Як зупинити випадіння волосся у чоловіків? Причини, лікування, профілактика

Чоловіки часто втрачають волосся, правда, вони сприймають втрату їх не так гостро, як жінки. У сильної половини людства волосся з віком рідшають і випадають. Велику роль відіграє спадковість, процес втрати у всіх відбувається по різному, у когось починається раніше, у інших пізніше.

Давайте розглянемо які причини, лікування,профілактика випадіння волосся у чоловіків.

Причини лікування профілактика випадіння волосся у чоловіківПричинами випадіння волосся можуть бути захворювання, стреси, неправильне харчування. Процес випадання часто починається швидко і йде прискореними темпами.

Волосся у кожної людини живе нормальним життям приблизно три роки, поступово зростання загасає, корінь засихає, а волосся випадає, на зміну йому приходить новий. Щоденною нормою вважається втрата волосся від 50 до 100.

Ріст волосся змінюється при стресових ситуаціях, хворобах, операціях. Якщо зростання нового волосся припиняється або сповільнюється, а випадання збільшується, то настає облисіння. Термін облисіння носить наукова назва – алопеція.

Здавна народ вважає, що чоловіки з лисиною більш сексуальні, насправді це дійсно так, тому що облисіння є наслідком підвищеного рівня гормону тестостерону у чоловіків. Майже всі такі випадки пов’язані саме з чоловічим гормоном.

Такі чоловіки втрачають волосся на голові, кількість їх на спині, обличчі, грудях зростає. Рідшають волосся на маківці, з’являються залисини, голова стає лисою, залишається тільки «рослинність» ззаду і з боків. У чоловіків цей стан зазвичай починається після сорока років, хоча може зустрічатися в будь-якому віці, юнаки і підлітки – не виняток.

Причини випадіння волосся у чоловіків

Волосяний покрив може змінюватися по-різному, іноді це невелике порідіння, в ряді випадків – повне облисіння.

Причини можуть бути різними, часто після усунення несприятливих впливів – волосяний покрив відновлюється.

Надмірної причиною алопеції є потужний стрес, небезпечні інфекції, травми, операції, хвороби.

Ще одна причина – застосування ліків для лікування гіпертонії, серцевих хвороб, депресії, артриту. Швидка втрата волосся пов’язана із застосуванням хіміотерапії.

Захворювання, що призводять до алопеції-анемія, хвороби щитовидної залози, гормональні порушення, ослаблення функції нирок, лишай.

Неправильне харчування, пов’язане з дефіцитом заліза білка, цинку, провокує облисіння.

Іноді алопеція носить вогнищевий характер, пов’язаний з аутоімунної хворобою. На невеликих ділянках голови проявляється випадання, поступово зникає весь волосяний покрив.

Лікування випадіння волосся у чоловіків

Якщо відбувається рясне випадання, необхідно звернутися за консультацію до фахівця. Цими проблемами займається лікар трихолог. Він допоможе з’ясувати причини, проведе необхідні дослідження, випише направлення на здачу аналізів.

Іноді лікування не потрібно, організм може відновитися сам, і проблема буде вичерпана. Будь-яке лікування треба починати вчасно, тоді повного облисіння можна уникнути.

Для зміцнення волосся трихолог може порекомендувати прийом вітамінних комплексів.

Лікування спадкового облисіння проводять за допомогою спеціальних ліків-кортикостероїдів. Призначені препарати наносяться на шкіру або вводять всередину організму.

В даний час застосовуються дорогі методи – пересадка волосся, але дане лікування поки не одержало широкого застосування.

Профілактика випадіння волосся

чи Можливо зупинити облисіння? Існують профілактичні заходи? Чоловіки не завжди замислюються над цими питаннями.

Спробуйте скористатися наступними рекомендаціями:

  • Харчування має бути правильним, включайте продукти з багатим вмістом вітамінів. Включайте в раціон харчування молочні продукти, сир, сир, фрукти, овочі, горіхи, рибу, м’ясо.

  • Не використовуйте для сушіння фен, гаряче повітря шкодить Вашій голові. Мийте Голову водою комфортної температури.

  • Використовуйте спеціальні вітамінні комплекси для росту волосся, які повинні включати залізо, цинк, сірка, кальцій, вітаміни групи В і D.

  • Використовуйте для лікування себорейного дерматиту спеціальні лікувальні шампуні, лосьйони, мазі. Себорейний дерматит часто проявляється проявом лупи, виникає свербіж голови.

  • Від впливу сонця і захисту від ультрафіолету, необхідно носити головний убір.

  • Мийте голову по мірі необхідності, так як сальні, брудні волосся псують зовнішній вигляд будь-якого чоловіка. У них накопичується бруд і пил, відбувається закупорка волосяних фолікулів і досі, а це теж є причиною облисіння.

Чоловіки не повинні забувати дбає про свою зовнішність. Хочеться порадувати чоловіків, які мріють про густої шевелюри. Наука не стоїть на місці. Вчені винайшли метод, що дозволяє імплантувати волосяні фолікули, вирощені в лабораторних умовах. Пройде ще небагато часу, і як стверджують дослідники, нова технологія буде доступна багатьом бажаючим.

Для Вас, я підібрала відеоролик, в якому розповідається докладно про причини, лікування, профілактику випадіння волосся у чоловіків. Будьте пильні, не шукайте засобів від облисіння в інтернеті, звертайтеся до професіоналів!

Рекомендую прочитати: причини виникнення простатиту.