banner

Бовтанка від прищів — рецепти, відгуки, як зробити

Кожна жінка мріє про бездоганною шкірою. Однак ніхто з нас не застрахований від появи вугрової висипки, запалень і чорних крапок на шкірі, особливо на спині і обличчі. Ці дефекти шкіри псують нашу привабливість і значно знижують самооцінку. Для лікування шкіри, поліпшення її стану та позбавлення від вугрової висипки можна вдатися до такого перевіреного часом засобу як бовтанка від прищів.

Зміст:

Часто при виникненні проблем з шкірою ми починаємо скуповувати дорогі засоби, які обіцяють негайне і повне вилікування. Проте зазвичай ці препарати виявляються неефективними, при тому, що їх вартість досить велика. А адже є більш дієве і доступне засіб для лікування захворювань шкіри: бовтанка від прищів, придбати її можна в аптеці, при цьому ціна у неї на порядок нижче. Ще наші мами користувалися цим засобом, і в даний час мало що змінилося, базікало досі найефективніша міра по боротьбі з проблемами шкіри.

Призначити її може тільки лікар-дерматолог, після ретельного огляду та проведення необхідних аналізів, так як це засіб має протипоказання і підходять далеко не всім. Склад бовтанки може бути різним, і вибирається лікарем в залежності від конкретних проблем з шкірою пацієнта. Бовтанка проти прищів не продається в аптеках вже в приготованому вигляді, але там можна замовити її виготовлення за спеціальним рецептом лікаря. Також це засіб можна приготувати в домашніх умовах.

Поради по використанню бовтанки

Бовтанка від прищів не є універсальним засобом лікування проблем шкіри особи, її застосування ефективно тільки при наявності невеликих висипань. Вона допомагає позбутися застійних плям і внутрішніх прищів, якщо ці проблеми не дуже запущені. Для досягнення позитивного результату, застосування бовтанки потрібно поєднувати зі спеціальною дієтою, при якій з їжі виключається вживання солодкого, смаженого, жирного, копченого і гострого. Також необхідно завжди пам’ятати про правильний догляд за шкірою: про ретельне очищення та захисту від пересихання. Для цього можна використовувати різні маски і зволожуючі креми.

Важливо знати не тільки рецепт того, як готується бовтанка від прищів, але і те, як нею правильно користуватися. Наносити бовтанку потрібно один раз на день, перед сном, сильно не втираючи. Змивати не потрібно. Важливо пам’ятати, що до її складу входять сильнодіючі речовини, тому бовтанка застосовується дуже акуратно, не частіше одного разу на день, щоб уникнути надмірної сухості шкіри, і навіть хімічного опіку, особливо це актуально для власниць сухої шкіри.

В аптеках можна придбати різні бовтанки від прищів: з уротропіном, трихополом, цинком та іншими протимікробними препаратами. Також добре допоможе в лікуванні шкірних захворювань мазь від прищів. Це дуже доступні препарати, які можна придбати в будь-якому місті, будь то Мінськ, або Челябінськ.

Особливу обережність при лікуванні шкірних захворювань варто проявляти жінкам при вагітності, грудне вигодовування, а також при виборі засобів для дітей. Адже часто бовтанки виготовляють з антибіотиками, спиртом, ментолом і сіркою. Потрібно вибирати тільки безпечні препарати, не здатні нашкодити здоров’ю дитини. Такі, наприклад, як ціндол, який не протипоказаний навіть немовлятам.

Рецепти приготування бовтанки

Якщо Вам не подобається аптечна бовтанка, або не влаштовує те, скільки вона коштує, можете приготувати його в домашніх умовах. Однією з найпопулярніших є бовтанка з левоміцетином. Як же вона робиться? Для її приготування необхідно змішати:

Отриману суміш можна використовувати як очищає шкіру лосьйон. Основна діюча речовина – левоміцетин, який є антибіотиком. Завдяки його дії бактерії гинуть, шкіра швидше справляється з захворюванням. Однак кошти з антибіотиками не можна застосовувати безконтрольно, так як це може ще більше нашкодити шкірі.

Є «домашня» бовтанка:

Також успішно бореться з прищами календула. Для приготування такої бовтанки потрібно змішати пачку таблеток аспірину і левоміцетину, розтовкти їх в порошок, а потім додати в нього настоянку календули. Для кращого ефекту цю суміш потрібно залишити на добу, щоб вона настоялася.

Також можна порадити бовтанку з глини та муміє, яка відмінно загоює шкіру.

Якщо Ви хочете позбавитися від прищів без антибіотиків, то можна використовувати димексид, який підсилює дію лікарських препаратів. Для виготовлення бовтанки необхідно розвести 20 таблеток доксицикліну в 50 мілілітрах розчину димексиду. Протягом доби слід постійно збовтувати отриманий розчин. Потім потрібно додати в неї близько 200 мл дистильованої води.

Щоб краще розібратися, яка бовтанка від прищів підходить саме Вам, можна зайти на будь-який форум, присвячений догляду за собою, і почитати відгуки, залишені його учасниками, з приводу ефективності того або іншого засобу. Рецептів багато дівчат, яка з них краща вирішувати Вам.

У списку ефективних засобів, які допомагають нам боротися з шкірними захворюваннями крім бовтанки, знаходяться гелі від прищів, а також професійна косметика (наприклад, фірми холі ленд). Всі ці засоби, що застосовуються спільно і під суворим контролем лікаря, допоможуть будь-якій жінці виглядати красиво.