Як заспокоїти нерви

Як заспокоїти нервиЯк заспокоїти нерви-вважається, що всі хвороби від нервів, у статті розповідається про рекомендації, які допомагають знизити нервове напруження.

Ми вважаємо, що всі наші постійні негативні емоційні переживання пов’язані з домашніми конфліктами або неприємностями на роботі. Насправді це не так. Просто ми не можемо контролювати свої дії. А тим часом медики вважають, якщо ми зможемо контролювати свої емоції і переживання, ми зможемо знизити рівень стресу. І якщо б ми позбавилися від безсоння, стресів і депресії , багато людей вилікувалися від багатьох хвороб.

Крім цього стрес негативно впливає на гормональний фон жінки, і якщо стрес став хронічним, це може призвести до безпліддя жінки. Антистресова терапія може допомогти жінкам, у яких був поставлений діагноз-безпліддя. Таким жінкам необхідно зайнятися танцями або йогою.

Посидіти в тиші – навіть 10-15 хвилин в абсолютній тиші, і ви відчуєте себе заново народилася.

Шум взагалі вважається одним з головних стресових факторів. Можна використовувати беруші або навушники.

Прийміть зелений чай – він володіє розслаблюючим ефектом. У чашці зеленого чаю є стільки ж кофеїну, скільки мають болезаспокійливі засоби. Кофеїн зеленого чаю діє краще, м’якше, ніж болезаспокійливі препарати з аптеки. Чайний кофеїн ( відмінність від кавового кофеїну) не збуджує, а заспокоює, розслаблює, зніме тиск, уповільнює пульс і усуне стрес. Для зняття напруги підійдуть заспокійливі трави.

Послухайте музику-вважається, що це також метод позбутися від стресу. Релаксація допоможе в тому випадку, якщо слухати музику не тільки вухами, але і всім тілом. Ми отримаємо насолоду не тільки від музики, але і отримаємо оздоровчий ефект всього організму. Для розслаблення і спокою необхідно 2-3 рази на день слухати музику, яка підходить для вашого стану. Фахівці вважають, що найкраща музика композитора Моцарта, вона має оздоровчими і анти стресовими властивостями.

Зробіть фізичні вправи-вранці затратьте 20 хвилин часу, ввечері 15 хвилин і перед сном 5 хвилин. Стоячи, плавно розімніть шию і суглоби, поробіть декілька нахилів, обертання і розтяжки. Кожен може підібрати комплекс за своїм станом. Якщо робити гімнастику щодня, Ви відчуєте себе набагато краще і з’являться нові життєві сили.

Добре і щільно снідайте – необхідно снідати щільно, не обмежувати себе бутербродами. В меню повинно бути гаряче блюдо і салат зі свіжих фруктів або овочів. Медики давно з’ясували. що люди добре і щільно завтракающие, менше схильні до стресів, а людина пропускає сніданок частіше стає дратівливим і неправильно реагує на стресові ситуації.

Говорите собі приємне-це потужне антистресову дію. Не варто забувати і про себе, вимовляти такі слова частіше. Це допоможе Вам розслабитися і досягти внутрішньої гармонії.

Помічено, що одним із симптомів стресу є неспокійні руки. Руки смикають все, що їм трапляється: ґудзик, комір одягу, словом, все що завгодно. Можна спробувати стрес за допомогою ручних вправ. Вони називаються на Сході мудрами і широко поширена там. Це така гімнастика для пальців.

Вправа мудра землі-на обох руках з’єднайте одночасно подушечки великого і вказівного пальців, інші пальці широко розставте. Відчули. як спадає напруга?

Вправа черепаха – 4 пальці обох рук переплести, великі пальці з’єднаємо «будиночком». Мудра підвищує життєві сили і допоможе позбутися від втоми.

Вправа мудра життя – з’єднуємо разом подушечки великого, безіменного і мізинця, інші пальці випрямляємо. Виконуємо одночасно обома руками.

Вправа мудра здоров’я-з’єднуємо кінчики великих пальців і кінчики мізинців разом. Безіменні пальці на обох руках зігнуті і спрямовані всередину. Вказівний палець лівої руки розташований між безіменним і середнім пальцем лівої руки. Вказівний палець правої руки выпрямлен.

Якщо Вам сподобалася стаття про те як заспокоїти нерви, і Ви вважаєте, що з нею можна поділитися зі своїми друзями та знайомими, натисніть, будь ласка, на кнопочки соціальних мереж, розташованих нижче.

Я Вам буду вдячна і вдячна!