Зрадила найкраща подруга, як бути

Навряд чи знайдеться людина, яка жодного разу не випробував на собі почуття зради, хіба що, це немовля. З зрадою ми стикаємося з самого дитинства, коли наші найкращі подруги або друзі починають спілкуватися з іншими, перестають помічати, і в гріш не ставлять наші інтереси.

Зміст:

  • Вона знайшла Вам заміну
  • Зрада з боку хлопця і кращої подруги
  • Відео: як жити після зради
  • За спиною говорила гидоту

Потім починається зрада з будь-якою людиною, він змінив або погано відгукувався про нас… На роботі – це просто «підстава», коли посміхаються мило в очі, говорять приємні слова, а за спиною розпускають чутки і роблять все, щоб зіпсувати кар’єру, і це тільки тому, що вони живуть однією заздрістю. Звичайно, тут сказано в загальному, адже у когось тільки дріб’язок з усього сказаного, а у когось і зовсім життя – суцільна зрада.

Одним найбільшим розчаруванням є те, що зрадила найкраща подруга, як бути в такій ситуації багато хто і не знають… Адже це і був той чоловік, який міг допомогти вирішити всі труднощі.

Вона знайшла Вам заміну

Дружба

Все починається банально, коли Ваш коло приходить третя. Починаєте помічати, що Вона сміється більше над жартами тієї, третьою; більше уваги і трепетности приділяє не Вам; а потім, на пропозиції сходити разом відпочити, Вона говорить відмазки, незрозумілі Вам, і Ви її бачите вдалині радісно йде з розлучницею. (Це 100% ситуація з життя кожної).

Якщо подруга починає говорити безглузді відмазки без всякої щирості, то Ви повинні розуміти, що Ваша дружба закінчилася… Не витрачайте життя на ненависть і помста, чомусь так трапляється, що це будете відчувати тільки Ви, повільно вбиваючи себе зсередини, нікому до цього діла немає. Звичайно, знайти ще одну хорошу подругу складно, і ми не завжди можемо будь-яку такої назвати. Цінуйте щирість і допомогу, не біжіть за успішністю і зірковістю, тому що останні не стануть вислуховувати Ваші проблеми. Не поспішайте впускати в душу будь-яку, щоб ще раз не обпектися, але і отпугивайте друзів, можливо Вам пощастити знайти серед них вірних і порядних.

Зрада з боку хлопця і кращої подруги

Подивіться їм в очі, знайдіть нотки провини і щирого жалю. Може вони оступилися, і тепер зненавиділи самі себе? Тоді задумайтеся над ситуацією та прийміть вірне рішення. Іноді робимо речі по дурості, про яких шкодуємо всю життям, так може бути і з ними.

АЛЕ! Якщо у них між собою хороші відносини, то просто викресліть їх з Вашого життя. Вони не гідні бути поруч з Вами, адже вони могли попередити про закінчення відносин ще ДО здійснення зради. Їх двоє, а Ви один, правди не доб’єтеся, щоб переконати всіх інших у тому, які вони підлі. Не бійтеся, сміливо висловіть все, що думаєте, не варто шкодувати про сказане, зрештою, маєте право. Виплеснув емоції, не будете шкодувати, що вчасно їм не виговорили все, що думаєте. І нехай вони самі живуть з почуттям провини перед Вами.

Коли на душі погано, то від цього допомагають абстрагуватися чужі проблеми. Рекомендуємо подивитися передачу, присвячену зради.

Відео: як жити після зради

За спиною говорила гидоту

Це удар нижче пояса. Коли розповідаєш саме таємне, сокровенне… А тебе в бруд! Це «не подруга», такі не можуть зватися кращими. Знайте, доля так просто не викидає людей з життя, напевно, це місце має зайняти той знайомий, який сам радий провести з Вами час, йому цікаві Ви самі! Це спочатку Вам буде не вистачати Її і Ваших посиденьок, але з часом у Вас з’являться інші, можливо навіть краще.

А взагалі, якщо Вас настільки сильно зачепило зрада найкращої подруги – як бути, я Вам розповім. Нехай це буде і не дуже правильно, але Вона заслуговує! Скажіть їй прямо, все, повністю все, що думаєте:

«Я знаю все, про твоїх плітках і підлості, я вражена. Як ти могла так зробити, адже ми з дитинства дружили з тобою і я ні разу так не надійшла з тобою… Як ти смієш називатися моєю подругою і так мило посміхатися? Думаєш, я все ще люблю тебе …але ти помиляєшся. Любов і повага поступилися місцем ненависті до тебе. Якщо я буду говорити гидоти в тебе за спиною, ти будеш радіти? Я так шкодую, хто полюбить тебе і буде з тобою разом. Бо знаю, яка ти зрадниця і всередині ти – гнила. Більше не хочу витрачати свої почуття на тебе, сподіваюся, ми більше ніколи не зустрінемося.»

Чесно, схожі слова знайшла на одному з форумів. Мене це настільки вразило, скільки емоцій і образи у цієї дівчини від зради подруги. Але вони відображають всю біль і почуття, які відчуває кожна друга, читаючи цю статтю.