Ультразвукова кавітація – безопераційна ліпосакція

Вважається, що для усунення зайвих жирових відкладень потрібно сидіти на строгих дієтах і регулярно виснажувати себе в спортивних залах. Але не всім дівчатам можна такі методи схуднення. На щастя, новітня методика, в естетичній медицині – ультразвукова кавітація, допомагає схуднути, нічого при цьому не роблячи.

Зміст:

 • Плюси і мінуси
 • Як проводиться сеанс
 • Відео: наочний процес процедури кавітації
 • Огляд цін

Плюси і мінуси

Безопераційна ліпосакція – це метод усунення жирових відкладень без хірургічного втручання. На даний момент, ультразвукова безпечна кавітація – самий простий і доступний вид. Процедура полягає у впливі на проблемні ділянки особливих ультразвукових хвиль, які починають рухати і руйнувати застояні клітини. Як результат, за короткі терміни така корекція допомагає значно зменшити об’єми тіла і целюліт.

Переваги методики:

 1. Кавітація використовується в будь-якому віці, вважається, що вона дозволена навіть дівчатам-підліткам;
 2. Техніка дуже ефективна, оскільки вплив може здійснюватися на 20-25 міліметрів в глиб шкірних покривів. Це дозволяє розчинити застарілий жир;
 3. Ефект помітний після третьої процедури, що досить швидко для безопераційних методів;
 4. При якісному лікуванні худнуть найпроблемніші жіночі зони: лінія живота, стегон, талії, спини – найменш рухливі ділянки тіла;
 5. Така терапія не викликає дискомфорту. Це зовсім не боляче, а вже через короткий час після сеансу Ви зможете повернутися до звичного життя.

Але при цьому ультразвукова безопераційна кавітація має свої протипоказання, і, на думку лікарів, не може проводитися без ретельного обстеження організму:

 1. Проблеми із кровоносною системою, в тому числі, схильність до інфаркту;
 2. Перепади тиску;
 3. Це може бути шкідливо для вагітної жінки;
 4. Індивідуальні протипоказання;
 5. Захворювання крові;
 6. Небажано вплив при варикозі або близько розташованих до шкіри судинах;
 7. Наявність в зоні впливу гнійних або просто відкритих ран, недавнє проведення воскової депіляції, шугарінга.

Природно, після сеансу можуть виникнути незначні побічні ефекти, т. к. на організм досить тривалий час впливає високочастотне ультразвукове випромінювання. Зокрема, це запаморочення, втрата апетиту, втома і біль у м’язах. Іноді після сеансу проявляються деякі ускладнення – це сліди на шкірі або свербіж у місцях обробки, якщо вони Вас сильно турбують, то потрібно обов’язково звернутися до фахівця за консультацією.

Фото – Розщеплення жиру

Треба зазначити, що кавітація використовується не тільки для видалення жиру з організму, але і для позбавлення від зубного нальоту, чищення особи і багатьох інших процедур. На думку фахівців, ультразвук є найбільш м’яким і природним впливом на організм.

Як проводиться сеанс

Для процедури ультразвукової кавітації використовується найсучасніше обладнання – спеціальний високочастотний апарат. Він виробляє відчутні хвилі, які резонують жири. Як результат, клітини розпадаються і виводяться в лімфу, яка після очищає від них організм природним шляхом за допомогою рідини.

Апаратна методика вимагає серйозного підходу, перед початком процедури лікар повинен визначити глибину залягання жирових відкладень. В залежності від цього показника визначається частота ультразвуку. Враховуючи, що глибина дії частот варіюється в районі 2 сантиметрів, вони повинні знаходитися на рівні 60 герц. Але для кожної фігури цей показник визначається індивідуально, експериментальним шляхом.

Деякі процедури проводяться на високих частотах – від 2,5 до 2,7. Вони дозволяють видалити найбільшу кількість жиру – за декілька сеансів більше 45 кубічних сантиметрів. Але такі результати не завжди є позитивними. Різке схуднення може бути небезпечно для організму. Тому пресотерапія, кавітація і ліполіз не можна робити частіше двох разів на місяць.

Фото – Вплив апарату

Як виконується кавітація:

 1. Прилад налаштовується на необхідну частоту, після чого пацієнта укладають на кушетку;
 2. Під час процедури в місцях обробки шкіри на місці жиру утворюються невеликі бульбашки. Вони лопаються і виводяться з лімфою, деякі дівчата це можуть відчувати, тому іноді виникає невеликий свербіж;
 3. Міостимуляція виробляється на певній зоні кілька разів за процедуру. У середньому сеанс займає 40 хвилин;
 4. Варто відзначити, що для стимуляції роботи лімфатичної системи після кавітації потрібно зробити ліфтинг і лімфодренажний масаж. Іноді робиться вакуумна чистка. Це необхідно для закріплення ефекту;
 5. Після на тіло наноситься крем, який покращить ефект ультразвуку.

В домашніх умовах зробити ультразвукову кавітацію практично неможливо, оскільки для проведення потрібне спеціальне обладнання (Ultrasonic, Liposuction а також Synetica Triworks).

Фото – Стан шкіри після кавітації

Треба відзначити, що якщо Ви не сбалансируете своє харчування до сеансу, то наслідки процедури можуть бути не помітні. Відомо, що жир використовується м’язами і організмом в цілому у вигляді палива, тобто якщо його кількість різко зменшується, то тіло прагне відновити прошарок у якнайшвидший час.

Відгуки стверджують, що ультразвукова апаратна кавітація досить ефективна, якщо дотримувати всі правила. Рекомендації по догляду:

 1. Після сеансу потрібна дієта. Виключіть солодке і жирне, намагайтеся вживати в їжу якомога більше складних вуглеводів (злаки);
 2. Багато міфи про кавітації свідчать, що після сеансу ефект настане відразу. Це не так, ультразвук має накопичувальне якість, отже, чим більше процедур – тим краще. При цьому не варто нехтувати обгортаннями і масажем;
 3. Після курсу процедур потрібно використовувати різні методи по посиленню відтоку лімфи. Це можуть бути скраби, вправи.

Фото – До і після кавітації

Відео: наочний процес процедури кавітації

Огляд цін

Ціни на ультразвукову кавітацію вище на 20-30 %, ніж на інші подібні сеанси, т. к. разом зі спалюванням жиру також робиться масаж. Але можна заощадити, якщо купити відразу курс. Розглянемо, скільки приблизно коштує процедура в різних містах:

ГородСтоимость процедури rf-ліфтинг на бедрахГородСтоимость процедури rf-ліфтинг на стегнах
Алмати 6000 Москва 6500
Владивосток 6300 Нижній Новгород 6200
Волгоград 6000 Новосибірськ 6200
Воронеж 6200 Одеса 6400
Дніпропетровськ 6400 Омськ 6300
Донецьк 6300 Перм 6200
Єкатеринбург 6200 Санкт-Петербург (СПб) 6500
Іжевськ 6200 Самара 6200
Іркутськ 6200 Челябінськ 6300
Київ 6500 Тольятті 6000
Кіров 6200 Томськ 6200
Краснодар 6000 Тула 6000
Красноярськ 6000 Тюмень 6000
Харків 6200 Уфі 6000