banner

Очні краплі від почервоніння очей

Червоні очі – це не завжди ознака захворювання, таке явище трапляється і після безсонної ночі або тривалої роботи за комп’ютером. І якщо потрібно терміново усунути неприємність, то краплі для очей від почервоніння стануть оптимальним варіантом.

Зміст:

Види крапель для очей від почервоніння

В залежності від призначення, існує наступні:

Червоні очі і втому

Від комп’ютера у кожної людини проявляється синдром сухості очей. Виражається він у свербінні і неприємних відчуттях, усунути які можна за допомогою таких засобів:

Головною перевагою препаратів цієї групи є легкість їх придбання. Вони продаються в аптеках без рецепта і спеціального призначення, їх рекомендується використовувати перед і після трудового дня біля монітора.

Офтальмологи будь-якому дорослому і дитині рекомендують регулярно капати в очі вітамінні краплі. Навіщо це потрібно:

Антибактеріальні очні краплі

Саме захворювання та мікроби – основні причини червоних очей. Тут необхідно лікарське втручання, адже самолікування в даному випадку небезпечно. Симптоми, які повинні насторожити: свербіж, біль, печіння, набряклість.

Якщо немає можливості терміново відвідати лікаря, то купите в аптеці краплі Тобрекс або Софрадекс – їх призначають для лікування кон’юнктивіту навіть дитині грудного віку. Вони відрізняються ефективністю і не мають протипоказань. В наявності є в фармацевтичних пунктах великих міст: Москві, Києві чи Алматі.

При сильному болю і почервонінні допоможуть дитячі Тауфон краплі для очей, їх ціна – 500 рублів, але зате вони швидко допомагають від сверблячки, болючих відчуттів і роздратування.

Бюджетний аналог – розчин від роздратування Левоміцетин Оп. Це досить жорсткий препарат, їх закопують не в чистому вигляді, а розчиненому, на ложку кип’яченої води 5-10 крапель. Даний препарат також допоможе від почервонінь, викликаних блефароконъюктивитом і кератитом.

При носінні лінз обов’язково потрібно застосовувати щоденні краплі не тільки для дезінфекції і зберігання лінз, але і від почервонінь. Хочемо порекомендувати недорогі і хороші препарати: Нафтизин, Хилозар і Рену мультиплюс.

Також краплі для очей від почервоніння знадобляться після лазерної корекції, які допоможуть сльозоточивості, запалення і прискорять процес відновлення слизової оболонки. Часто призначаються Оксіал, Фтогель і Систейн.