Як правильно розлучитися з хлопцем

Дівчата намагаються переконати себе в тому, що почуття у них ще залишилися, з допомогою спогадів про найкращі моменти, але це не допомагає. Любов охолола, Вам хочеться чогось нового, але бачачи на закоханий погляд хлопця, Вам стає соромно. І Ви тягнете, відкладаєте свої думки і розмова про розставання в дальній ящик. Але любити не можливо змусити себе, ці зусилля, навпаки, відвернуть Вас від Вашої половинки, «розбиту чашку не склеїш» і не варто самоистязаться; якщо Ви нещасливі у відносинах, то і хлопець буде це відчувати, і нічого доброго з цього не вийде. Необхідно вживати заходів, але перш послухайте поради, як правильно розлучитися з хлопцем, не заподіявши йому болю і не образивши.

10 порад, як розлучитися з хлопцем красиво

 1. Не тягніть час. Не чекайте того самого підходящого часу, як Вам здається. Це може тягнутися вічно. Нехай це буде вихідний день, так як в будні люди працюють або навчаються, вони втомлені і пригнічені, хоча не принципово. Не говоріть у найважчі або життєрадісні моменти, це тільки вб’є його. Краще це буде серйозна розмова, ніж затяжні натяки, недомовки.
 2. Зізнайтеся при особистій зустрічі. Ні в якому разі не робіть це через смс, скайп, пошту, телефон або інше диво техніки. Якого було б Вам, якщо Вас кинув хлопець по телефону? Принизливо, правильно? Якщо хоч трішки залишилося повагу, то приділіть йому належну увагу, не грайте його почуттями.
 3. У момент розставання вини себе, але не його. Не кажи, що проблема в ньому, що він перестав тебе цікавити і т. д. Уяви ситуацію, що ти його не варте, що він зустріне відповідну йому пару, з якою він буде щасливішим, ніж з Вами. І ще, не кажіть фразу «давай залишимось друзями», це принизить його. Це може стати сама собою.
 4. Дпро розмови познайом його з хорошою подругою. Якщо Ваш хлопець хороший чоловік, то завжди знайдеться подружка, якій він подобається. Вона допоможе стати розрадою після Вашого розриву, і дасть зрозуміти, що на Вас світ клином не зійшовся.
 5. вирішуй сама. Хто б Вам не рад, він радить так, як вчинив би сам, але у всіх своя життя, і те, що застосовно на одному, на іншому не вийде.
 6. Не бійтеся залишитися одній. Звичайно, після того, як розлучитися з хлопцем Вам вдалося, починається період глибоких роздумів. Ви будете відчувати себе самотньою. Багато дівчат не вирішуються на серйозний вчинок саме з цієї причини, думають: «ну чому я одна повинна залишитися?». Але у Вас є підтримка – подруга, мама, всі Ваші близькі. І пам’ятайте, на цьому життя не закінчується.
 7. Не тримай емоції в собі. Після інциденту тобі хочеться виплакатися, так зроби це! Хочеться кричати – тільки в дорогу; все, що накипіло повинно виплеснутися перед початком нового життя.
 8. Захопи себе в світ хобі. Є ж щось таке, чого ти не могла робити в ті часи, коли зустрічалася з хлопцем. Якщо ти рідко виходила «в світ», то купи квиток на концерт, вся фантазія в твоїй голові.
 9. Не ворушити минуле. Двояко можна порадити. Якщо Ви розлучилися по дурості, і гірко про це шкодуєте, то не чекайте, біжіть до хлопця, і вибачайтеся, поки ще можна повернути хлопця. А якщо просто Вас гнітить самотність не пов’язана з почуттями до хлопця, то не варто, потерпіть, все само пройде. Вийдіть з друзів в соціальних мережах, не пишіть йому, не питайте нічого, не дзвоніть, не потрібно знову вибачатися – Ви поставили крапку в той день, він був заключним. Інакше розставання буде тривати вічно.
 10. Турбує ревнощі – згадуй жахливі речі про нього. Ми всі власники, і перший час буде складно бачити нашого колишнього в компанії інших дівчат. І це природно! Ну не був же він ідеальним, і зараз таким не став. Він колупався в носі, чавкал, носив майку по кілька днів поспіль… Список можете сам продовжити. Нехай тепер інша дівчина прощає йому його вади. А Ви готові до нових стосунків. Залишилося тільки їх знайти.

Пам’ятайте, душевний біль не охолоне швидко, не варто ображатися на Нього, якщо не буде з Вами спілкуватися і всіляко уникати. Зрозумійте його, ніхто не хоче бути кинутим.

Опитування: Які стосунки залишилися між Вами після розставання?

 • Він не хоче мене бачити, уникає, ненавидить.
 • Можемо сказати “привіт”, але не більше.
 • Він приходить до мене з проханням повернутися.
 • Він наговорює на мене всім знайомим.
 • Ніяк. Ми більше не бачилися.
 • Я шкодую, хочу повернутися.
 • Намагалася налагодити відносини, але стара не повернути.
 • Ми знову разом.

Loading …