Як прибрати жир на зовнішньої і внутрішньої частини стегон

У більшості жінок на нижній частині тіла збираються жирові відкладення в області ніг і живота, т. до. ці ділянки часто найменше задіяні в повсякденному житті. Оскільки прибрати жир зі стегон в домашніх умовах досить складно, потрібно регулярно виконувати спеціальні вправи і дотримуватися сувору дієту.

Зміст:

 • Вправи для зовнішньої сторони
 • Відео: вправи для схуднення живота і стегон
 • Прибрати жир з внутрішньої сторони

Вправи для зовнішньої сторони

Вушка проявляються навіть у досить худих представниць прекрасної статі, їх формування залежить від форми м’язів. Швидко прибрати негарне галіфе допоможе відоме вправи:

 1. Вихідна позиція: стоячи на колінах з прямою спиною. Маса тіла перенесена на руки;
 2. По черзі піднімайте під прямим кутом коліна вгору. Коли м’язи в максимальній напрузі, потрібно зафіксувати положення на кілька секунд;
 3. Повторити по 50 разів на кожне стегно.

Після цього потрібно лягти на підлогу на бік. Цей спосіб допоможе позбутися не тільки від вушок, але й від боків на талії, т. к. в ньому задіяні косі м’язи живота. Піднімайте ноги вгору, намагаючись тримати м’язи напруженими весь час. Робити по максимуму.

Дуже швидко прибрати жирові відкладення з зовнішньої сторони стегон допоможе домашній супер-сет. Супер сет – це поєднання декількох вправ, які повторюються практично без перерви. Такий підхід до схуднення дозволяє задіяти максимальну кількість м’язів і змусити їх працювати на повну силу.

наприклад, дуже вдалим є супер-сет махи ногами і випади. Ці вправи допоможуть прибрати жирові відкладення з передньої і зовнішньої частин стегон, а також сформувати спокусливу форму сідниць. Випади можна робити декількома способами:

 1. Швидко перестрибувати через гумку протягом 1,5 хвилини (для новачків можна зменшувати часовий інтервал);
 2. Висунути одну ногу вперед і присідати;
 3. Стояти на місці. Після наче викидати стегно попереду себе, другий залишається позаду. У такій позиції потрібно сідати, щоб коліно діставало до підлоги. Головне – це висунути носок максимально далеко, щоб друге коліно не заходило за нього при пускання.

Фото – Випади

Махи убік дуже хороші не тільки для поверхні стегон, але і для талії і нижнього преса. Вам потрібно спертися на стінку руками і стати до неї обличчям. Піднімайте Ноги вгору, фіксуючи в кінцевій точці. Робити максимальну кількість разів.

Фото – Задіють м’язи

Відео: вправи для схуднення живота і стегон

Прибрати жир з внутрішньої сторони

У більшості дівчат саме в цій області збираються самі «кмітливі» жири, вони не йдуть навіть після довгих і виснажливих дієт.

Позбутися від жиру на внутрішній стороні стегна можна за допомогою простих присідань. Розставте п’яти на ширині плечей, бажано навіть ширше. Під п’яти потрібно підставити килимок або рушник – це створить додатковий тиск. І повільно присідайте на максимальну глибину. Це шикарний прийом для формування та підтягування сідниць.

Фото – Випади на ногу

Також внутрішня частина стегна швидко худне і позбавляється від жиру за допомогою простих ножиць. Потрібно лягти на спину, руки прибрати під голову. Далі, піднімаєте ноги під кутом 45 градусів по відношенню до тіла і починаєте робити махи з боку в бік. Негарний жир при цьому можна прибрати досить швидко, і також шкіра підтягнеться. Багато лікарі рекомендують цей спосіб для усунення обвислого живота після пологів.

Фото – Підняття ноги

Швидко прибрати жир як з внутрішніх, так і з зовнішніх частин стегон допоможе скіпінг або стрибки зі скакалкою. Це найшкідливіше і проста вправа, яка допоможе підтягнути м’язи рук і ніг, прибрати целюліт і розвинути гнучкість м’язів і рухливість суглобів. Але потрібно не просто стрибати, а дотримуючись спеціальну програму тренувань:

 1. У перший тиждень відпочивати потрібно в два рази більше, ніж стрибати. Наприклад, на 20 секунд скакалки припадає 40 відпочинку;
 2. Ідеальними вважаються показники 180 стрибків за 60 секунд;
 3. Коліна потрібно піднімати якомога вище, при цьому потрібно робити пересади скакалкою.

Фото – Стрибки на скакалці

Треба розуміти, що стрибки – це велике навантаження на м’язи литок, тому такий варіант підійде далеко не всім. Радимо переглянути відео про таких тренуваннях і результати до і після.

Фото – Бічне підняття ніг

Дуже хороші відгуки про перекати, якими можна швидко прибрати жир як з внутрішньої, так і із зовнішньої сторони стегон. Потрібно сісти навпочіпки і одну ногу виставити вперед. Плавно робіть перекати з однієї ніжки на іншу. Повторювати протягом декількох хвилин, бажано засікти час.

Фото – Внутрішні м’язи

Звісно, будь перераховане вправа буде ефективніше, якщо використовувати обважнювачі. Це можуть бути як спеціальні пристосування, так і підручні: пляшки з водою, книги і т. д. Після звикання до навантажень потрібно трохи підвищувати вагу обважнювачів.

Щоб прискорити процес спалювання жиру, Вам обов’язково знадобиться дотримувати правильний режим харчування. Необов’язково спеціальна дієта, просто постарайтеся виключити з раціону шкідливі вуглеводи (цукерки, газовані напої), замінюючи їх корисними (злаки).