Сучасні стосунки чоловіків і жінок – психологія і любов

Дорогі леді, леді, жінки! Сучасні відносини чоловіків і жінок вже не такі, якими вони були до прикладу 20 років тому. Існують різні сценарії взаємин.

Зміст:

  • Психологія відносин
  • Любовні відносини

Психологія відносин

1 варіант – на рівних. Як це було б не приємно чути, але сучасному чоловікові вже не потрібна просто домашня дівчинка, яка вміє готувати супи і прати вручну… Це вже не так цінується. Сучасний чоловік шукає жінку, відбулася як в житті, так і в кар’єрі. Або хоча б мають чіткі уявлення про те, чого хочуть. Часто приваблюють жінки, які займають високі посади, сильні і незалежні. Може бути це пов’язано і зі зміною гендерних ролей, але, більшою мірою, з економічними труднощами.

2 варіант. Традицією ні коли не викорінюватися, це стосується і думки про супутниць життя. Ласкава дівчина з хорошими навичками готування завжди буде цікава хлопцям. Причому дівчина повинна бути слухняною, не «пиляти» і чекати судженого з гарячим вечерею.

3 варіант – жінка керує в сім’ї. Багатьох чоловіків це цілком влаштовує, коли дама бере все в свої руки, в тому числі і фінансову складову. Даний сценарій нерідко зустрічається в шоу-бізнесі і «вищих» колах. Ситуація поступово вкорінюється у суспільстві.

Любовні відносини

Фото – Відносини чоловіка і жінки

Якщо подумати, то ділові жінки не набагато доступніше більш м’яких і ніжних, а це і приваблює протилежну стать. Багатьом подобаються «погані дівчатка», які заводять своєю сексуальністю і непередбачуваністю. Частина чоловіків шукають життєрадісних супутниць, а не плаксивих і ниючих.

Однією з найважливіших рис – це звичайно, сексуальність! Подумайте самі, ми ж не супом годуємо наших благовірних при першій зустрічі. Ясна справа, що не цінують за одежею, але реалії диктують свої правила. І виглядати доглянутою повинна кожна.

Фото – Відносини чоловіка і жінки

трохи чуттєвими, трохи розпусними, трохи загадковими, і тоді-то ваш чоловік ніколи і не за що від вас не піде, ніколи не дасть вам відчути себе самотньою, а навпаки буде тільки з Вами!