Коли можна визначити стать дитини


Зміст:

  • Народна методика
  • Професійні способи
  • Відео: як і коли визначають стать майбутньої дитини

З самого моменту зачаття батьків цікавить, коли можна визначити стать дитини. Не обов’язково чекати 20 тижнів, щоб дізнатися, кого чекаєте, чи є маса альтернативних варіантів. Ми розповімо, як за прикметами і народним способам визначити, хто народиться і на який тижня це можливо.

Народна методика

Прикмети не дають 100 % гарантії достовірності результатів, але спробувати варто, тим більше, є маса цікавих тестів.

  • Прив’яжіть нитку до обручці (можна взяти будь-рівне, без каменів) і підвісьте над її долонею. Якщо кільце обертається в ліву сторону – народиться дівчинка, якщо в праву – хлопчик. Аналогічний тест також говорить, що якщо кільце крутиться по колу – чекайте дочка, якщо ж рухається вперед-назад – буде хлопець.
  • Коли y дівчат з’являється животик, старі люди часто зазначають: «станеш Мамою доньки», або «Хлопчика носиш». Як дізнатися стать майбутньої дитини за формою живота? Пузік гострий, як овал або стирчить? Значить, буде хлопець. Якщо говорити простіше, то що вже дівчина – тим більше вірогідність появи на світ хлопчика. У більшості випадків, у худеньких беременяшек зі спини навіть живота не видно – це і означає, що в утробі син. Круглий живіт, «растекшийся», іноді навіть і не скажеш точно, дівчина вагітна або в тілі? Це однозначно буде дівчинка, і справа не в тому, що «красу забере», а в положенні плода (дівчатка найчастіше лягають поперек живота).
  • Можна дізнатися стать дитини і по групі крові. Для цього нам знадобиться спеціальна таблиця:
1 група папа2 группа3 группа4 група
1 група мама Дівчинка Хлопчик Дівчинка Хлопчик
2 група Хлопчик Дівчинка Хлопчик Дівчинка
3 група Дівчинка Хлопчик Дівчинка Хлопчик
4 група Хлопчик Дівчинка Хлопчик Дівчинка
  • За допомогою крові існує багато тестів, один з них – це новомодна європейська перевірка «свіжої крові». Дитина буде статі, чия кров раніше оновилася. Схожий тест по даті зачаття, потрібно ввести дату свого народження, народження папи і приблизну (або точну) дату зачаття.
  • Крім усього іншого можна провести тест онлайн на стать дитини, він дозволяє дізнатися стать дитини практично відразу після проведеного тесту, хоча й не зі 100 % гарантією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: як правильно визначити термін вагітності.

Професійні способи

Фото – Вагітна дівчина з носочками

Коли можна дізнатися стать дитини по узд? По рентгену розрізнити, хлопчик в животику або дівчинка, можна починаючи з 20 тижня. До цього моменту жоден лікар по порожньому горбика по УЗД не скаже стать дитини, коли можна визначити.

насправді, хлопчики і дівчатка дуже схожі по своєму розвитку, тому навіть пізній термін вагітності допускає лікарські помилки. Іноді у дівчаток занадто великі жіночі принади, який можна помилково прийняти за чоловічу гідність, або насіннєві мішечки дуже розвинені, що схоже на моніторі на великі статеві губи.

Внутрішньоутробний розвиток – це дуже тонка річ і складна наука, можна бути впевненими лише в декількох випадках:

  • відвідайте 3д УЗД, поки що це самий вірний спосіб;
  • якщо лікарі-рентгенологи порадили вагітної або про нього багато хороших відгуків.

Не думайте, що одержавши відповідь на запитання, коли можна визначити стать дитини на УЗД, Ви озброєні інформацією і можете ставити всім діагнози. Іноді, що життя готує сюрпризи, і замість однієї дитини народиться два (малюки ховаються один за одного у животі), або просто майбутній синулька протягом всієї вагітності прикривав гідність ручкою, або доча виставила пальчик, а то і всю ручку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: що категорично не можна їсти вагітним?

Обов’язково відвідайте форум, на якому порадять хорошого фахівця й розкажуть про інші «бабусині» способи, як можна визначити стать дитини за уподобанням і способу життя.

Відео: як і коли визначають стать майбутньої дитини