Закохалася в хлопця молодше мене

Закохалася в хлопця молодше мене – такими словами задавалися багато дівчат і жінки, і багато з них не вирішувалися реалізувати це щось більше. Коли хлопець віком на пару років, то це не так вже й страшно. Хоча в юному віці рівень розвитку між такою парою може бути різний: мало того, що дівчата швидше дорослішають фізично і морально, так і вік хлопців відкидають їх назад в дитинство». Хлопці у віці 17 – 22 років досить легковажні, егоцентричні і готові на необдумані вчинки. Можливо, вони не будуть сприймати серйозність стосунків так, як Ви сприймаєте.

Зміст:

 • Чоловіки віком, чому в них ми закохуємося?
 • Що дають стосунки з чоловіком молодшої жінки?
 • Що поганого у відносинах з чоловіком молодшої себе?
 • Декілька порад жінкам, закоханих у чоловіків молодше
 • Відео: вік – це перешкода?

Для них ставлення – це чергове любовну пригоду на короткий період. Так закладено в їх психології, що в цьому віці вони націлені на максимум задоволення, ніж на духовне єднання. Тому, якщо Вас влаштовує таке, Вам просто хочеться зануритися в пучину пристрасті і не думати про те, що коли-небудь доведеться пробачити зраду, то сміливо кидайтеся в його обійми.

Закоханість молодої дівчини значно відрізняється від закоханості дорослої жінки. Дівчина, якщо закохалася в хлопця, то як кажуть «з голою», а якщо жінка, то з «розумом». Але не завжди любов трапляється «по розуму», жінка, як маленька дівчинка, починає постійно думати про хлопчину, про його молодому тілі і милих очицях, нехтуючи своїм життєвим досвідом. Вона починає звинувачувати себе за ці думки, за «це безсоромність». Поділитися з подругами не може, так як соромно зізнатися навіть самій собі, і запитати ради не у кого. Будемо реалістами, не так вже й багато пар з великою різницею у віці, старше не чоловік, а жінка.

Головна причина – громадська думка, особливо в маленьких містах. Боротися з цим потрібно, але не завжди це випливає в позитивний результат. Якщо Ви готові, то просто «забийте» на громадськість і любіть один одного. А ось інша проблема – Ви не знаєте, що витечуть ці відносини. Не можу обіцяти, що все буде добре, але пристрасть і відчуття молодості і життя Ви точно отримаєте. Адже так часом не вистачає «гострих відчуттів», які залишилися в далекому минулому. Найчастіше, через деякий час, пара розпадається. Ви і самі відчуєте, що крім постільних утіх, Вам буде не вистачати загальних тем у розмові і загальних життєвих принципів. А якщо все-таки відносини вам дороги, то завжди можна повернути хлопця.

Чоловіки віком, чому в них ми закохуємося?

 1. Нам хочеться когось піклуватися, про когось піклуватися, дарувати любов. Що саме по собі природно з-за нашої природи. Жінкам, яким цього не вистачає, може знайти віддушину саме у молодих, так як наставляти на шлях істинний вже складався чоловіка дуже складно. У такій ситуації ми виступаємо в ролі «мами», якій треба «син», щоб дарувати йому нашу увагу і любов.

  на Фото – Чоловік віком

 2. Хочеться романтичних відносин, «згадати молодість» – відчути себе бажаною. Зрозуміло, що дуже великий відсоток пар зі стажем шлюбу або відносин мають проблеми в сексуальному питанні. А бажання ні куди не приховати, вони глибоко в нас, і мучать думки. Тому роман з молодим вдихає нове життя в нашу чуттєвість.
 3. Останній шанс вийти заміж, і це не погано, якщо в житті все так склалося, що до цього не зустріли потрібної людини.

Що дають стосунки з чоловіком молодшої жінки?

 • Нововведення в життя. Будучи чоловік віком, він знаходитися на одній хвилі зі своїм поколінням, в світі сучасних технологій і розваг. Фактично, це зробить Вас і Ваше мислення молодше, дізнаєтеся багато нового, що не могли дізнатися, при спілкуванні зі своїми однолітками. Ми молодеете на очах знайомих.
 • Якщо Вам хотілося бути головною у відносинах, то Ви отримаєте, у силу своєї досвідченості. Йому не вистачає Вашої життєвої мудрості і здатності до відповідальності, рішучості.
 • Молодого чоловіка можна змінити під себе і своє життя. Навчити його жити, хоча не зовсім і правильно звучить. Тільки це займає час і терпіння, так як «молодий гарячий» теж має свою думку.

Що поганого у відносинах з чоловіком молодшої себе?

 • Громадська думка оточуючих частіше. Вони частіше не проти рівних відносин, плітки, психологічні знущання. Часто пари розпадаються через те, що не змогли винести всього цього.
 • Відносини рідко призводять до шлюбу в силу різних причин.
 • Складно відповідати молодому чоловікові, завжди тримати себе у формі, виглядати молодше своїх років. Необхідні різноманітні секрети макіяжу і заняття для підтримки фігури.
 • Потрібно жертвувати: часом, силами і навіть грошима.
 • Відсутність досвіду партнера. Але це можна віднести і до плюсів, як Вам подобається. Будете його вчити.

Декілька порад жінкам, закоханих у чоловіків молодше

 1. Який би чоловік не був молодим, нехай він відчуває себе головним. Нехай це буде і не так, Ви завжди приймаєте рішення, але намагайтеся його самого натрапляти на ці ідеї. Чоловік – голова, жінка – шия! Не акцентуйте на різницю у віці, хто досвідченіший та мудріший. Нехай він вчиться бути відповідальним за відносини.

  Фото – Любов до чоловіка молодше себе

 2. Давайте цінні поради, вчіть досвіду, але не сильно налягайте, щоб не відчувалося опіки.
 3. Слідкуйте за собою, за своєю зовнішністю та тілом. Зараз, як ніколи, Ви повинні виглядати добре. Підбирайте одяг, яка Вам до лиця, а не «купила недорого, не пропаде». Радуйте чоловіка Вашої сексуальність, зараз є багато видів жіночих бюстгальтерів і трусиків, які можуть приховати вікові недоліки і підкреслити Вашу красу.
 4. Ламайте свої принципи. Погодьтеся, багато хто з них не обґрунтовані, ми нерідко робимо і не робимо щось «тільки з принципу». Важливіше відносини, ніж упередження.
 5. Як курка охороняє своє потомство, так і Ви охороняйте хлопця від інших жінок, особливо молодих і красивих.
 6. Не відключайте повністю свій розум. Іноді краще включити розум, і не піддатися ірраціонального.

«Хлопець молодший за мене» — це не вирок приречені на відносини, як Ви можете подумати, а нові пригоди, які підкажуть Вам, як створити любов у стосунках. Вірте у Вас обох!

Відео: вік – це перешкода?

Опитування: Яка різниця у віці між Вами та Вашим партнером?

 • Менше 2 років
 • 3-4 роки
 • 5-7 років
 • 8-10 років
 • 11-15 років
 • Більше 15 років

Loading …