Вступ філлеров в губи

Красиві пухкі губки асоціюються з чуттєвістю і ніжністю, тому багато дівчат якими способами намагаються досягти «ефекту Джолі». Ввести філлери в губи – це самий простий і безпечний спосіб збільшити обсяг цієї частини особи без шкоди для здоров’я.

Зміст:

 • Що це таке
 • Види
 • Техніка введення

Що це таке

Філлери – це препарати тваринного або не тваринного походження, які вводяться в губи з метою збільшення їх обсягу, зміни форми і т. д. як філлеров може використовуватися гіалуронова кислота, різні синтетичні добавки, ботокс, жири та інші препарати.

Збільшення губ філерами проводиться в різних ситуаціях:

 1. Якщо потрібно підняти куточки губ;
 2. Для збільшення обсягу верхній або нижній частині;
 3. Створення потрібної форми, яка зіпсувалася в результаті травми або вікових змін;
 4. Для створення красивого вигину носогубної складки.

Фото – Філлери в губи

Але у такої методики є і певні протипоказання. Введення препаратів можна застосовувати при вагітності, т. к. вони потрапляють у кров і можуть нашкодити зростаючого плоду. Не рекомендується збільшувати обсяг філерами при різних вірусних захворюваннях, а також грибкових захворюваннях шкірних покривів в зоні обробки. Особливо обережними потрібно бути дівчатам, які страждають від алергії на певні лікарські препарати.

Види

Філлери для губ класифікуються по препарату, який лежить в їх основі. Відповідно, бувають такі види цих засобів:

 1. На гиалуронке;
 2. Липофиллеры або на основі жирових клітин пацієнтки;
 3. Біополімерні.

Більшість філлеров, які зараз користуються популярністю на ринку естетичних послуг зроблені на основі гіалуронової кислоти. Це марки Ювідерм, Суджидерм і Рестилайн.

Перевагами засобу є його безпека. Звичайно, не можна виключати індивідуальних реакцій організму на гіалуронову кислоту, але найчастіше така процедура збільшення губ проходить без будь-яких ускладнень. Крім того, прибрати філлер з губ з гиалуронкой можна безпосередньо в кабінеті естетичного хірурга. Це дуже зручна послуга, яка може знадобитися при алергічної реакції або якщо ефект вийшов не таким, як очікувалося. До слова, замінити її може звичайний крем на основі гиалуронки (наприклад, HISTOMER Lip Reshaping Filler). Він дратує поверхню губ і сприяє їх збільшення.

Якщо потрібна корекція не тільки губи, але і носогубних складок, то лікарями рекомендується використовувати ліпофіллінг. Це сучасна методика пересаджування жирових клітин з однієї ділянки тіла на інший. Ця методика допоможе позбутися від зморшок і складок в непотрібних місцях на обличчі, підкреслити западину над верхньою губою і вирішити проблему недостатнього обсягу. Але в техніки є серйозні недоліки.

Фото – До і після уколів

Незважаючи на те, що ефект зберігається більше 3 років, рідко пацієнт обходиться 1 процедурою, потрібно пройти від 3 до 5 сеансів, щоб бути впевненою, що жирові відкладення «приживуться» на потрібному місці. Крім цього, завжди існує ймовірність того, що організм почне заперечувати введене речовина, з-за чого почнеться некроз тканин та інші неприємності. Але найбільшою проблемою є застигання липосмеси. Жирові клітини, взяті з іншої ділянки тіла мають властивість швидше застигати, купуючи непривабливу форму. Часто після процедури утворюються кульки в губах після філера. Важливим фактом є те, що штучно витягти їх не вдасться, доведеться чекати, поки вони розійдуться.

гель або біополімерний наповнювач був дуже популярний в 90 роках – початку 2000-х. Він дозволяв створити будь-які форми і збільшити обсяг як завгодно, але у нього є істотний недолік – це засіб не виводиться з організму. Корекція може виконуватися раз на кілька років, але і ця процедура вважається небезпечною, оскільки гель з однієї ділянки особи може просто перетекти в інший. На своєму шляху він змінює форму обрисів і деформує нервові закінчення.

Хоча у нього є і певні переваги:

 1. Виходять дуже щільні, збиті губки;
 2. Можна зробити будь-яку форму, наприклад, у липофилинга так не вийде, оскільки контур все одно контролюється природними контурами;
 3. Довговічний ефект. Їх можна видалити тільки штучно, але навіть у такому випадку багато дівчата рідко вдаються до техніки, т. к. після видалення гелю залишаються шрами і нерівності. А якщо сильно розтягнути губи, то деформації тканин буде надмірно помітною.

Відео: наочний приклад вколювання філлеров

Техніка введення

Відразу потрібно сказати, що доповнити обсяг або підняти куточки губ филлером – це дуже болючий процес. Причому біль супроводжує як під час корекції, так і при перших тижнях експлуатації нових «губок». В домашніх умовах сеанси не проводяться, для них потрібно не тільки досвідчений фахівець, але і повна стерильність приміщення.

Техніка введення філлеров в губи:

 1. Перед початком сеансу проводяться проби на наявність алергії. Якщо у Вас є індивідуальні протипоказання до будь-яких лікарських препаратів, то про них потрібно обов’язково сказати лікарю. Процедура проводиться під загальним наркозом;
 2. Введення проводиться дуже тонкими шприцами або канюлею, яка вибирається з початкового розміру оброблюваної ділянки і препарату;
 3. В середньому сеанс триває годину, але іноді трохи більше. Після наноситься крем заспокійливий і пацієнтка відправляється додому.

Фото – До і після уколів

Відгуки та фото до і після введення філлеров в губи суперечливі. З одного боку дівчата захоплюються швидкістю ефекту, адже результат помітний відразу, але з іншої тканини після впровадження в них сторонніх речовин дуже запалені, червоні, потребують спеціального догляду і сильно болять. Найпоширеніші ускладнення – це набряки, синці і освіта кульок. Щоб їх уникнути, потрібно строго стежити за своєю гігієною і дотримуватися всіх рекомендацій спеціаліста, який проводив операцію.

Якщо Вам цікаво, як будуть виглядати губи після введення філлеров, то можна спробувати спеціальний олівець. Їм обводиться контур ділянки, після цього він вирівнюється і візуально стає трохи більше. Найпоширеніші назви – Іль Ботэ, Lip Filler, Make Up For Ever.

Ціна запровадження філлеров в губи залежить від використовуваного препарату (але якщо купити його, то можна добре зекономити). У середньому процедура з гіалуронової кислотою обходиться в 120 у. е., а з липовеществами – 100.