У чому полягає успіх повільного схуднення?

Повільне схудненняМи, жінки, часто вдивляємося у дзеркало. Часом власне відображення нас не влаштовує. Малорухливий спосіб життя, відсутність фізичних навантажень, робить фігуру не ідеальною. Хочеться мати тонку талію і пружний живіт. Тоді і приходить рішення, треба терміново худнути. Багатьом з нас це знайомо. Так хочеться швидко скинути зайву вагу!

Реклама також працює для нас, і пропонує різноманітні засоби для зниження ваги. Нам пропонують безліч дієт, сжигателей жиру, біологічні добавки. Причому гарантується, що можна схуднути швидко. Давайте задумаємося над тим, а чи так добре швидке схуднення?

Медики радять саме повільне схуднення, воно приносить найкращий успіх. Спочатку треба подумати, що можна вважати зайвими кілограмами? Для жінок середнього віку критерієм повноти вважається зовсім не вага, а співвідношення і розміри талії і стегон. Стегна не повинні перевищувати розміру 100 см, талія 80 див.

Жінки починають повніти перед початком менопаузи, в цей час з’являється зайва вага. В цей період прибавка у вазі може сягнути від 5 до 10 кг.

Нормальним фізіологічним процесом вважається відкладення в області стегон і сідниць. Переживати з цього приводу не варто. У період менопаузи відкладення на стегнах і сідницях бувають практично у кожної жінки. Навіть худенькі жінки можуть це підтвердити.

У період клімаксу згасає вироблення жіночих статевих гормонів-естрогенів. Деякі функції яєчників бере на себе жирова тканина починає вироблення гормонів, які захищають нас від інфарктів і інсультів. Фігура стає жіночною, а в стегнах і сідницях ще зберігаються естрогени, які накопичувалися за наше життя. Організм поповнює дефіцит гормонів з накопичених запасів. З зайвим жиром в області стегон і сідниць, цілком можна жити.

Значить, якщо відкладення жиру знаходяться на стегнах і сідницях, не варто вживати заходів для швидкого схуднення. Ці зайві кілограми допоможуть уберегтися від серцево-судинних хвороб. Не всім подобаються розповнілий стегна, можуть виникати свої невдоволення зовнішнім виглядом.

Ви самі повинні вирішувати, чи варто худнути! Ви повинні знати, що в цьому віці худнути швидко небезпечно для здоров’я. Розумніше худнути повільно, інакше в організмі порушиться склалися рівновагу. Звідси можна зробити висновок. Якщо Ви жінка бальзаківського віку, а жир є в області стегон і сідниць, але при цьому талія не перевищує об’єму більше 80 см, не варто худнути взагалі, тим більше швидко.

Для жінок з об’ємом талії понад 80 см і жировими відкладеннями в області живота, треба вживати заходів. Такий тип ожиріння називається абдомінальним. При даному типі ожиріння розвиваються такі хвороби, як гіпертонія, цукровий діабет 2 типу, серцева недостатність. Ймовірний шанс розвитку інсультів та інфарктів.

У таких випадках необхідно вживати заходів. Я пропоную Вам кілька дієвих порад.

У Вас став збільшуватися в обсягах живіт? Отже подумайте про зміну харчування. Насамперед варто включити в раціон більше фруктів і овочів. Не забудьте про фізичних вправах. Фізичними вправами потрібно займатися регулярно, це зміцнить м’язи і дозволить позбутися від зайвих кілограм.

Якщо живіт вже є, можливо, знадобиться консультація ендокринолога, так як це можуть бути гормональні порушення. А значить, потрібні заходи, щоб зупинити порушення. Допоможе в цій справі тільки фахівець. Позбавлятися від зайвої ваги при даному типі ожиріння необхідно, але робити це рекомендується повільними темпами.

Швидка втрата ваги може призвести до жирової дистрофії печінки. Скидати вагу треба повільно. При швидкому схудненні, побоюючись голоду, мозок посилає організму команди – робити запаси. Вуглеводи і жири прагнуть потрапляти в печінку. Печінка приймає на себе жирові відкладення. Підсумок може бути сумним. Схуднення додасть фігурі стрункість, а організму-печінкову недостатність. У важких випадках розвивається цироз.

Що можна зробити і як від цього вберегтися?

Постарайтеся худнути повільно. Нормальний скидання ваги для організму – 0,5 – 1 кг в тиждень. Давно помічено, що повні жінки мають краще здоров’я в порівнянні з худенькими. Якщо повнота обґрунтовано, робіть зарядку для зміцнення м’язів стегон і живота. Не забувайте про те, що не вся повнота створює загрозу для здоров’я. Помірний зайву вагу робить фігуру більш жіночною і оберігає наше здоров’я. Ми залишаємося жіночними і привабливими.

І так можна зробити висновок, що повільне схуднення набагато корисніше, організм не відчуватиме зайвий стрес. Подивіться відео, в якому розповідається які продукти можна їсти для схуднення, а які варто виключити. Продуктів великий вибір, які допоможуть худнути. Давайте худнути правильно і повільно!