Трансконъюктивальная блефаропластика верхніх і нижніх повік

Шкіра навколо очей найбільш тонка, саме тому на ній першими виявляються ознаки старіння. Щоб усунути перші зморшки і прибрати грижу під нижніми століттями, застосовується трансконъюктивальная блефаропластика.

Зміст:

 • Що це таке
 • Плюси і мінуси
 • Як виконується блефаропластика
 • Огляд цін

це таке

Блефаропластика – це корекція століття, яка передбачає їх підтяжку і відновлення тургору. Особливістю трансконъюктивальной пластики є те, що під час процесу не проводиться надрізу шкірних покривів. Завдяки цьому в операції дуже короткий реабілітаційний період та відсутні шрами.

Слід зазначити, що при цьому трансконъюктивальная безшовна блефаропластика верхніх і нижніх повік трохи поступається за ефективністю традиційного методи. Зокрема, вона не допоможе від складних вікових змін шкіри (обвисаний) і великих гриж. Але зате ця методика успішно застосовується для невеликої корекції зморшок у жінок до 45 років.

Існують такі типи трансконъюктивальной пластики:

 1. Жирораспределяющая;
 2. Противогрыжевая.

Плюси і мінуси

Плюси безоперационной пластики:

 1. Невеликий період реабілітації. У більшості випадків пацієнт може йти додому відразу ж після сеансу. Перші результати видно вже на четверту добу після втручання, при цьому повне загоєння тканин відбувається через пару тижнів (в залежності від особливостей організму);
 2. Операція проводиться протягом декількох годин;
 3. Відсутність повного наркозу;
 4. Немає ніяких слідів операції, як після хірургічного втручання. Головним недоліком традиційного методу є вірогідність того, що під очима залишаться невеликі надрізи, які можуть бути помітні. На відміну від нього, трансконъюктивальная пластика, виглядає дуже природно.

Але потрібно пам’ятати, що у операції є і недоліки. Після блефаропластики (як трансконъюктивальной так і звичайної) можуть виникнути ускладнення у вигляді вивернутого століття або «сухого» ока. Ці проблеми усуваються за допомогою спеціального лікування. Залежно від віку пацієнта, результат може бути недовговічним. Також потрібно сказати, що це не самий кращий спосіб позбутися від великих хронічних гриж, оскільки дуже складно їх видалити без операції.

Безопераційна технологія підтяжки шкіри повік має наступні протипоказання:

 1. Наявність захворювання крові (діабет, ВІЛ та інші);
 2. Високий внутрішньочерепний або внутрішньоочний тиск;
 3. Будь вірусні та грибкові захворювання (під час їх активної фази організм дуже ослаблений і не можна проводити ніякі втручання);
 4. Проблеми із зором. Це ксероз, кон’юнктивіт, ячмінь та інші. Відмовитися від сеансу варто при падінні зору.

Відео: призначення для блефаропластики

Як виконується блефаропластика

В залежності від виду операції, вона може виконуватися за допомогою лазера або голки, прокалывающей тканини. Якщо проблема полягає в неправильному розподілі жирової прошарку, то лікар використовує шприц, якщо пацієнт скаржиться на грижове освіта під кон’юнктивою, то застосовується лазер.

Фото – Відмінність методів блефаропластики

Перед початком сеансу обов’язково беруться аналізи на тип крові і наявність захворювань. Також бажано пройти консультацію у окуліста, щоб уберегти себе від негативних наслідків. Розглянемо, як виконується лазерна трансконъюктивальная блефаропластика:

 1. Лікар готує пацієнта, знімає макіяж і знезаражує шкіру навколо очей;
 2. Запроваджується місцевий наркоз;
 3. Після цього на внутрішній стороні ока виконується невеликий надріз або прокол. Це потрібно для проникнення під кон’юнктиву;
 4. Через цей надріз залежно від показань проводиться видалення жирових надлишків або гриж. Потрібно розуміти, що при великому і виступаючому утворення такої процедури буде мало, і необхідно провести додаткову підтяжку шкіри;
 5. Фахівець налаштовує лазер на спеціальну температуру і впливає на жировий скупчення в тканинах. Під високою температурою вони руйнуються і при необхідності виводяться з отвору в кон’юнктиві примусово;
 6. Також під місцевим наркозом проводиться накладення швів з саморассасывающихся матеріалів. Вони не заважають при моргання в повсякденному житті і проходять через 5 днів;
 7. Після накладається антибактеріальна пов’язка, яку заборонено знімати при виході на вулицю і пацієнт відправляється додому.

Природно, як і після будь-якої іншої операції, хворому потрібен спеціальний догляд. Обов’язково регулярно міняйте пов’язку, потрібно стежити за їх станом і чистотою весь післяопераційний період. Перші три дні на вулицю не можна виходити без захисного шару марлі, інакше в око може потрапити інфекція.

Фото – До і після блефаропластики

Загоєння відбувається значно швидше, якщо під час реабілітаційного періоду капати очі Тобрексом та іншими антибактеріальними і поновлюючими складами. Деякі фахівці також рекомендують уникати нанесення макіяжу. При сильному свербінні борозну в перші кілька днів можна змащувати також «Оксоліновою маззю», вона допоможе зволожити очей і слизову і захистити його від негативного впливу навколишнього середовища (особливо влітку).

Іноді після того, як усунутий надлишок жирових відкладень, потрібно провести повторний сеанс, під час якого заповняться новою тканиною зморшки. Ця процедура проводиться у більшості випадків для жінок від 45 років і під час неї під шкіру вводяться сполуки, що містять гіалуронову кислоту або ботутоксины. Ця техніка може бути змінена, якщо потрібно видалення жирового шару за допомогою класичної голки.

Трансконъюктивальная блефаропластика має позитивні відгуки при лікуванні гриж до віку 40 років, фото до і після говорять самі за себе. Крім того, у молодих пацієнток швидше проходить реабілітація та відновлення тургору.

Огляд цін

Перед тим, як зробити блефаропластику, потрібно підібрати клініку з професійним обладнання і досвідченим майстром. Вартість (корекція нижніх і верхніх повік):

ГородСтоимость, рублейГородСтоимость, рублів
Барнаул 60000 Оренбург 62000
Єкатеринбург 60000 Санкт-Петербург 65000
Іжевськ 62000 Ростов-на-Дону 62000
Краснодар 62000 Сімферополь 65000
Мінськ 65000 Тольятті 62000
Красноярськ 62000 Чебоксари 62000
Москва 65000 Сімферополь 65000
Новосибірськ 60000 Чебоксари 62000
Самара 60000 Челябінськ 60000

Ціна на трансконъюктивальную пластику також може змінюватися в залежності від особистих особливостей організму або наявних проблем.