Що таке термаж особи

Неінвазивні омолодження методики є найбільш популярними сучасними процедурами з відновлення тургору шкіри і повернення їй краси і молодого вигляду. Відгуки косметологів стверджують, що термаж особи – це найбільш простий і безпечний спосіб, як відновити овал і усунути мімічні зморшки.

Зміст:

 • Що цій таке
 • Як проводиться процедура
 • Огляд цін

Що це таке

Термаж – це безопераційна підтяжка обличчя за допомогою впливу на епідерміс високих температур, на фото до і після явно видно не тільки відмінний ліфтинг ефект, але і загальне поліпшення шкіри. Процедура є унікальною за своїм принципом дії, т. к. крім яскраво виражених процесів відновлення тургору вона здатна поліпшити харчування і кровопостачання покривів.

Переваги термажа:

 1. Ця безопераційна підтяжка надає миттєвий ефект. У більш ніж 30 % пацієнтів результати помітні відразу після сеансу. В інших випадках ефект стає максимально видатним після 6 місяців термажа;
 2. За допомогою електричного ліфтингу активізуються волокна колагену і еластану. Вони стають більш пружними і щільними;
 3. Короткий термін реабілітації. Повернутися до звичного ритму життя можна практично відразу після процедури;
 4. Процедуру корекції шкірних покривів можна проводити до будь-якого віку (аж до 70 років).

Але при цьому термаж не зможе замінити традиційні методики хірургічної підтяжки, він використовується тільки як допоміжний або профілактичний метод. Скажімо, він зможе трохи відкоригувати овал обличчя, але підтягти обвислі щоки або повністю усуне глибокі зморшки йому не під силу.

За принципом дії технологія дуже схожа на лазер-лифинг, але при цьому термаж має певні відміну від біоревіталізації. По-перше, він не може замінити глибокий ліфтинг, по-друге, його можна використовувати при вітиліго (на відміну від лазерної підтяжки), по-третє, після Thermage не спостерігається ефекту скрабу.

Показання до термажу особи:

 1. В’ялість і поява перших ознак старіння;
 2. Наявність вугрової висипки, комедонов, прищів та інших ознак проблемою шкіри;
 3. Відсутність блиску і яскравості кольору епідермісу;
 4. Зморшки навколо очей і носогубних складок;
 5. Опущені повіки, брови, зміна овалу обличчя;
 6. Асиметрія окремих частин особи, яка проявилася в результаті старіння організму. Найбільш часто зустрічається опущення одного століття або щоки;
 7. Наявність шрамів.

Дана пластику вважається досить безпечною, але протипоказання є у будь-якого електричного або лазерного впливу на організм. Зокрема, процедуру не рекомендується проводити при захворюваннях крові, наявності індивідуальних протипоказань, а також під час хронічних хвороб шкіри в активній стадії. Украй шкідливий сеанс при вагітності і годуванні груддю.

Фото – Прилад для термажа

Ще термаж, Elos і ультразвукова ліпосакція, категорично протипоказані при наявності в організмі кардіостимулятора – електричні імпульси можуть спровокувати порушення роботи цього пристрою.

Як проводиться процедура

Для проведення сеансу використовується спеціальний апарат для термажа. В залежності від області обробки, фахівцем підбирається насадка потрібного розміру. Всього існує 5 насадок, які відрізняються за типом і діаметру. Для обробки зони навколо очей (нижню і верхню повіку) використовуються самі маленькі, в той час як для лоба – найбільші.

Як відбувається фракційний термаж:

 1. Пацієнт знайомиться з кабінетом лікаря і здає певні аналізи. Виходячи з результатів, косметолог визначає тип шкіри клієнта – це один з найважливіших етапів процедури;
 2. Після з особи знімається вся косметика і епідерміс додатково обробляється спиртовмісним лосьйоном (в залежності від типу шкіри він може бути замінений більш щадними засобами аналогічного типу дії);
 3. Далі, на ділянки наноситься контурна розмітка. Вона позволает максимально точно коригувати потрібні проблемні зони. Її наносять на обличчя за допомогою паперу з смывающимся маркером – як під час пластикової хірургії тіла;
 4. Після підготовчих етапів, лазер включається і нагрівається до потрібного рівня. В залежності від проблем, глибина проникнення може змінюватись. Під час впливу пацієнт відчуває періодичні холодні і гарячі імпульси, які чергуються між собою. Саме під час їх виникнення відбувається потовщення колагенових волокон і активізація посиленого живлення епідермісу, а, отже, і омолодження шкіри;
 5. За часом процедура може проводитися від півгодини до декількох годин в залежності від конкретної зони.

Фото – До і після процедури

Незважаючи на безпеку сеансу, після термажа особи можуть спостерігатися деякі негативні наслідки. Лікарями зазначається, що ймовірність їх появи дуже мала – у 5 пацієнток з 100. Найбільш поширений набряк оброблених ділянок. Якщо після операції відзначається підвищена температура тіла і почервоніння оброблених зон потрібно:

 1. Нанести на епідерміс «Пантенол», який заспокоїть покрови;
 2. Звернутися за допомогою до лікаря, який проводив процедуру;
 3. Тимчасово обмежити воду і солону їжу – вони затримують вологу в організмі, сприяючи появі набряклості.

Якщо термаж проводиться в домашніх умовах або в непрофесійних умовах, тобто також ризик отримання опіків шкіри обличчя. З-за цього ми не рекомендуємо робити подібні процедури самостійно, інакше від ускладнень буде дуже складно позбутися.

Після проведення процедури не рекомендується тривале перебування на сонці або в сауні, також потрібно на два тижні обмежити використання косметики. Зверніть увагу, незважаючи на те, що термаж має хорошу сумісність з різними масками для особи, слід бути дуже обережними, оскільки в перший місяць після сеансу епідерміс дуже чутливий до різних впливів. Заборонено застосування спиртових лосьйонів і жорсткого мила.

Відео: термаж по обличчю

Огляд цін

Ціни на термаж шкіри обличчя залежать від конкретної зони обробки і міста, де проводиться сеанс. Також не останнім показником є популярність естетичних клінік. Середня вартість процедури на апараті ThermaCool (обличчя і декольте):

ГородСтоимость, у. е. ГородСтоимость, у. е.
Алмати 2400 Астана 2350
Владивосток 2400 Волгоград 2400
Єкатеринбург 2300 Караганда 2300
Київ 2500 Краснодар 2400
Красноярськ 2350 Луганськ 2300
Мінськ 2500 Москва 2500
Новокузнецьк 2300 Одеса 2500
Омськ 2400 Орел 2350
Санкт-Петербург 2500 Ростов-на-Дону 2350
Самара 2400 Севастополь 2450
Сочі 2500 Тольятті 2300
Тула 2400 Чебоксари 2350

Висока ціна сеансу компенсується тривалістю дії і безпекою використання методики. Повторна процедура проводиться не раніше, ніж через кілька років.

Звичайно, щоб заощадити, можна придбати апарат для самостійного проведення термічного ліфтингу, приміром, Pelleve. Але, в такому випадку, ніхто не гарантує хорошого результату і відсутності побічних ефектів і ускладнень.