Як позбавитися від постійних негативних емоційних переживань?

Людська пам’ять здатна зберігати різні події, які відбувалися в нашому житті. Щоб життя протікало яскраво і свіжо, варто виключити з неї постійні негативні емоційні переживання.

Наша повсякденна реальність така, що багато речей ми не можемо змінити. Потрібно сприймати хід подій так, щоб не затьмарювати душевний стан.

Ми звикли постійно озиратися назад, не живемо сьогоденням, а копаємося в минулому. Я сама часто ворушити минуле життя, розмірковую над тим, що я зробила не так, часто шкодую про втрачені можливості. Іноді я розумію, що знаходжуся в стані жертви, а від цього в душі накопичується втома, яку необхідно знімати. Добре розумію, що минуле не повернути і не виправити. Тоді я починаю замислюватися над тим, що можна взяти хорошого з минулого, або спробувати виправити наслідки.

Давайте подумаємо над тим, про що люди постійно і емоційно переживають? Напевно, Ви не повірите, але це переживання зміні погодних умов.

Ми не в силах змінити погоду, адже скільки людей переживають емоційно-за холоду або спеки, з-за дощу або вітру? Багато людей відчувають постійно негативний стан, комусь не подобається, що завтра обіцяють туман, град, стрибки атмосферного тиску, магнітні бурі. Нерви через переживань постійно напружені. А давайте подумаємо над тим, що немає поганої погоди у природи, будь-яка погода гарна! І тоді організм з вдячністю прийме таке погодне стан!

Ще одне постійне емоційне переживання – наш вік, який ми не в силах змінити. Жінки страждають частіше за все, ми старіємо, багато стають пригніченими, смутними, образливими. Руйнуються сім’ї, деякі чоловіки йдуть від дружин. Частина жінок намагається змінити зовнішність, але на жаль, від віку нікому не вдавалося піти! Не треба заганяти себе в кут, і скаржитися на вік. Ви будете відчувати себе безпорадними і неспроможними. Скарг не зовнішній вигляд теж бути не повинно, інакше Ви перетворитеся в жертву, а це негативно позначається на психічному стані.

Звичайно, можна спробувати скинути зайву вагу, але багато що, на жаль, вже не піддасться зміні. Важливо навчитися сприймати себе такою як є, і головне, любити себе! Треба сприймати навколишній світ таким, який він є.

у кожної людини в житті бувають емоційні переживання з приводу хвороб близьких людей. А варто подумати над тим, що все коли-то хворіють, наші улюблені і близькі друзі. Зайві негативні переживання погіршують ситуацію. В такому стані, ми самі можемо захворіти! Краще знаходитесь поруч з хворою людиною, спробуйте допомогти йому! Проявіть мужність і силу, будьте прикладом для наслідування!

Постійні негативні емоційні переживанняЩе одне сумне переживання – людина постійно подумки переноситься в своє минуле. Треба навчитися стримувати і не мучити себе негативними емоціями, коли вже нічого не можна виправити.

Мистецтво життя – це вміння забувати. Події, що зберігаються в пам’яті, не повинні в ній залишатися. Ми господарі свого мозку, тому, підійдіть критично до його завантаженні. Негативні звинувачення, спогади повинні піти з пам’яті.

Людей, які були до Вас несправедливі, погано ставилися, навчіться прощати! Не пробачивши своїх кривдників, Ви будете страждати, а отже, хворіти!

Зателефонуйте або напишіть Вашим кривдникам, які завдали Вам душевні рани. Можливо, перервані відносини будуть налагоджені, почнеться спілкування, в якій Ви, можливо, досі потребуєте. Не можна прощати тільки зрада!

Ми з дитинства вчимося все запам’ятовувати, починаючи з дитячого садка, потім у школі. Але ось нас ніхто не навчив за все життя забувати негативний і погане! А наш мозок зберігає і вбирає менше радісних подій, а більше поганого і негативного. Якщо постійно у Ваших думках і словах йдуть нескінченні жалю, варто зупинитися, припинити розмову, краще перевести розмову на іншу тему. Поступово Ви позбудетеся від звички копатися в постійних минулих переживання.

Якщо оточуючі люди не перестають міркувати про минулих емоційних і негативних переживаннях, якщо Вам ставлять в провину вчинені колись вчинки, виправдовуватися не варто, не витрачайте свої слова і емоції! Посміхніться, і залиште такої людини на деякий час одного. Можливо, людина зрозуміє. що Ви не хочете стає жертвою, Вам не хочеться слухати в сотий раз про те, про що говорити немає ніякого сенсу.

Тільки розумні люди відчувають негативні емоційні переживання. Виявляється, в природі все набагато простіше. У природі тварини не загострюють увагу на те, що було в минулому. У них немає і приємних спогадів. Природа розпорядилася по відношенню до них дуже мудро, звільнила їх від болісних і марних емоційних переживань. Вони живуть сьогоднішнім життям.

Пам’ятайте завжди про те, що ми не в силах змінити багато ситуації!

Вашій увазі пропоную душевну і життєву пісню. Подивіться, дуже красива музика. Я думаю, багатьом сподобається!

Раджу прочитати: заспокійливі трави.