Як вибрати шубу? Слушні поради модницям

Уявіть, що Вам подарували велику суму грошей або виплатили великий гонорар (премію, бонус). Є можливість купити хорошу шубу. На що Ви звернули увагу при покупці?

Більшість ресурсів дають скупу інформацію про те, як варто вибирати хутряну річ. Загальні поради зводяться до рекомендацій купувати шубу в салоні, дивитися на бирку з ім’ям виробника і так далі. У цій статті ми з Вами спробуємо спростувати або підтвердити міфи про вибір шуби, – заради Вашого інтересу.

Поради

  • Якість хутра. На цьому пункті наполягають всі продавці хутряних виробів. Умова важливе, але зустріти неякісний хутро сьогодні не так легко. Якщо ви купуєте шубу в магазині, то напевно хутро якісний. Він повинен блищати, переливатися, не повинно бути вмятых місць, хутро не повинен виглядати м’ятою. В принципі і все. Якщо магазин існує не один рік, то буде продавати якісний товар. Інакше від негативних відгуків не відбудешся. А кому потрібен бізнес з проблемами?
  • Вибір моделі. Тут потрібно бути обережною. По-перше, на хутряні вироби є така ж мода, як і на всі інші предмети гардероба. То що ви купили сьогодні, може стати абсолютно немодним в наступному році. Тому правило тут полягає в тому, щоб купувати не новомодні речі, а класичні моделі. Слідкуйте також за довжиною і фасоном. До моделей з поясом і трохи подовжені можна підібрати джинси і сукні, причому будь-які. А ось короткі і прямі за силуетом шуби важко поєднувати з елегантними сукнями. Вибір за вами.
  • Не можете звільнитися від звички купувати все новомодне? Тоді можете придбати хіт сезону, а на наступний рік продати шубу. Так, вона втратить в ціні, але якою б не була шуба, продати її можна, особливо якщо вона в хорошому стані. Носіть акуратно, а потім вигідно продавайте і купуйте собі нову модну річ!
  • Питання ціни. До речі, ціна може стати тим вирішальним чинником, за яким ви будете орієнтуватися в покупці шуби. Не обов’язково переплачувати за ім’я. А саме націнка за бренд і встановлюється модними хутряними салонами. Не варто купувати річ на ринку, але замість дорогих салонів можна знайти безліч магазинчиків, які не один рік працюють на ринку. Крім цього, не забувайте також про варіант індивідуального пошиття.

В цілому, гарну річ можна легко визначити на око. Зараз вже не ті часи китайського імпорту, коли річ може прийти в непридатність протягом декількох років. Тому орієнтуйтеся на свій смак і здоровий глузд. Практично будь-яка шуба з пристойного магазину прослужить вам довго і буде виглядати не гірше, ніж з дорогого салону. Беріть гарантію, зберігайте чек та носите вашу обновку з задоволенням! Не забувайте також про хімчистку і догляд за шубою. Тоді, навіть через якийсь час ви зможете продати річ, а на виручені гроші побалувати себе іншими цікавими моделями!