Як повернути колишнього хлопця, якого любиш

Коли ми закохані, нам добре, коли настає момент розставання, ми відчуваємо себе нещасними. І часто це відбувається не з нашої ініціативи. Але почуття адже залишаються… І в кожної дівчини, жінки постає питання: «Як можна повернути хлопця після розставання?»

Зміст:

 • Що потрібно робити?
 • Поради, як повернути чоловіка, якого любиш
 • Відео: надія на кращі відносини

Що потрібно робити?

найголовніше, Ви повинні обдумати і вирішити, чи варто відновлювати ці відносини. Коли пара разом довгий час, то кожен стає залежним від іншого, йде звикання один до одного, хоча і почуття давно охололи. Подумайте, може Вам просто важко бути однією, Ви звикли, що хтось був поруч? А почуттів вже немає.

Якщо Ви все-таки вирішили, що повертати хлопця стоїть, то є кілька рекомендацій для Вас.

Поради, як повернути чоловіка, якого любиш

 1. Всі пари сваряться, і в такі моменти потрібно намагатися йти на поступки. Адже після кожної сварки в душі у кожного зароджується образа і душевний холод. Якщо ні хто не почне йти на контакт, то цей холод стане рости бажання розійтися. Тому, в такий момент підійдіть до Вашому обранцеві, погладьте його своєю рукою, поцілуйте і притисніть. Весь негатив і напруга розсіються. Деякі психологи такий метод називають – позбавиться від егоїзму. Так Ви зможете привернути увагу хлопця, знайти іскорку розуміння між Вами.
 2. Від чого йдуть? Від прохолола любов і поганих спогадів, які до кінця відносин тільки збільшуються. Тому, пані, відновлюємо у Вашого молодої людини іскорки колишньої любові за допомогою речей, з-за яких Вам разом було добре. Це може бути його улюблені страви або похід в місця, де Ви були щасливі. Для відновлення любові потрібно залишити в його пам’яті тільки хороші і позитивні моменти, з-за чого йому захотілося повернутися. Тільки робіть це ненав’язливо, інакше тільки розсердите його.
 3. Можливо, Ваші знайомі чи рідні порадять, як повернути колишнього хлопця, і це потрібно буде зробити через приворот, але не слухайте їх! Пам’ятайте, що доля – величезний бумеранг, який всі наші погані вчинки повертає нам з більшою силою. Такі відносини не будуть щасливими, і все життя Ви будете шкодувати про це.
 4. Приказка – клин клином вибивають – всім відома, а адже її теж можна використовувати. За тривалий час у хлопця охололи почуття та інтерес до Вас, а адже це можна виправити. Немає нічого гіршого для хлопця, коли його колишня вся красива і щаслива знаходиться в чоловічому оточенні. Цей спосіб можна назвати – «викликати ревнощі». Не сидіть вдома і не ридайте в подушку, зберіть сили, щоб бути сильною, адже Вам потрібно виглядати карколомно.
  За час зустрічей з Вашим колишнім Ви стали менше фарбуватися і доглядати за собою? Виправте це! Використовуйте всі секрети макіяжу, тільки не бойову забарвлення, одягайтеся зі смаком і ходіть з друзями по різних місцях. Зробіть так, щоб на Вас звертали увагу хлопці. Навіть сходіть на побачення, але не більше, адже ми хочемо повернути Вашу любов. Потрібно пам’ятати, що фліртувати можна, але більше цього не заходити, щоб хлопець не думав про Вас, як про легковажною. Нехай про Вашу щасливого життя дізнається Ваш колишній. Його самооцінка і чоловіче его будуть зачеплені, і він сам до Вас підійде «поговорити». А ми завжди зможемо дізнатися ознаки кохання хлопця до дівчини, так як це у них на лобі написано.

  Фото – самотня дівчина

 5. Можна змусити ревнувати до Ваших «шанувальникам». Попросіть пару знайомих чоловіків написати загадковий текст або ніжні компліменти з підтекстом у Вас на стіні соціальної сторінки. Як би не були остаточно порвала стосунки, якийсь час кожен заходить на сторінки один одного, просто подивитися, як справи у іншого, що з життям.
 6. Створити хороші відносини з близькими і рідними, частіше спілкуйтеся з його друзями. В їхніх очах Ви будете чудовою дівчиною або жінкою, і вони самі посприяють звести разом.
 7. не вистачало хлопцеві у Вас? Наявність певних рис характеру, або навпаки, відсутність інших? Спробуйте змінити своє життя. Займіться новим для Вас справою, відкрийте себе з іншого боку. Почніть відвідувати курси, знайомитися з новими людьми. Самі помітите в собі зміни. Нехай хлопець дізнається Вас з іншого боку, почніть «все заново», як новоспечені парочки.

Проаналізуйте Ваші стосунки, з чого все починалося, за що Ви сподобалися один одному, в які моменти Вам було добре. А потім проясніть для себе, відколи почалися сварки і непорозуміння, що дратувало його у Вас, і навпаки. Можете скласти список у вигляді двох колонок: позитивні і негативні сторони. І працюйте над своїми кращими сторонами, це повинно допомогти повернути хлопця, якого любиш, а також завоювати його довіру і інтерес.

Відео: надія на кращі відносини

Дівчата, головне не опускати руки, боріться за Ваше щастя, якщо воно того варте.

Опитування: На що Ви готові, щоб повернувся колишній хлопець?

 • багато. Будь-які засоби, головне повернути.
 • Все що потрібно, але тільки, якщо воно того варто – у нього залишилося повагу до мене.
 • Мало на що, просто буду страждати, а потім подолаю це в собі.
 • Готова змусити його ревнувати, але не переступати межу.
 • Займуся собою. Почну більше доглядати за зовнішністю і фігурою, почну саморозвиватися.
 • Нічого, нехай сам усвідомлює, що втратив.

Loading …