Що одягнути на перше побачення і як себе вести

Ти познайомилася з хлопцем, який дуже подобається, і він запросив тебе на перше побачення. І перед тобою постає цілий ряд запитань. Що одягнути? Про що говорити і про що промовчати? Де має проходити побачення? Як правильно поводитися на побаченні і після його закінчення? Я постараюся відповісти на твої питання і дати правильні поради.

Зміст:

 • Час і місце
 • Відео: Як зацікавити на першому побаченні
 • Як одягтися на перше побачення
 • Як правильно себе вести
 • Про що слід говорити
 • В ув’язненні кілька порад

Час і місце

Зазвичай час і місце першого побачення вибирає хлопець. Однак ти теж повинна в цьому брати участь. Приміром, якщо тобі не підходить час, не соромлячись, можеш сказати про це своєму хлопцеві і самої запропонувати більш підходящий варіант. Не можна погоджуватися, щоб побачення проходило в малолюдних, підозрілих і незнайомих тобі місцях. Адже ти ще дуже погано знаєш молодої людини і не можеш ручатися за його порядність. Краще всього якщо перше побачення з хлопцем буде в стандартному варіанті: похід в театр, на виставку, в цирк), вечеря в кафе, прогулянка по парку.

Відео: Як зацікавити на першому побаченні

Як одягтися на перше побачення

Більшість дівчат вважають, що на перше побачення необхідно зробити в салоні краси «триповерхову» зачіску, вилити на себе півфлакону духів, на обличчя нанести тонни косметики і надягти нещодавно куплені взуття (чоботи, босоніжки), які ще жодного разу не одягала. В результаті замість позитивного ефекту ти отримаєш негативний.

Підлогу флакона парфумів, які ти выльешь на себе, зможуть придушити в радіусі кількох метрів. А нові туфлі так натруть тобі ноги, що ти будеш мріяти, як би скоріше повернутися додому. «Триповерхова» зачіска, заради якої ти півдня проведеш в салоні краси, замість захоплення відразу налякає хлопця, краще на швидку руку зроби маску для волосся в домашніх умовах, це додасть природний блиск і здоровий вигляд.

Як же тоді необхідно виглядати на першому побаченні? Збираючись на перше побачення, насамперед, обери зі свого гардероба одяг, яка підходити до місця вашого побачення (наприклад, не варто надягати улюблені рвані джинси, якщо запросили на виставку або в театр) і в якій ти будеш почувати себе комфортно. Запам’ятай, що твій наряд повинен приховати всі недоліки твоєї фігури і підкреслити достоїнства, при цьому він не повинен виглядати вульгарно. Косметику і парфуми потрібно використовувати на мінімум. Волосся повинні бути доглянуті, але при цьому вклади їх так, як зазвичай робиш.

Як правильно себе вести

Перш за все, на побаченні потрібно вести себе розслаблено, природно і невимушено. Якщо молодий чоловік розповів тобі якийсь жарт, здалася не дуже смішний – посміхнися. Не дивись на кавалера повними обожнювання очима, так як він може визнати тебе легкодоступною. Покажи, що ти скромна, в міру недоступна дівчина з серйозними намірами.

Однак якщо ти прийшла на побачення, щоб тут же переспати з хлопцем, так би мовити відчути справжній жіночий оргазм, тоді навпаки, покажи йому свої наміри. Але показувати це потрібно обережно, адже більшість чоловіків не люблять, коли ними керують, тому нехай краще твій молодий чоловік думає, що йому вдалося умовити тебе, на першому ж побаченні, з ним переспати.

Про що слід говорити

Фото – побачення в кафе

Якщо ти ставишся до тих дівчат, які відрізняються підвищеною балакучістю, то на побаченні намагайся тримати себе в руках, навіть якщо у тебе в голові роїться купа абсолютно різних питань до хлопця. Якщо хлопець розповідає про свої достоїнства – обов’язково похвали його. Чоловіки дуже мліють від цього, тільки похвала повинна бути природною і доречною.

Задавай питання, які стосуються спільних інтересів, уникай чисто жіночих тем, таких як вбрання, «мильні опери», «Будинок-2». У розмові з хлопцем намагайся побільше дізнатися про нього, про його інтересах і про його життя, однак роби це ненав’язливо, не показуй надмірної до нього інтересу. В розмові можна розповісти найцікавіші випадки не тільки свого життя, але і з життя подруг і знайомих. Так само розкажи про свої захоплення, достоїнства.

В ув’язненні кілька порад

Якщо до кінця побачення ти зрозуміла, що цей хлопець тобі симпатичний, і ти хочеш продовжувати і далі з ним спілкуватися, тоді постарайся показати йому це. Щоб привернути увагу хлопця, якщо він подобається, зроби це поглядом, усмішкою або просто ніжним дотиком. Не можна кидатися йому на шию зі словами «Ти моя мрія!» або «Я люблю тебе!». Така поведінка його злякає.

Якщо ти теж симпатична молодій людині, то він в кінці першого побачення обов’язково запропонує зустрітися ще. Якщо ж побачення підходить до кінця, а від хлопця так і не прозвучала пропозиція про подальшу зустріч – це ще ні про що не говорить. Можливо, ти йому сподобалася, але він просто сором’язливий і боязкий. У цьому випадку візьми ініціативу в свої руки.

Багатьох хвилює поцілунок на першому побаченні, тут починаються розбіжності. Порядний хлопець не стане відразу лізти, але іноді дуже велелюбні цього правила не дотримуються. Пам’ятайте, якщо Ви дійсно цього хочете, то можете відповісти на поцілунок, але якщо сумніваєтеся або не готові, то не варто йти проти своєї волі. Зробіть збентежений погляд і усмішку, він зрозуміє, що Ви не готові і це буде невеликим плюсом, що Ви не доступна.

Якщо хлопець тобі не сподобався, і ти більше не хочеш нічого з ним мати, тоді дай йому це зрозуміти. Не варто відразу грубо «відшивати». Найкраще його подякувати за вечір (прогулянку, похід в театр) і відмовитися від подальшої зустрічі. Сподіваюся, ці поради допомогли тобі правильно вести себе на першому побаченні. Удачі!

Опитування: чи Будете Ви цілуватися на першому побаченні?

 • Так, без проблем.
 • Тільки, якщо захочу сама.
 • Ні, для мене це надто швидко.
 • Ні, не хочу, щоб думав про мене, як про легкодоступною.
 • Я дуже сильного цього боюся і не знаю, що робити.

Loading …