. Особливо силіконові форми для випічки, дуже зручні, і жінки в наш час використовують ці форми. Вони дуже практичні, їх часто порівнюють з виробами з антипригарним покриттям.

Ця посуд стала вже зовсім доступною для покупців, крім форм для випічки з’явилося і багато іншого різного: пензлики, кришки, лопатки, і багато іншого. Підставки під гаряче, рукавиці з силікону, теж, часто вживаємо в наш час в будинках. Є ще безліч каструль, у яких до складу антипригарного покриття входить силікон.

Переваги силікону в тому, що він не б’ється, не ламається, має властивості не пригорати, у нього велика стійкість як до низьких, так і до високих температур, до ударів, і така продукція буде, дуже довго зберігається.

Пластичність силікону дає можливість зображати з нього, все, що завгодно, і можна вживати різнобарвні кольори. Виходять дуже красиві форми і яскравий колір, який буде вигідно виглядає на кухні, підкреслюючи її індивідуальність.

Недолік силікону в тому, що такий посуд дуже м’яка, і рідке тісто ви вже в неї не наллє. Він також боїться проколів і порізів. Використовується тільки для мікрохвильових печей, або ж для звичайних духовок.

Ця посуд нешкідлива і не токсична, але важко відмивається в куточках, що там забилося, ви вже насилу зможете відмити. Якщо ж при приготуванні їжі виділяється неприємний запах, то виріб може бути випущено у Китаї, і його краще не вживати на наших кухнях. Китайські вироби часто бувають токсичними і можуть мати безліч отруйних речовин, які небезпечні для вашого життя.

Ще існує безліч барвників, якщо додати хімічну фарбу форма ж, звичайно, набуде дуже гарний колір, але вона токсична. До складу цієї фарби буде входити (наприклад, кадмій). Тому будьте гранично обережні у виборі виробів. Обов’язково звертайте увагу на виробника, який випускає посуд.

Випускають силіконовий посуд різні відомі фірми, такі як «Тефаль», «Тескома» , «Хорс» та багато інших, їх вважають якісними, практичними і доступними за ціною.

Силіконова посуд

Найчастіше новинками користуються молоді господині, жінки старшого віку з великою обережністю ставляться до неї, і воліють купувати більш, перевірені варіанти. Молоде покоління, звичайно ж, цінує таку посуд і з задоволенням користується їй на кухні.

Силіконова посуд прекрасна в застосуванні і відмінно буде виглядати на вашій кухні! Яскрава, з красивими формами для випічки, вона, приваблює сучасних жінок.

Подивіться корисні поради, експерти та професіонали радять, як вибирати і купувати силіконову продукцію. Найбільшу довіру викликає помаранчевий і коричневий колір, такі відтінки вважаються природними, так як використовуються природні барвники.