banner

Макіяж смокі айс покроково — схема, техніка, як нанести

Зміст:

останнім часом одним з найбільш популярних методів накладання вечірнього гриму став макіяж смокі айс. Це особлива техніка виконання, яка не вимагає абсолютно ніяких спеціальних навичок, тільки акуратність і уважність, і вона цілком можлива в домашніх умовах. Розглянемо всі секрети і послідовність в нашій статті.

Якщо Ви знаєте, як зробити яскравий макіяж смокі айс очей, то можна сказати зі 100% впевненістю – всі чоловіки. Якщо ж ні, то рекомендуємо в прискореному режимі вчитися цій техніці makeup. Пропонуємо майстер клас у картинках, як зробити вечірній мейк-ап: техніка макіяжу смокі айс для карих очей, блакитних і зелених.

Макіяж для зеленоглазок

Зелені очі вважаються найбільш чарівними. Це дуже рідкісний колір в чистому прояві, набагато частіше можна зустріти дівчат з вічками горіхового кольору або золотистими вкрапленнями. Як правильно нафарбувати зелені очі?
Відео: смокі айс для зелених очей.

Для початку потрібно засвоїти, що кольоротип дуже важливий. Тобто макіяж буде успішним тільки при правильному підборі кольорів. 

Тепер про форму очей. З мигдалеподібними все зрозуміло, вони ідеальні, і як їх не накрасишь – буде добре, але добре – це на четвірку, а нам потрібна як мінімум 5. Так що, щоб зробити котячі очі ще більш виразними потрібно провести по складці між бровою і століттям тінями кольору темніше, ніж основні.

Маленькі очі можна візуально збільшити за допомогою техніки smoky eyes, але про це трохи пізніше. Перед тим, як фарбувати близкопосаженные очі, проведіть в куточках бежевим або світлим натуральним відтінком тіней, це трохи візуально збільшить відстань. Для далекопосаженных очей зробіть теж саме, але з темними тінями.

При фарбуванні азіатських очей потрібно бути дуже обережною, адже один невірний рух – і зіниці стануть взагалі практично не видно. Наша інструкція полягає в наступному:

Крім усього, існують ще власниці нависло століття. Не хвилюйтеся, декоративний макіяж легко усуне цю неприємність. Схема нанесення смокі айс під нависле віко полягає: в ідеальному тоні століття, якісних тінях (avon або lang) і світлих тонах. Нависла частина обов’язково повинна бути на порядок світліше, ніж основа, причому цього принципу дотримуємося до самого кінця. Лише на завершальному етапі розтушовуємо димчастий шар по всій поверхні ока.

Голубоглазки

Дуже гарний колір очей – блакитний, досить примхливий, якщо міркувати про відповідні кольори. Вам допоможуть: сірі відтінки, чорні, в певній ситуації – червоні, жовті або оранжеві. Принцип фарбування – залежно від форми очей і стилю вбрання.
Відео: смокі айс для блакитних очей.

Аналогічні поради і для власниць сірих і блакитно-сірих очей. Професійний макіяж смокі айс для блондинок все ж вимагає деяких навичок: завжди користуйтеся контуром, не плутайте денний та вечірній мейк-ап, і якщо шкіра бліда – затонируйте її, щоб не бути схожою на мертву наречену, використовуючи різні види консилерів.

Карі

Найбільш розповсюджений колір очей. У більшої половини населення саме такий відтінок. Як фарбувати карі очі і які тіні наносити в стилі смокі айс?
Відео: Майстер-клас від Столярова, як робити смокі айс для карих очей.

Обов’язково використовуйте у створенні образу теплі відтінки тіней – коричневий або червоний, але тільки з чорним олівцем або підведенням. Так фарбуються східні красуні.

смоки айс

Часто можна побачити поєднання темних карих очей і синіх тіней, або фіолетовий відтінок, цей колір привертає увагу до макіяжу, але перед тим, як зробити яскравий макіяж очей з холодної палітри, прикладіть до обличчя листок паперу відповідного кольору. Якщо шкіра стала злегка сіруватого відтінку – від експериментів доведеться відмовитися.

Зробимо покроково макіяж очей смокі айс для брюнеток. Для створення святкового образу будинку приготуйте:

Перед тим, як почати макіяж в стилі смокі айс поетапно, обов’язково вирівняйте колір особи, в тому числі і повік. Після суцільним шаром нанесіть світлі тіні, аж до лінії брів, при необхідності розтушуйте. Далі проведіть пензликом з темними тінями по лінії росту вій і по складці між бровою і століттям. Замкніть лінії у внутрішнього куточка очей, будь-візажист скаже, що це найшвидший спосіб збільшити очі. Тепер злегка розтушуйте тіні. Підводкою підкресліть розріз очей, можна підвести стрілки, яскравий макіяж очей передбачає товсті ліній. Далі, туш на вії і образ готовий!

Перед тим, як робити весільний макіяж смокі айс, озбройтеся блискітками і стразами в достатній кількості, це цікавіше виглядає на фото, а уроки не відрізняються складністю. Багато візажисти самі пропонують таку техніку, вона називається «модерн».

Це найбільш популярна техніка на даний момент, як нанести тіні. Смокі айс – це не макіяж, це пристрасть, цікава історія та швидке виконання. Тенденції такі, що цього стилю дійсно варто навчиться, так фарбують моделей Діор і Готьє, таку техніку модно побачити і російською модному подіумі – в Юдашкіна і Мухи.