Ультразвукової SMAS ліфтинг

Існує кілька видів безоперационной підтяжки обличчя. Ультразвуковий smas ліфтинг є одним із самих безпечних і відомих методик сучасної естетичної косметології.

Зміст:

 • Що це таке
 • Відео: ультразвуковий SMAS ліфтинг
 • Користь і мінуси
 • Як виконується процедура
 • Огляд цін

це таке

Безопераційний ліфтинг або SMAS Ulthera System – це підтяжка шкіри за допомогою спеціальних технологій без використання хірургічних методів (скальпель, армування і т. д.). Найбільш часто зустрічається ультразвукової та лазерний варіант, які застосовуються для підвищення тургору грудей, обличчя, підтяжки овалу.

Для чого використовується СМАС:

 1. Для створення красивого рельєфу тканин. Цей латеральний ліфтинг одночасно впливає на внутрішній шар епідермісу і м’язову тканину, яка відповідає за красу зовнішнього шару;
 2. Проти зморшок і новоутворень (жировиків, гриж);
 3. Ця пластика допомагає поліпшити колір обличчя за рахунок поліпшення притоку крові і відновлення нормальної циркуляції лімфатичної рідини;
 4. Кругова підтяжка SMAS сприяє активному виробленню колагену і еластану, які відповідають за еластичність тканин.

Під час підтяжки шар колагену і еластану помітно стискається, з-за чого організм починає прискорювати їх вироблення. Це допомагає вирішити багато вікові проблеми особи. Це не тільки зморшки, але і пігментні плями, вугри, прищі і інше.

Відео: ультразвуковий SMAS ліфтинг

Користь і мінуси

Для проведення процедури існують певні протипоказання. Зокрема це вагітність і лактація, оскільки в ці періоди у жінок низький показник згортання крові. За рахунок того, що проколи не виконуються, неінвазивний ліфтинг має досить швидкий термін загоєння – 4 дні, при цьому операцію не проводять після 65 років (значно знижується регенеративна функція).

У більшості салонах краси SMAS (superficial muscular aponeurotic system) ліфтинг проводиться на апараті Doublo Hifu. Це сучасне обладнання, що дозволяє провести повністю безпечну операцію по усуненню зайвої жирового шару, при необхідності – з використанням загального наркозу. Хірургія може мати дуже серйозні ускладнення за рахунок того, що терміни реабілітації більше 7 днів. В порівнянні, після СМАСа вкрай рідко спостерігаються набряки або зараження тканин.

Переваги процедури:

 • Інтернальний ліфтинг SMAS практично не має реабілітаційного періоду. Відразу після проведення сеансу можна приступати до нормальної для Вас життя. Варто уникати лише сильних агресивних факторів: солярію, купання в морі, лазні і сауни. Особливо потрібно захищати оброблений ділянку від прямих сонячних променів;
 • Зробити підтяжку можна практично в будь-якому віці: від 18 до 65. Ефект буде в будь-якому випадку, але він має накопичувальне дію. Це означає, що в повній мірі результати Ви побачите тільки через кілька місяців;
 • Чим молодший пацієнт, тим більш тривалий термін дії SMAS ліфтингу. У середньому робиться раз в 4 роки, а після коригується.

Фото – SMAS ліфтинг

Через деякий час після сеансу можна проводити інші омолоджуючі процедури. Це маски, масажі, вправи. Варто бути обережними з мезотерапією і професійними (лазерний, кислотним) пилингами.

Відгуки про SMAS ультразвукової ліфтинг стверджують, що недоліки процедури непорівнянні з одержуваними достоїнствами. Побічні ефекти виявляються дуже рідко, в більшості випадків, це головний біль, нудота і невелике почервоніння в зоні підтяжки. Якщо у Вас з’явився висип або інші прояви запалення – потрібно терміново зв’язатися з лікарем.

Фото – До і після smas ліфтингу

Як виконується процедура

SMAS ліфтинг обличчя, шиї і грудей може здійснювати тільки фахівець, тому що обов’язково потрібно розрахувати правильну глибину впливу. Технологія полягає у впливі на глибинні шари епідермісу спрямованої потужної ультразвуковою хвилею. Щоб ефект тривав якомога довше, збільшилася прохідність хвиль на обличчя, обов’язково наноситься спеціальний розширює препарат. Він допомагає поліпшити кровообіг.

Розширений SMAS проводиться іноді при використанні хірургічних методів. Зокрема, цим ендоскопічним варіантом підтяжки можна прибрати не тільки невеликі зморшки, але і глибокі носогубні складки або великі жировики.

При процедурі використовується найсучасніше обладнання, яке дозволяє побачити шкіру зсередини. За рахунок цього пластичний хірург бачить не тільки область корекції, але й ефект променя та його ступінь проникнення. За рахунок сильних імпульсів проводиться термокоагуляція, після якої стискається колаген. Цей фейсліфтінг не відчуємо під наркозом, т. к. на зону обробки наноситься спеціальний гель. Склад допомагає захистити верхній ніжний шар епідермісу від високих температур. Терміни проведення ліфтингу залежать від обраної зони і апарату, на якому проводиться сеанс. Приміром, лікування на повіках займе не більше 30 хвилин, у той час як обробка зони грудей в середньому триває близько 2 годин.

Фото – Обличчя до і після процедури

Після закінчення сеансу, на обличчя наноситься охолоджуючий склад, який значно прискорює процес загоєння тканин. Щоб допомогти організму, рекомендується в перші дні наносити на обличчя підходящу косметику (або на деякий час взагалі виключити всі декоративні препарати). Дозволяється використовувати лише сонцезахисний крем з антибактеріальними добавками (Пантенол, екстракт алое віра і інші).

Огляд цін

не Можна сказати, що SMAS-ліфтинг – це дешево, вартість процедури залежить від обраної зони і конкретного салону краси. Розглянемо, скільки коштує кругова процедура в різних містах:

ГородЦена SMAS ліфтингу зони декольте, рублиГородЦена SMAS ліфтингу зони декольте, рублі
Воронеж 43000 Мінськ 45000
Дніпропетровськ 44000 Москва 45000
Донецьк 44000 Омськ 44000
Єкатеринбург 44000 Тольятті 44000
Калінінград 43000 Тула 44000
Краснодар 43000 Алмати 45000
Челябінськ 44000 Крим 42 000-45 000

Потрібно відзначити, що і вартість, і результат залежать від того, на якому апараті проводиться операція. Вважається, що система Альтера має більш глибокий рівень проникнення, а значить, і велику ефективність.