Хімічний жовтий пілінг обличчя

Існує кілька варіантів очищення шкіри – внутрішній, серединний і поверхневий. Природно, поверхневе зняття епідермісу – самий ніжний і простий спосіб позбутися від мертвих клітин, але серединний більш ефективний для чищення пір і позбавлення від пігментації. Хімічний жовтий пілінг особи з ретинолом є саме таким.

Зміст:

 • Що цій таке
 • Відео: як робиться жовтий пілінг обличчя
 • Покроковий пілінг

Що це таке

Жовтий пілінг – це хімічний склад для особи, який включає в себе активні речовини і ретинол, що забезпечують антивіковий догляд, усунення зморшок, пігментації і дрібних проблем (акне, розширених пор, комедонов, прищів). На відміну від більшості хімічних пілінгів, цей варіант не вимагає тривалого реабілітаційного періоду. Для відновлення нормальної роботи епідермісу знадобиться від одного до двох днів. З-за цього даний вид догляду за собою став дуже популярний серед дівчат, які не можуть собі дозволити тижні відпочинку через очищення шкіри.

Жовтим ретиноловый пілінг називається з-за свого специфічного кольору. Вітамін A, він же ретинол, має яскраво виражений помаранчевий колір, але при з’єднанні з іншими діючими речовинами, його відтінок кілька світліє.

Переваги жовтого пілінгу для обличчя:

 1. Швидке відновлення;
 2. Широкий спектр дії. Засіб використовується для лікування зморшок, пігментних плям і розтяжок. Крім цього він може забезпечити стійкий і помітний відразу після сеансу ліфтинг-ефект;
 3. М’якість впливу. Його не можна назвати серединним в повній мірі цього слова, оскільки він не впливає на внутрішній шар епідермісу. Але завдяки хорошим антиоксидантним властивостям його ефект володіє таким же результатом, як і жорстка хімічна чистка внутрішнього покриву.

Існує два види пілінгу – одноденний і дводенний. Кожен з них має різний час дії, при цьому, у салонах частіше використовується перший варіант, а в домашніх умовах – другий.

Відео: як робиться жовтий пілінг обличчя

Покроковий пілінг

Перед початком процедури рекомендуємо переглянути відео, як робиться жовтий пілінг обличчя. Його можна виконувати за допомогою готової суміші (рекомендований спосіб) або поєднувати активні кислоти самої (допустимо тільки якщо Ви маєте навички подібних змішувань). До складу готових сумішей входять наступні кислоти:

 1. Ретиноєва;
 2. Азелаїнова;
 3. Фитиновая;
 4. Койевая.

Ретиноєва необхідна для поліпшення обміну речовин і насичення кисню і вологою клітин. Завдяки їй в організмі здійснюється посилене виробництво колагену і еластану, що значно уповільнює процеси старіння і дозволяє позбутися навіть від глибоких зморшок. За рахунок цього компонента значно поліпшується кровообіг у тканинах верхніх, усуваються проблеми з капілярами (у тому числі павутинки) і зменшаться пори.

Фитиновая є «помічником» ретиноєвої. Вона підсилює дію і сприяє додатковому насиченню клітин корисними і необхідними речовинами. Також завдяки їй відновлення пошкодженого верхнього шару відбувається дуже швидко – вона вважається природним протизапальним препаратом.

Азелаїнова виконує роль нормалізатора роботи сальних залоз. Це найважливіша складова пілінгу, якщо Ви хочете позбутися від вугрів і прищів. Крім цього дана кислота має відмінні відбілюючі властивості, що допоможе позбутися від гіперпігментації через реакції на сонячні промені або вікових змін.

Фото – До і після пілінгу

За рахунок койевой відбувається очищення пор від мертвих клітин і зайвого жиру. Вона кілька освітлює обличчя, але головним чином впливає на колір пігментів зсередини. При попаданні на шкіру ця кислота допомагає зменшити рівень меланіну, а отже, повністю усунути проблему появи пігментних плям.

Пілінг робиться в кілька етапів, в залежності від його типу:

 1. Обличчя очищається від косметики і крему, покривається розслаблюючій і розширює пори маскою;
 2. Після цього наноситься перший шар складу для пілінгу. Одноденний виконується півгодини, після чого пацієнт будинку закінчує роботу косметолога – намазує особа готовою сумішшю і витримує її певний час. Дводенний займає приблизно три години вільного часу в кабінеті естетичного лікаря і ще два будинки. Після цього пацієнт приїжджає на другий день в клініку і сеанс повторюється;
 3. Після зняття кислотного складу, на покрову наноситься спеціальний ретиноевый крем, що допомагає посилити ефект;
 4. Фото до і після кажуть, що відразу після сеансу обличчя схоже на засмагле, потім починається активне лущення. Але вже через добу шкіра стає рожевого кольору, здорова і гарна на вигляд.

Відгуки стверджують, що кращого варіанту швидкого пілінгу для обличчя, крім жовтого, не знайти, крім того ціна досить доступна. Процедура виконується раз на півроку. Середня вартість одноденного варіанти – 6 000 рублів, в той час як дводенного – від 10 000.