Службовий роман на роботі – як зберегти і закінчити відносини

Дівчині не потрібно певне місце або атмосфера, щоб вона закохалася, все відбувається само собою, і в невідповідний момент. Навколо неї все здається веселим і безтурботним, але є випадки, коли потрібно приховувати свої відносини в цілях їх збереження. Роман на роботі з колегою або шефом має свої плюси і мінуси, і засновані вони на його приховуванні від всіх колег.

Зміст:

 • Плюси романа на роботі
 • Мінуси любовних стосунків на роботі
 • Відео:роман на роботі
 • Поради як зберегти стосунки на роботі
 • Як закінчити службовий роман без нанесення шкоди обом

Чому трапляються романи в робочий час? Все дуже просто. Як проходить Ваш робочий день? Вранці Ви встаєте і їдете на роботу, потім назад з роботи, похід в магазин, вечеря, пару годин вечірнього відпочинку, душ і сон. Це найпоширеніший графік. В такому темпі зустріти свого людину можна хіба що в поїздці з дому і назад. Але ми дівчата, і нам хочеться увагу з боку хлопців, от і починаємо задивлятися на своїх колег і всіляко привернути їх увагу. Теж саме відбувається і з боку протилежної статі.

Любовні стосунки часто ґрунтуються на замкнутості свого спілкування з людьми, від безвиході і нудьги, від простого бажання флірту чи бажання нових відчуттів.

Плюси романа на роботі

 1. Це може бути той Самий – любов всього Вашого життя. Закоханість в офісі нічим не гірше неслужбового роману, все те ж саме.
 2. Ваша половинка завжди поруч, Ви бачите, з ким він контактує – менше приводів для ревнощів.
 3. Плітки, розмови завжди передбачають обговорення всіх колег, і перш ніж почати зустрічатися, Ви будете знати про Нього більше, ніж потрібно: його сімейний стан, чи був він одружений, є діти та інше.
 4. Робота – це загальна тема, Вам не буде нудно ввечері, хоча б з тієї причини, що є що обговорити.
 5. На роботу ми ходимо «при параді». Ви завжди будете виглядати добре, що підтримає живий інтерес Вашого партнера.
 6. Ви позбавляєтеся від головного болю, нервового очікування дзвінка або смс від своєї половинки. Ви завжди разом, це хороший привід відразу після закінчення робочого дня піти на побачення без всякої «підготовки».

Мінуси любовних стосунків на роботі

 1. Фото – Флірт на роботі

  Любовні стосунки на роботі можуть зашкодити Вашій кар’єрі. Окрилена любов’ю жінка частіше робить помилки, стає менш уважною. Якщо до цього моменту Ви наполегливо будували свою кар’єрну життя, і в очах усіх колег Ви були відповідальним працівником, то стосунки можуть зіпсувати уявлення про Вас, як про професіонала.

 2. Плітки, підступи з боку товаришів по службі. Заздрісні і самітні дамочки не пошкодують свого язика, щоб як можна жахливіше представити Ваші любовні відносини, і деяким вдається засмутити навіть самі міцні.
 3. Якщо будуть суперечки або проблеми в роботі, Вас можуть звинуватити не в професіоналізмі або в заступництві свого чоловіка.
 4. Відносини начальник-підлеглий завжди приносить неприємності. Якщо Ви виконавець, то Вас можуть звинуватити в спокушанні боса з метою використання службового становища. Якщо Ви начальник, то можуть звинуватити в «покровительство» або того гірше, що начальник пристає до співробітників. Такі разі загрожують звільненням.
 5. Якщо Ви розлучитеся, то з-за день, Він своїм виглядом буде нагадувати Вам про розрив, і Ви знову і знову будете переживати в думках, а варто було нам розходитися.
 6. Чим частіше бачимося, тим більше причіпок, ми втомлюємося від повсякчасного присутності одного і того ж людини.

Відео:роман на роботі

Поради як зберегти стосунки на роботі

 • Спочатку тримати все в таємниці від колег. Перший час спілкування з чоловіком покаже, чи можете Ви далі бути разом, якщо так, то здорово, можете поділитися з друзями. Але якщо через пару тижнів Ви зійдетеся на думці, що варто розлучитися, то уявіть, як добре, що не повідомили людям про Вас двох, у результаті немає пліток і косих поглядів.
 • Обидва домовтеся, що робочі справи Ви будете залишати на роботі, і вони не повинні жодним чином впливати на Вашу повсякденне життя. А робочі справи можуть доставляти труднощі, коли Вам потрібно буде йти не на поступки, а відстоювати свою точку зору, як професіонал.
 • За причиною конфліктів у поглядах, нерідко варто одному з партнерів перейди на іншу роботу. Виходите з фінансової складової, хто більше заробляє, той і залишається. Тільки не поспішайте відразу, до такого кроку можуть вдатися дуже міцні пари, відчувають підтримку один одного. Мало розійдетеся, а в результаті один втратить і другу половинку, і хорошу роботу. Тому, якщо вибір ліг на Вас, то варто правильно звільнитись з роботи, щоб була можливість повернуться на високооплачувану посаду.

Як закінчити службовий роман без нанесення шкоди обом

Роман на роботі закінчився, а робота залишилася як і раніше. Ви бачите його постійно, він контактує з іншими людьми, нерідко з жінками, і у Вас зароджується ревнощі. Або Вам вже все одно, але він безсовісно крутить каверзи з іншою колегою прямо на очах – таке нікому не буде приємно! Після розставання люди не можуть розмовляти один з одним, робити зло неприємні речі, але пам’ятайте, що Ви обидва на роботі, це місце, де заробляєте гроші для життя!

Порада проста: сісти разом і обговорити всю ситуацію. Ви ж обоє розумієте, що розлучилися, але змушені перебувати в одному офісі і працювати рука об руку, не варто псувати життя ні кому. Нехай кожен виговориться, висловить свій погляд на ситуацію і запропонує, як себе вести в робочій обстановці.

Выпалите все те, що накипіло, тоді в майбутньому не будете виношувати в думках: як шкода, що я тоді йому не сказала, чи ми тоді не зробила, а от якби… Запропонуйте світову, скажіть, що здорово було разом якийсь час, але Ви не зійшлися, багато не сходяться, і це нормально. Якщо залишитеся нехай і не друзями, то хоча б не ворогами. Поважайте один одного, якщо вирішили побудувати нові відносини, то не хваліться ними перед носом.

Опитування: Заводили Ви службовий роман?

 • Так. Зараз разом.
 • Це було тільки захопленням.
 • Немає.
 • Хочу спробувати.

Loading …