banner

Як правильно наносити хайлайтер

Хайлайтер – це косметичний продукт, який може повністю змінити зовнішній вигляд. Якщо його використовувати, то ми отримаємо сяюче та свіже обличчя. Ми пропонуємо розглянути, як наносити хайлайтер на кругле обличчя, а також на прямокутне і квадратне, і який пензлем це потрібно робити.

Зміст:

Як правильно вибрати хайлайтер

Коли Ви вибираєте маркер, потрібно враховувати колір шкіри, якщо він дуже смаглявий, то підійдуть рожеві тонуючі олівці, до речі, ці ж відтінки підходять і до блідій шкірі (можливо, це єдиний тип декоративної косметики який можна використовувати на кардинально різних цветотипах). Для бежевою дерми ми рекомендуємо кремовий колір, для усунення синців під очима – лососевий.

Мета застосування освітлення – це отримати відображає світло, колір, і зволожений вид дерми, що допоможе виглядати значно молодше і свіже. Але часто тонують олівці можуть утворювати на шкірі жирний блиск, тому попередньо розтушуйте його в магазині на тильній стороні долоні, щоб виключити можливість появи такого ефекту в майбутньому.

Існують певні види хайлайтеров:

Принципи нанесення

Є кілька основних напрямків, як правильно наносити хайлайтер:

не Можна використовувати іллюмінайзер відразу на все обличчя, тому потрібно заздалегідь визначитися, на яку частину ми будемо використовувати цей олівець.

якщо ми говоримо про кремовий хайлайтер, то потрібно визначитися, який пензлем його наносити. Широка підійде для розтушовування по зонах декольте, шиї або чола, але от для «ювелірної» роботи потрібно використовувати маленьку пензлик з натуральної вовни.

Тепер визначаємося з відтінком, не завжди ідеальний відтінок буде одразу в упаковці, цілком імовірно, що доведеться змішувати кілька кольорів, тому на пензлик беремо невелику кількість одного тонуючого кошти, після трохи другого відтінку, і наносимо їх на обличчя, і вже безпосередньо на шкірі змішуємо.

При застосуванні його на щоках, змішувати його потрібно на найвищій точці вилиці і рухатися вгору, до скроні. Це особливо важливо, якщо робите будь-контур, який повинен привернути увагу на тіні від макіяжу, часто таким методом користується Кім Кардашьян.

При застосуванні його на очах, змішайте хайлайтеры під бровою, на брови і у внутрішній складці століття. Відображення світла на внутрішній складці відкриє очі і лоб, що в свою чергу зробить візуальний ліфтинг-ефект.

Застосовуючи тонуючий олівець на губах, можна отримати величезні результати. Перед використанням помади, кілька відтінків хайлатеров в складці над верхньою губою і центральній точці під нижньою. Це буде виглядати непривабливо в початковій стадії, але як тільки завдасте помаду на губах буде ефект рівномірного сяйва, яке їх візуально збільшить і додасть загального образу чуттєвості.

Ви також можете нафарбувати хайлатером перенісся з метою дещо підкорегувати ніс візуально, але будьте обережні, не потрібно фарбувати тонуючим маркером носик по всій довжині, інакше вийде просто світле пляма, а не чітко окреслений контур.

Як не потрібно робити з хайлатером

Перед створенням певного образу, важливо знати, як не потрібно наносити хайлайтер. Є цілий ряд застережень»:

  1. Не намагайтеся використовувати олівець для повного покриття особи, замість тонального крему, особливо для зон пігментації або почервоніння. Мерехтливі відтінки будуть служити тільки для залучення уваги до проблемної області.
  2. Рідкий хайлайтер має властивість відбивати світло, але його потрібно використовувати гранично економно і акуратно.
  3. Ви повинні завжди застосовувати маркер на пудру або рум’яна, після заснування або нанесення тонованого зволожуючого крему, але, перш ніж консилер для очей.
  4. Також завжди текстура освітлення повинна відповідати базі, так що якщо наносити рідкий тональний крем, то необхідний кремовий хайлайтер. Якщо ви хочете використовувати порошковий маркер, потрібно накласти на шкіру тонкий шар напівпрозорої пудри на більш темну тоналку.
  5. Перед тим, як наносити хайлайтер на смагляву шкіру, потрібно попередньо нанести бронзатор.
  6. Наносити засіб на вилиці потрібно чітко по тій же лінії, що і рум’яна, або трохи нижче, але не над ними.
  7. Схема нанесення, представлена на фото нижче – приблизна. Для кожного типу обличчя вона варіюється.

Використання хайлатера для кожного типу особи

Правила, як користуватися хайлайтером, гранично прості для кожної форми личка, просто потрібно дуже добре розтушовувати. На круглому обличчі необхідно особливу увагу приділити щоки і зоні під очима, її зафарбовуємо трикутниками.

Якщо обличчя овальне, то просто наносимо також, як і рум’яна – під ока невеликими колами і розтушовуємо. Для прямокутної форми необхідно використання напівкіл під очима, але ось квадрат можна трохи вдосконалити прямокутними смужками під нижню повіку.

В яких випадках доречно використовувати шімер? У будь-якому макіяжі, який потребує контрастному поєднанні світла і тіні, у разі, якщо особа недосконале (довгий або широкий ніс, випнуте підборіддя, зморшкуватий лобик та інше), якщо потрібно трохи освіжити себе (зовні), після безсонної ночі.