Як наклеїти накладні вії

Про красивих і пухнастих віях мріє більшість жінок, адже, завдяки їм, погляд стає виразнішим і чарівним. На жаль, не кожна представниця прекрасної статі обдарована такими віями від природи. І ось тут на допомогу приходять накладні вії. Для того щоб вони виглядали природно, потрібно ретельно підбирати підходящу, близьку до реальної довжину і густоту, а також знати те, як наклеїти накладні вії правильним чином. Адже недотримання деяких правил може завдати шкоди і їм самим і шкірі навколо очей, що може візуально створити втома на обличчі.

Вибір накладних вій

Косметичні магазини пропонують дуже великий асортимент накладних вій, що мають різну густину, кольору, стрази та інші прикраси. Якщо вії будуть приклеєні правильно, ніхто не зможе помітити, що вони не справжні.

Завдяки класичним чорним вій можна виконати чудовий вечірній макіяж, наприклад, на перше побачення з потенційним хлопцем. Завдяки їм, підкреслюється глибина погляду, зорово збільшуються очі, вигідно відтіняє їх колір, погляд стає виразнішим.

Вибираючи накладні вії, особливу увагу потрібно звертати на якість матеріалу і купувати тільки професійну косметику, яка не викличе алергію і не заподіє інші неприємності. Ви можете вибирати між:

  • віями-смужками,
  • окремими віями,
  • пучками вій різної густоти і довжини.

приклеювати вії?

Клей для вій

Як правило, разом з віями продається спеціальний клей. Але Ви також можете придбати його і окремо. Особливої уваги заслуговує клей Mod Lash Adhesive, яким фіксують накладні вії. Він є абсолютно нешкідливим, містить латексну основу, завдяки якій Ваші вії будуть триматися так довго, як Ви того захочете. Клей має прозорий і темний колір. Особливість прозорого в тому, що після висихання його зовсім не видно. Він є більш універсальним і тому більш популярним. Що стосується клею темного кольору, то його склад аналогічний прозорому, але при цьому після висихання він темніє, роблячи підстава (тесемку) штучної вії непомітним на столітті, тим самим зливаючи її з натуральними.

Техніка накладання вій

На процес наклеювання штучних вій впливає їх тип. Пучок з декількох війок і окремі вії потрібно накладати на верхню повіку, починаючи робити це з зовнішнього куточка. Можна накласти кілька «стріл», а можна рівномірно розподілити їх на всю лінію. Для накладання штучних вій використовують пінцет для епіляції, спеціальний пінцет для вій або ж просто роблять це з допомогою пальців.

Нанесення вій за допомогою пучка

У більшості випадків техніка накладання вій складається з наступних кроків:

  1. потрібно приміряти довжину, і переконається в тому, що вона підходить Вашим століть. В іншому випадку зайву частину можна обрізати.
  2. обережно взяти стрічку з віями і нанесіть склад. При цьому запам’ятайте, що заборонено наносити клей безпосередньо на повіку. Спеціальний клей капають на зовнішню сторону долоні і обережно вмочують у нього підстава вії або пучка. На основі суцільних накладних вій рівномірно розподіляють кілька крапель клею. Після цього чекають пів хвилини, щоб він став більш липким і приступають до наклеювання.
  3. смужку накладних вій розміщують максимально близько до натуральним і приклеюють до шкіри акуратно натискаючи і розгладжуючи в напрямку, як зовнішнього, так і внутрішнього куточків очей. Далі за допомогою пальців або пінцета обережно притискають накладні вії.
  4. Після того, як клей остаточно висохне можна трошки підкрутити вії за допомогою щипчиків для завивки або виберіть туш для чутливих очей з ефектом підкручування. Лінію, яка була утворена накладними віями, маскують рідкої підведенням або ж контурним олівцем.

Нанесення вій-смужки

Намагайтеся як можна менше терти очі, щоб накладні вії не випали. Через деякий час вони відпадуть самі. Що стосується вій-смужок, то вони повинні зніматися щодня перед тим, як з очей буде знятий основний макіяж. Щоб зробити це, потягніть за зовнішній край.

Після зняття вій їх основу потрібно буде знову змастити клеєм і помістити на пластикову підставку, на якій їх продавали. Таким чином, вони не втратять своєї форми і зможуть зберегти відмінний зовнішній вигляд.

Секрети майстерності

  • вії придбають гнучкість і еластичність, будуть краще відповідати контуру очей, якщо перед нанесенням їх трошки «розігріти» в долонях.
  • натуральний ефект буде досягнутий, якщо на нижню повіку нанести спеціальний набір, що має більш загнуту і коротку форму.
  • для укорочення стрічки штучних вій, їх потрібно прикласти до ока, начинав з зовнішнього куточка, і обережно обрізати внутрішню сторону.

Пам’ятайте, що часто користуватися штучними віями не можна, так як вони псують волосяний покрив натуральних. Щоб не нашкодити і запобігти випаданню, використовуйте масло для росту вій, маски, робіть «вільні від клею» дні.

Відео: накладні вії