Ультразвукова ліпосакція живота і стегон

Для усунення застарілих жирових відкладень дівчата використовують різні методики: дієти, фізичні вправи, обгортання. Але трапляється, що вони не дають результату. У такому разі необхідно використовувати більш серйозне лікування, і ультразвукова ліпосакція або UAL – це найкращий і безпечний варіант.

Зміст:

 • Що це таке
 • Як проводиться сеанс
 • Відео: кавітація
 • Огляд цін

це таке

Ліпосакція ультразвуком або кавітація – це методика видалення жиру в проблемних зонах (у тому числі з стегон і лінії живота) за допомогою використання радіохвиль. Головним достоїнством це методики у порівнянні з традиційною операцією є повна відсутність шрамів. Весь процес заснований на природному обміні речовин.

Старі жирові відкладення не піддаються ні вправам, ні навіть правильному харчуванню. Процес протікає дуже повільно, оскільки при наявності ущільнення в жирових клітинах вони стають практично нерухомими. У здоровому організмі при правильному харчуванні за розподіл цих відкладень відповідає лімфатична система, але якщо в них вже утворився застій, лімфа не може «вимити» жир. Є просте рішення – «розворушити» його і вивести з організму.

Процедура має наступні свідчення:

 1. Зайва вага;
 2. Усунення повноти особи, другого підборіддя;
 3. Освіта валика і «галіфе»;
 4. Підтяжка шкіри і позбавлення від відкладень на руках і ногах.

До достоїнств також потрібно віднести той факт, що процедура проводиться як для корекції фігури у жінок, так і у чоловіків. Це дуже важливо, адже багато представників сильної статі страждають від зайвої ваги, не використовуючи сучасні способи для його зниження.

Але у неї є і протипоказання. Зокрема, не можна використовувати методику за порушення роботи ендокринної системи. Це шкідливо дівчатам, що знаходяться в цікавому положенні і нещодавно народжували. Особливо обережним потрібно бути при захворюваннях серця, ультразвук може посилити поточний стан. Варто звернути увагу, що при онкології не можна проводити ліпосакцію (також при гінекомастії, мастопатите та інших хворобах).

Як проводиться сеанс

Ультразвукова безопераційна ліпосакція не може бути виконана в домашніх умовах, оскільки процедура досить небезпечна. Для неї необхідно використання спеціальних апаратів, на яких можна налаштувати глибину ультразвуку. В середньому для резонации жирових клітин потрібно вибирати рівень від 70 герц, тоді вплив здійснюється на глибині 2,5–3 сантиметрів (для схуднення колін і стегон). У більшості випадків цього цілком достатньо для видалення найбільш складних утворень.

У деяких ситуаціях опромінення здійснюється на частоті понад 150 герц – це високочастотна ліпосакція. Така технологія застосовується для лікування обширної зони або при наявності досить великих відкладень, наприклад, більше 5 сантиметрів. У будь-якому випадків, незалежно від обраного способу, одного сеансу буде недостатньо. Для того щоб не утворилося повторного застою, буде потрібно 3-4 процедури тривалістю по 45 хвилин кожна.

Фото – Зони ліпосакції

Як проводиться неінвазивна апаратна ліпосакція:

 1. Пацієнт зобов’язаний перед початком процедури здати аналізу крові та надати їх фахівцеві. Також бажано пройти консультацію у лікаря на наявність ймовірних протипоказань;
 2. Після цього клієнт укладається на стерильну кушетку. Майбутнє місце обробки покривається спеціальним гелем, який посилить проникнення ультразвуку;
 3. В залежності від конкретних побажань і наявних недоліків фігури, лікар визначає потрібну частоту ультразвуку;
 4. Процедура має тривалість від півгодини до години, залежно від розміру зони обробки. Вона безболісна, за винятком кілька дискомфортних відчуттів в зоні роботи апарату. Деякі відгуки стверджують, що ультразвукова ліпосакція нагріває верхній шар шкіри, як лазерна, але це не зовсім вірно. Із-за посиленого руху клітин створюється враження, що тіло нагрівається, насправді, його температура залишається нормальною.

Результати будуть помітні через кілька сеансів, адже лімфатичній системі потрібен час для того, щоб вимити надлишки жиру.

Фото – Процес ліпосакції

Звісно, кавітаційна технологія має певні наслідки, але не настільки сильні, ніж пластична хірургія.

Побічні ефекти після ультразвукової ліпосакції:

 1. Запаморочення. Це неприємне відчуття виникає із-за тривалого впливу на тіло ультразвуку. Через кілька годин після сеансу пройде;
 2. У деяких випадках на місці обробки з’являються набряки. Це теж природний процес. Резонация жирових клітин змушує їх наповнюватися рідиною. Як результат, деякі ділянки тіла стають набряклими. Як тільки зайві відкладення вийдуть з організму – набряк зійде;
 3. Почервоніння в зоні обробки. Покращуючи фігуру будь-яким методом, де використовується ультразвуковий або лазерний прилад, поява на ділянках після ліпосакції червоних плям неминуче. Таке обладнання треться об епідерміс, дещо дратує його. Пройде через пару днів після сеансу.

Зараз найбільш популярні методики ультразвукової ліпосакції по системі Cellu Program (застосовується обладнання UltraShape Contour – Ультрашейп) і TriWorks. Багато салонів краси обладнані новітніми пристроями марки Synetica (Італія), Ultrasonic, Liposonix, Omnika і Jurine.

Фото – Процес для ліпосакції

По закінченні процедури на тіло знову наноситься крем і проводиться лімфодренажний масаж. Це необхідно для того, щоб активізувати очищаючі функції організму. Також іноді проводиться іонофорез і обгортання. Після цього пацієнт може йти додому. У перші добу протипоказані перебування на відкритому сонячному світлі і в солярії. Надалі потрібно буде особливо стежити за ділянками обробки протягом 2 тижнів. На шкіру потрібно наносити антицелюлітні креми і регулярно робити обгортання.

Відео: кавітація

Огляд цін

Незважаючи на популярність, не можна сказати, що кавітація – це дешево. Недорого можна провести тільки невеликі обробки обличчя або рук, але не складних зон. Розглянемо, яка середня ціна на процедуру ультразвукової ліпосакції в різних містах Росії, Казахстану, Білорусі та України. Вартість 1 зони (будра, живіт і руки), у. тобто:

ГородСтоимость, у. е. ГородСтоимость, у. е.
Москва 25 Одеса 25
Мінськ 20 Нижній Новгород 20
Білгород 15 Санкт-Петербург 25
Воронеж 20 Омськ 20
Волгоград 20 Перм 15
Алмати 25 Ярославль 15
Дніпропетровськ 15 Ростов-на-Дону 15
Донецьк 20 Самара 15
Єкатеринбург 20 Саратов 20
Іжевськ 15 Сочі 25
Іркутськ 15 Сургут 15
Казань 20 Тверь 20
Калінінград 15 Тольятті 20
Караганда 15 Тула 20
Київ 25 Тюмень 15
Краснодар 20 Уфа 15
Красноярськ 20 Хабаровськ 20
Липецьк 15 Харків 20
Новосибірськ 20 Челябінськ 15

Скільки коштує процедура, потрібно дізнаватися безпосередньо у вибраному салоні. Кожна клініка призначає свою ціну. Багато центри естетичної краси пропонують також придбати цілий курс процедур, необхідних для корекції фігури.