Як можна підводити очі олівцем

Незважаючи на те, що більшість дівчат вже користуються тільки рідкою підводкою, візажисти рекомендують нам не забувати і про олівці для макіяжу. Пропонуємо розглянути і навчитися, як підводити очі олівцем, з покроковими фото і відео.

Зміст:

 • Як вибрати потрібний олівець
 • Відео: майстер-клас, як правильно підводити очі олівцем
 • Секрети макіяжу олівцем
 • Як нафарбувати очі, щоб вони здавалися більше?
 • Фарбуємо великі очі

Як вибрати потрібний олівець

Для того щоб знати, як правильно підводити очі олівцем, потрібно вивчити принципи вибору даних косметичних засобів. Широкі олівці застосовуються для розтушовування і створення тіньового ефекту. У той час як тонкі застосовуються для додання драматичності погляду або створення природного макіяжу, ними користуються також, як і підведенням.

Крім того, олівці можна розподілити по таким критеріям:

 • водостійкі;
 • механічні;
 • жирні.

Природно, водостійкі маркери використовуються для того, щоб макіяж не розмазувався. Механічні є найбільш практичними, оскільки не потребують регулярної подточке, але в теж час вони і швидше всього закінчуються. Жирні олівці відмінно працюють, якщо потрібно розтушувати макіяж або збільшити очі.

Відео: майстер-клас, як правильно підводити очі олівцем

Секрети макіяжу олівцем

Фото – Нанесення олівця

Олівцева техніка макіяжу досить складна у виконанні, але для початківців вона буде легшою, ніж підводка очей рідкої косметикою. Залежно від мети ми розповімо, як підводити очі чорним олівцем по кроках.

Як і будь-який макіяж, вона включає такі етапи:

 • очищення;
 • базове покриття;
 • безпосередньо, мейк-ап.

Для початку потрібно знежирити поверхню очей і нанести на них трохи пудри. Тепер акуратно ведемо лінію від куточка очка. Потрібно сказати, що для збільшення очей необхідно застосовувати штрихову техніку, але для її виконання потрібно дуже добре попрацювати і потренуватися заздалегідь.

Тепер підводимо нижню повіку, з’єднуючи лінії у зовнішнього куточка ока. При необхідності можемо підвести стрілки або просто трохи розтягнути їх в бік скроні.

Фото – Макіяж очей різними олівцями

Як нафарбувати очі, щоб вони здавалися більше?

Часто потрібно візуально збільшити вузькі очі. Для цього професійні візажисти пропонують кілька способів, і один з них – скористатися білим олівцем, яким потрібно провести по слизової, і чорним, яким необхідно підкреслити верхню повіку. Ми розповімо, як фарбує очі Кейт Мосс, яка також не відрізняється ідеальним розрізом.

Для початку маленькі оченята потрібно затушувати консиллером, і нанести на них пудру. Далі під брову фарбуємо хайлайтер, і його ж застосовуємо під нижню повіку. Після наносимо олівець жирною лінією на верхню повіку, розтушовуємо його до чола. На слизову оболонку нижньої повіки (лінію між очним яблуком і століттям), потрібно нанести білий олівець. Тепер під вії фарбуємо тонкою лінією чорний олівець, і поверх на нього наносимо тіні. Знову фарбуємо олівцем наносимо туш, подовжуючу вії. Обов’язково нанесіть на перенісся люминайзер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: як вибрати консилер для очей.

Фото – Нанесення олівця на очі

Для того щоб збільшити зелені або блакитні очі, радимо застосовувати не чорний, а коричневий олівець. Він відмінно підійде теплим колірним типами і допоможе створити більш природний макіяж, ніж чорний колір.

Також подібне колірне рішення відмінно підійде і для підлітків-дівчат. Світлі тони не опошлити образ і додадуть погляду загадку і глибину погляду.

Фарбуємо великі очі

Також існує спеціальна техніка, як треба підводити олівцем великі очі. Наприклад, дуже красиво показаний макіяж у Крістіни Річчі. Актриса часто користується технікою олівцевої, і фарбує свої повіки тонкою лінією зверху і знизу (під віями). Досить часто її також можна бачити і з мейк-апом тільки верхнього століття, або тільки нижньої. Залежно від цього створюється певний ефект – оченята відтіняються (якщо фарбувати зверху) або трохи помітно зменшуються (якщо фарбувати тільки знизу, а на верхніх віях застосовувати збільшує обсяг вій. Рекомендуємо переглянути наш підготовлений відео урок макіяжу великих очей (дивіться вище).

Фото – Різні техніки нанесення олівця на очі

Завжди ідеально виглядає макіяж очей олівцем у Джолі. Енджі є щасливою володаркою мигдалеподібних або котячих очей, які можна і зовсім не підкреслювати. Вона просто фарбує зону у війок на обох століттях і завдає подовжуючу туш. При необхідності олівець у зовнішньому куточку ока розтушовують.

Якщо потрібно швидко стати красивіше, то просто легенько промахните олівчиком по зоні війок у верхнього століття і акуратно розмажте отриману лінію пальцями. При бажанні можна цю зону злегка припудрити тінями і нанести світлу пудру на середину рухомого століття.

Зверніть увагу, це єдиний вид розрізу очей, який можна фарбувати абсолютно будь-якими методиками і при цьому він завжди буде виглядати яскраво і красиво. Якщо у Вас є свої доповнення, як підводити очі олівцем – напишіть свій відгук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: як зробити макіяж смокі айс.