Повноцінна життя на пенсії

Ніхто в цьому світі не зможе піти від віку, треба постаратися знайти позитивні моменти і переваги зрілого віку.

Сьогодні я спробую розповісти Вам про те, яка моя життя на пенсії? Адже саме в цей період часу, я, нарешті, знайшла душевну гармонію. Це буде моє чергове одкровення, можливо воно для когось із Вас стане повчальним і цікавим. Хоча вчити я нікого не збираюся, просто я розповім про своєму внутрішньому світі і повноцінної пенсійної життя.

Чотири роки тому мені виповнилося 50 років, і я вийшла на пенсію. Вірніше, мені оформили північну пенсію, і я продовжувала працювати. Через два роки моєї роботи не стало, наш комбінат, де я пропрацювала тридцять років, керівництво вирішило закрити. Ми опинилися на вулиці, це для мене виявилося сумним фактом. Погодьтеся, це не той вік, щоб сидіти вдома. Спочатку я хотіла пошукати роботу, потім зрозуміла, що для мене буде складно звикати до нових людей і обставин. У мене в житті було одне місце роботи за розподілом після університету я прийшла на комбінат, і затрималася тут на все життя.

Тому вирішила – залишаюся вдома! Стала придивлятися до свого відображення в дзеркалі, сліди зів’янення, кінцеве, вже не приховаєш. Зрозуміла, що процеси старіння неминучі, значить треба це робити з гідністю і красиво!

Для мене важливо підтримання здоров’я! А зберігається здоров’я краще, якщо у мене радісна і гарний настрій, на обличчі посмішка. Тому, моя порада – посміхайтеся частіше світу, навколишньої природи, людям знайомим і незнайомим. Скоро Ви помітите, що і світ посміхається Вам!

Треба дякувати життя, за все хороше, що в ній було. Згадуйте з теплотою все добре, постійні негативні переживання викиньте з голови, вибачте тих, хто зробив Вам прикро і боляче. Саме так я вирішила для себе, на душі відразу стало спокійно і легко! Ну а тепер я йду по життю далі.

Життя на пенсіїЩе я вирішила, що будучи на пенсії, необхідно облаштувати свій внутрішній світ по-новому. Дуже хочеться щоб в моєму внутрішньому світі оселилися доброта, краса, щоб життя була продумана і зі смаком.

Я вирішила, що я буду дивитися тільки ті фільми, які викликають позитивні емоції, слухати тільки улюблену музику, знайомитися з людьми, які мені подобаються. Робити це я намагаюся з повагою, добротою. Мені не хочеться, щоб мене ображали! Всіх хто мене образить, я прощаю завчасно. Адже все це кривдник переносить на себе. Я так для себе вирішила.

Перебуваючи на пенсії, я стала вчитися знаходити навколо себе позитивне, хороше, що дійсно приносить мені радість.

Розмірковуючи про свою пенсійної життя, я зробила висновок, що скільки хорошого і позитивного я раніше не помічала, та якщо чесно, і не шукала це позитивне! Мені просто було не до цього.

Життя пролетіла швидко, я все бігла, поспішала, сім’я, дитина, робота.

І ось тепер, на пенсії, я стала вчитися жити по-новому, стала розуміти, що мені необхідно, і кого б я хотіла бачити поруч зі мною, усвідомила, що мені не варто витрачати час, здоров’я і почуття на те, що для мене є марним і не потрібним. Я навчилася розмовляти сама з собою, посміхаюся собі, своїм бажанням та прагненням.

Можете повірити мені на моєму шляху все частіше стали з’являтися друзі, з якими мені цікаво, це розумні і красиві люди!

З виходом на пенсію, у мене з’явився вільний час, якого у мене раніше не було. Я почала шукати для себе доступні заняття і захоплення.

Ще на роботі в мій п’ятдесятирічний ювілей мені подарували ноутбук, який я постаралася вивчати. Знайомство з інтернетом було набагато раніше, так як за родом роботи я була пов’язана з інтернетом.

В інтернеті море інформації, величезна можливість спілкування з людьми і з цілим світом. Мені захотілося створити свій сайт, і я змогла це зробити. Вчилася сама, методом проб і помилок, сліз і шишок набила чимало.

І ось перед Вам сайт, якому скоро буде три роки. Є у мене ще сайт, так що нудьгувати не доводиться. Мені іноді пишуть і питають – невже цього я сама домоглася, без чиєїсь допомоги? Відповідаю, так, сама, читала і застосовувала ті знання, які знаходила в інтернеті, підписувалася на успішних блогерів.

Життя кипить ще сильніше, ніж раніше! Стільки хочеться ще вивчити!

Мене ніколи не відпускають думки про подорожі. Напевно, багато хто заперечать, і скажуть, що це нереально і дорого для пенсіонерів. Погоджуся, це недешево, але раз в рік все-таки можна дозволити собі маленьке задоволення. Адже подорожі радують, надовго залишаються в пам’яті, піднімають настрій, продовжують життя.

Життя на пенсіїПоки я працювала, побувала в багатьох країнах. Живучи на Півночі, так хочеться скупатися на море. А тому були Туреччина, Єгипет, Туніс, Європа. У минулому році ми з сестрою зуміли побувати в Криму, тоді він ще був українським. Відвідали самостійно Севастополь, побували в Бахчисараї.

Цієї осені плануємо з’їздити в Білорусію, в санаторій. Хочу відвезти підлікуватися свою стареньку маму, вона ніколи нікуди не їздила, і дуже просила мене про це. Так що зроблю мамі приємний подарунок!

Для туристичних подорожей потрібні сили, і я вирішила записатися у фітнес – клуб, який розташований у мене поруч з будинком. Мені сподобалося те, що організована група для пенсіонерів з доступними цінами. У мене з’явилося ще одне приємне захоплення на пенсії.

Не забуваю я ходити на аквааеробіку, теж для пенсіонерів денна група. Іноді втомлююся, немає настрою, погода погана і так не хочеться виходити з теплої квартири, але я змушую себе долати погане самопочуття і лінь. Після заняття аквааеробікою і плавання, я повертаюся зовсім в іншому настрої, посміхаюся і подумки хвалю себе.

я Ще не сказала Вам про те, що у мене є внучка Вероніка. Дитина швидко росте, їй п’ять років, спілкуватися з нею цікаво!

Мені хочеться дожити до того моменту, коли вона стане самостійною і дорослої. Я сподіваюся, що вона виросте гарною, розумною, успішною. Нехай вона буде доброю до людей, себе і всього світу!

Отже, вважається, що життя на пенсії не може бути радісною, а старість – це сумний вік. Насправді все не так сумно, подивіться на життя з іншого боку!

Деякі жінки і в сорок років відчувають себе немолодими, все залежить тільки від нас. Намагайтеся зберігати пам’ять і розум, гідність і красу, здоров’я і любов, радійте світу і посміхайтеся йому!

Треба жити повноцінно, радісно і гідно. Цінуйте і любіть свій пенсійний вік. Живіть тут і зараз, знаходите у всьому взаєморозуміння.

Життя цікава, і вона триває, ми ще багато чого на пенсії встигнемо зробити.