Як робити алмазна мікродермабразія

Розширені пори доставляють масу незручностей, вони псують естетичний вигляд і в них часто скупчується пил і шкірний жир. Щоб позбутися від цих недоліків шкіри обличчя, використовується алмазна мікродермабразія, яка є щадним методом шліфування.

Зміст:

 • Що це таке
 • Відео: алмазний пілінг обличчя
 • Інструкція

це таке

Мікродермабразія – це зняття верхнього рогового шару шкіри з метою позбавлення від старих мертвих клітин і для відновлення нормальної роботи сальних залоз. Процедура сприяє поліпшенню циркуляції крові і регенерації клітин, крім того, вона допомагає позбутися від невеликих вугрів і чорних крапок. Спочатку цю процедуру використовували тільки для усунення епідермісу, пошкодженого сонячними променями, але зараз вона застосовується багатьма косметологами для профілактики прояву проблемної шкіри.

Переваги методики:

 1. Безболісність. Сеанс не завдає ніяких незручностей, проводиться досить швидко і відразу після його закінчення можна повертатися до звичайного життя;
 2. Широкий перелік показань. Така шліфування призначається косметологами і дерматологами при кератозе, прищах, чорних точках, вугрової висипки, шрами і перших проявах старіння. Вона допомагає позбутися від невеликих пігментних плям і зморшок;
 3. Доступність. Дуже зручним є те, що сеанс можна провести в домашніх умовах.

Принцип дії процедури заснований на впровадження в пори кристалів алюмінію і алмазної пилу, які мають абсорбуючими властивостями. При попаданні в пори вони збирають на собі жири і мікроорганізми, тим самим очищаючи обличчя. Після за допомогою апарату ця суміш відсмоктується. Потрібно відзначити, що результат буде помітний відразу, але шкіра продовжить очищатися протягом декількох днів. Основна мета такої шліфування – створити на місцях пошкодження тканини механічні мікротравми, які дадуть організму сигнал до включення регенеративних процесів.

В цей час з пір почне виділятися підвищену кількість жиру, який повинен вивести всю грязь на поверхню. Тому багатьма косметологами після мікродермабразії рекомендується провести курс механічного чищення для закріплення ефекту. Сеанс триває в середньому 30-40 хвилин.

Протипоказання алмазної мікродермабразії наступні:

 1. Грибкові захворювання;
 2. Запальні процеси і відкриті рани, в тому числі гнійні прищі або подряпини;
 3. Хронічні хвороби епідермісу в активній стадії (наприклад, псоріаз або екзема);
 4. Індивідуальні протипоказання. Підвищена чутливість, близько розташовані до поверхні судини тканин, непереносимість кремів або компонентів пілінгу;
 5. Вік до 20 років. Ця технологія спрямована на активізацію природних відновлювальних процесів. Молодий епідерміс сам може відновитися, якщо мова не йде про шрами або серйозних проблем, описаних вище;
 6. Потрібно бути обережними власницям сухої або надчутливої шкіри, інакше може початися алергія і запалення.

Фото – До і після микродембразия

Відео: алмазний пілінг обличчя

Інструкція

Для того щоб зробити алмазну інвазивну мікродермабразію в домашніх умовах, потрібно придбати спеціальний апарат, яким і буде здійснюватися пілінг. Для професійних цілей використовується спеціальна стаціонарна установка, у якій робочий наконечник покритий штучними або справжніми діамантами. Цей наконечник може мати кілька діаметрів, від їх розміру залежить тип обробки.

 1. 100 – для обробки шорсткостей великої площі або тіла, наприклад, рук і живота;
 2. 200 – для більш ретельного очищення зон особи;
 3. 300 – для чутливої тканини епітелію.

Чим вище розмір – тим більше зніметься шар епідермісу при обробці, тому найчастіше фахівці для першого сеансу використовують 100, а для подальшого підтримання результату – 200 або 300.

Для початку особа покривається маскою, яка допоможе розширити пори і поліпшити кровообіг. Після налаштовується сила впливу апарату. У даному випадку необхідно підібрати напір для впровадження кристалів алмазу та інших мінералів. Відчуття під час проведення сеансу можна порівняти з микропылесосом. Поле закінчення процедури епідерміс покривається сироватками для прискорення загоєння.

Треба зазначити, що після декількох днів зі шкіри буде виходити велику кількість різноманітних забруднень. Можуть з’являтися прищики і вугри, які раніше були під епідермісом. Це одне з ускладнень після мікродермабразії.

Фото – Результат микродембразии

Для того щоб провести алмазний пілінг в домашніх умовах, потрібно буде придбати апарат для мікродермабразії. Також потрібно придбати заспокійливі і живильні креми, в більшості випадків вони відразу включені в комплект домашньої алмазної чищення. Професійні склади містять діоксид алюмінію і алмазну пилок.

Покрокова інструкція, як зробити алмазну мікродермабразію:

 1. Личко повністю очищається від косметики. Бажано провести легке скрабування за допомогою цукрового або кавового пілінгу;
 2. Після наноситься живильний крем, який захистить її від жорсткого впливу мінеральної насадки. Сидячи перед дзеркалом, вибирається певна зона і на неї наставляется включений апарат. Потрібно бути дуже уважною і на проблемних зонах зупинятися на кілька секунд – це поліпшить результат;
 3. Професійні косметологи стверджують, що найкращий ефект буде, якщо водити насадкою по колу.

Після закінчення процедури на шкіру наноситься заспокійливий крем. Після пілінгу деякий час можна спостерігати невелике почервоніння, але воно швидко пройде. Варто відзначити, що якщо через дві години обличчя залишилося червоним, а шкіра суха і лущиться, можливо, була обрана неправильна насадка епітелій запалився. В такому разі, потрібно змастити обличчя Пантенолом або іншим заспокійливим складом і звернутися за консультацією в салон до професійного косметолога.

Алмазна мікродермабразія має дуже хороші відгуки та фото результату, але її ціна досить висока. В середньому одна зона на обличчі обходиться до 4500 рублів в невеликих містах (Тольятті, Орськ) і до 5000 у великих мегаполісах (Москва, СПб). При цьому для найкращого ефекту потрібно як мінімум 10 сеансів – шліфування має накопичувальний ефект, адже за один раз з пір не можна вичистити весь бруд, яка там збиралася місяцями.