Радіочастотна ліпосакція body tite

Багато хто мріє про ідеальну фігуру без вправ та виснажливих дієт. Радіочастотна ліпосакція Body Tite або Tite-Fx дозволяє створити досконале тіло, при цьому не докладаючи жодних додаткових зусиль.

Зміст:

 • Що цій таке
 • Плюси і мінуси
 • Як проводиться сеанс
 • Огляд цін

Що це таке

Ліпосакція – це спосіб видалити жирові відкладення з дільниць, звідки вони з працею прибираються традиційними методиками (дієтами, заняттями спортом). Існує досить багато варіантів, як це зробити, всі їх можна класифікувати на дві великі групи: операційні і безопераційні. Природно, більшість дівчат воліють неінвазивні методики, оскільки у них більш швидкий реабілітаційний період і менше протипоказань.

До нехірургічним варіантами відносяться наступні види ліпосакції:

 1. Лазерна;
 2. Ультразвукова;
 3. Радіочастотна.

Лазерна впливає на тіло термальним шляхом. За допомогою променя нагрівається певний ділянку фігури, після чого жирові клітини починають плавитися і виходити допомогою лімфатичної системи. Ультразвукова працює схожим чином – вона змушує жировий прошарок резонувати, з-за чого ліпіди розсмоктуються і виводяться природним шляхом. Але у них обох є один вагомий недолік – вплив на довколишні внутрішні органи.

Плюси і мінуси

Радіочастотна – це нова технологія, при якому неінвазивна ліпосакція проводиться виключно на жирових ділянках, не зачіпаючи внутрішні органи. Великим плюсом є те, що крім усунення зайвих жирових відкладень також здійснюється ліфтинг шкіри. Переваги методики:

 1. Часто після хірургічного втручання залишаються шрами, які не піддаються лікуванню і видалення в домашніх умовах. Завдяки використанню насадок мінімального діаметра, технологія є цілком безпечною, вона не залишає після себе видимих недоліків;
 2. Можна працювати на різних ділянках тіла. Цей варіант ідеально підійде для обличчя, шиї, стегон, живота, спини та інших проблемних жіночих зон;
 3. При впливі проводиться підтяжка шкіри. При різкому усунення жирового прошарку епідерміс має властивість кілька обвисати. Після радіочастотної ліпосакції цього не станеться;
 4. Безпека. Звичайно, існують певні міфи стверджують, що це шкідливо. Але лікарями не знайдено жодних причин уникати процедури;
 5. Крім ліфтингу і помітного зменшення обсягів, електричні імпульси допомагають підвищити тонус м’язів, це сприяє прояву певного м’язового рельєфу на місці дії.

Фото – Бездротовий вплив

Процедура дуже швидка – у середньому від 15 хвилин до півгодини, після цього можна відразу повертатися до звичного ритму життя.

Незважаючи на всі переваги, про які говорять відгуки на жіночих форумах, радіочастотна ліпосакція підборіддя, живота та інших зон має досить серйозні протипоказання:

 1. Проблеми серцево-судинної системи;
 2. Захворювання крові, в тому числі, діабет, СНІД, гепатит;
 3. Ниркова недостатність (в такому випадку, взагалі протипоказані будь-які неінвазивні методики схуднення);
 4. Онкологія;
 5. Наявність дефібрилятора або інших імплантатів;
 6. Хронічні, грибкові або гострі вірусні захворювання шкірного покриву в місці проведення операції.

Фото – Застосування радіочастот
Відео: процедура ліпосакції

Як проводиться сеанс

Радіочастотна безопераційна ліпосакція проводиться тільки в професійних клініках, оскільки процедура дуже складна і вимагає застосування спеціального устаткування. Зокрема, використовуються апарат Soft Lipomodel. Перед проведенням операції пацієнтка повинна здати аналізи крові і пройти консультацію з пластичним хірургом і своїм терапевтом.

Апарат для ліпосакції оснащений спеціальними електродами – внутрішнім і зовнішнім, їх іноді замінюють насадками TiteFX. Вони можуть мати різні діаметри в залежності від ділянки обробки. Внутрішній за допомогою невеликого розрізу на шкірі (до 3 м) вводиться в жировий прошарок. В цей час, зовнішній встановлюється над місцем обробки. Таким чином, під час операції проводиться контроль температури нагрівання жирового шару.

Також на зовнішньому електроді є спеціальні насадки, які допомагають поліпшити кровопостачання шкіри і посилити виробництво колагену і еластану. Одночасно отсасывая жировий прошарок через найтоншу трубку, здійснюється видима підтяжка і відновлення тургору шкіри. Фахівці стверджують, що за один сеанс можна позбутися від жиру, обсягом до 5 літрів і це не межа.

Фото – До і після ліпосакції

Але на цьому дія сеансу не закінчується. Незважаючи на те, що результат помітний відразу після операції, максимальний ефект можна буде побачити тільки через три тижні. За цей час тіло перебудовує обмін речовин та усуває рідкі жири, які під впливом температури потрапляють у лімфатичну систему. Відразу після закінчення процедури на місце розрізу наноситься антибактеріальний складу, і клієнт може йти додому.

Всі дії проводяться під місцевим наркозом, тому наслідки мінімальні. Але все-таки існують певні ускладнення, про які потрібно знати до проведення сеансу:

 1. На місці введення внутрішнього електрода може утворитися гематома. Найчастіше це відбувається на ніжної і чутливої шкіри обличчя;
 2. протягом кількох днів буде помітний невеликий набряк на ділянці проведення ліпосакції;
 3. Після закінчення дії анестезії буде спостерігатися певний дискомфорт і невелика біль.

В залежності від стану організму, повна реабілітація після сеансу займає від двох тижнів до місяця. Процес відновлення можна прискорити за допомогою вітамінів і спеціальних масажів, але перед цим бажано проконсультуватися з лікарем, який проводив сеанс.

Огляд цін

не Можна сказати, що радіочастотна ліпосакція – це недорого, ціни часто перевищують десяти тисяч. Прайс залежить від конкретної клініки і місця обробки – чим менше площа – тим нижче вартість. Вартість обробки однієї зони обличчя:

ГородСтоимость, рублейГородСтоимость, рублів
СПб 23000 Красноярськ 20000
Краснодар 20000 Луганськ 21000
Тюмень 20000 Нижній Новгород 20000
Москва 23000 Новосибірськ 21000
Алмати 23000 Омськ 20000
Волгоград 20000 Перм 20000
Воронеж 21000 Севастополь 23000
Єкатеринбург 20000 Сургут 20000
Іркутськ 20000 Тбілісі 23000
Казань 21000 Твері 21000
Калінінград 20000 Тулі 20000
Київ 23000 Уфі 21000
Челябінськ 21000 Хабаровськ 20000