Секрети нанесення магнітного лаку на нігті

Зміст:

 • Принцип дії лаку
 • Відео: Методика нанесення магнітного лаку
 • Якої фірми краще купувати лаки
 • Як знімати лак

Гарний манікюр в домашніх умовах? Легко, адже тепер є спеціальний магнітний лак для нігтів, за допомогою якого можна створити на руках оригінальні візерунки (фото додаються), не витрачаючи при цьому сил і часу. Що це таке, яку фірму обрати та як ним користуватися? Ми навчимо!

Принцип дії лаку

Всі ми з уроків фізики знаємо, що залізо притягається до магніту. Вчені скористалися цим принципом, і впровадили у звичайний склад лаку мікроскопічні частинки металу. У цьому і всі чари: магніт певної форми, який підноситься до нігтя, накрашенному спеціальним лаком, деформує частинки заліза в певний візерунок. Магніти можна знайти з різними малюнками: зірочки, смужки, хвилі, поздовжні лінії.

Це не шкідливий лак, він не містить свинцю або якихось страшних хімікатів, все засновано на фізиці. Доглядати за нігтями таким чином ні скільки не небезпечно.

Але потрібно знати, як ним користуватися. Отже, ніготь очищаємо: знімаємо залишки лаку, можливо, запечатуємо пластину, і наносимо тонким шаром базове покриття. Після цього просто фарбуємо його лаком (інструкція додається). Перед тим, як наносити магнітний кольоровий лак, подбайте, щоб всі необхідні підручні пристосування були під рукою, адже діяти потрібно швидко. І тепер, поки лак на нігті рідкий, підносимо магніт до нього, відстань повинна бути максимально близьке, але до пластині не торкаємося. Тримаємо, поки не вийде задуманий візерунок, чекаємо після висихання. Нанесення такого лаку не відрізняється від манікюру.

Фото навчання з нанесення магнітного лаку

Якщо теорія не зовсім ясна, то рекомендуємо переглянути відео, як наносити магнітний лак з певним малюнком для нігтів. Є різні візерунки, причому якщо купили магніт з смужками, то з ним можна експериментувати з метою отримання нового зображення. Дуже красиво виглядають лаки 3d. Часто з інструкцією додаються і картинки, на яких зображені варіанти візерунків з певним магнітом.

Відео: Методика нанесення магнітного лаку

Якої фірми краще купувати лаки

Магнітний лак для нігтів купити можна в будь-якому магазині, що спеціалізується на манікюрних покриттях, ціна безпосередньо залежатиме від обраної фірми. Давайте трохи поміркуємо про лаки, їх види, тенденції квітів і компанії, які їх виробляють.

Кольори магнітних лаків

Для початку виділимо найбільш популярні фірми-виробники та їх цінову політику:

Назва компанії Вартість
Magnet Набір від 200 р., окремі екземпляри – 100 р.
Голден Роуз 150 р. (є багато візерунків, в тому числі і Пітон).
Боржуа 250 р. (каталог знайдете у офіційного представника, або в інтернеті).
Pupa 100 р.
Planet Nails 200 р. (багато відтінків і легко купити в будь-якому косметичному магазині).
Nogtika 150 р.
Ruby Rous 150 р.
Dance Legend 200 р.
>Гелиш 100 р.
Северина 110 р. (магніт додається).
Лимони 200 р.
Лейла 220 р.

Візерунки магнітних лаків

Тепер треба подивитися наявність цих лаків у певних містах. Як правило, у великих обласних центрах ніякої проблеми з придбанням магнітного лаку для нігтів немає.

 1. У Москві, Мінську, Нижньому Новгороді, Красноярську, Воронежі та Санкт-Петербурзі багато з перерахованих вище марок навіть мають офіційні магазини;
 2. В Україні (а також в Молдові) всі марки можна знайти в будь-якому великому місті: Київ, Луганськ, Крим, і в Донецьку;
 3. Проживають у віддалених містечках (Волгоград, Новосибірськ, Іжевськ, Єкатеринбург, Новосибірськ) краще замовити ці товари по Інтернету, благо зараз є десятки ресурсів, які надають можливість купити лак для нігтів з магнітом.

Не варто повністю обмежуватися даними, отриманими на нашому ресурсі, ми використовуємо хоч і достовірну інформацію, але вона може змінюватися компаніями-виробниками без узгодження, тому обов’язково прочитайте відгуки про магнітні лаки для нігтів на форумі. У багатьох містах можна знайти ще й салони, які роблять магнітний манікюр. Такі кабінети знайдете в Курську, СПб, Смоленську, Саратові, Челябінську, Ярославлі.

Казань, Уфа і Красноярськ надають подібні послуги краси, так і магнітний лак на продаж для нігтів рук і ніг.

Як знімати лак

Знімати магнітний лак починаємо так само, як і біогель для нігтів. Нам потрібно приготувати:

 1. Фольгу;
 2. Ацетон;
 3. дерев’яну Паличку (бажано апельсинову);
 4. Спонжік або ватку.

Нігті знежирюємо і прикладаємо до них ватку, змочену в ацетоні, тримаємо її кілька хвилин, після знімаємо. Тепер паличкою відсуваємо смужки лаку до краю. Мажемо нігті водним розчином з йодом. Не зайвим буде покрити їх лаком від грибка, який відрізняється хорошими поновлюючими властивостями.

Магнітні сліди на лаках

Погоримо про кольори аксесуарів. У цьому сезоні особливою популярністю користуються пастельні відтінки, серед них: бежевий, світлий зелений, абрикосовий. У поєднанні з засмаглою шкірою дуже цікаво виглядає коричневий лак або який-небудь яскравий колір: корал, синій.