Квітка цінія

Квітка цінія – квітка надзвичайної краси, має багато яскравих забарвлень.

Квітка цініяЗаймає гідне місце в наших садах, прикрашає ділянки влітку, а особливо восени. Багато люблять і шанують цю квітку за його красу і невибагливість. Ці рослини надзвичайно чудові, виглядають ошатно в садах і на дільницях. Радує око і братки, посадіть їх у власному саду.

Цінія светолюбимое і теплолюбна рослина, вона не переносить весняних заморозків. Щоб цінія рясно і тривало цвіла, їй необхідна хороша грунт з поживними речовинами нейтральної реакції. Для цього, ділянка, яку готують для посадки, спочатку перекопують, а потім вносять 10 кг гною, компосту, листової землі на 1 квадратний метр. Мінеральні добрива-суперфосфат, нітрофоску і сульфат калію теж вносять в грунт по 1 столовій ложці, потім знову перекопують. Після цього можна садити ці прекрасні і гарні рослини.

Рослини досягають висоти до 90 см, суцвіття за формою георгиновидные, кулясті. Забарвлення квіток буває різного забарвлення: рожевого, бузкового, жовтої, помаранчевої. Бувають такі сорти, у яких язичкові квітки прикрашені легкими штрихами різних відтінків. Квіти в діаметрі досягають 12 див. ці рослини Цвітуть з липня по вересень. Цінія-чудовий і привабливий однорічник, який використовується для вирощування на клумбах, в рабатках. Ніхто не залишається байдужим до такої красуні. Квіти широко використовуються на зрізання.

Садіть цинию на сонячному ділянці, захищеному від вітру. Цінія не переносить посухи грунту, в той же час вона не любить і сильного перезволоження. Тому все для циний повинно бути в міру. Із-за сильного зволоження і нестачі води, квітки цинії будуть дрібніти, і вона буде погано рости і цвісти.Квітка добре реагує на підживлення органічними та мінеральними добривами, причому не тільки при посадці, але і в період зростання. За сезон цинию можна підгодовувати до 4 разів. Перший раз виробляють подкомку сечовиною, ще задовго до того, як цінія зацвіте. Розводять 1 столову ложку сечовини на 10 літрів води або яке-небудь органічне добриво для квітів .

2 підживлення проводиться в період бутонізації, розведіть 1 столову ложку рідкого добрива для квітів. Води необхідно взяти 10 літрів. Варто зауважити, що зараз у квіткових магазинах великий вибір рідких добрив для квітів, які можна швидко розвести, причому це не складе великої праці. Перед підгодівлею бажано по грунті розсипати золу. Коли бутони почнуть розкриватися, їх можна обприскати препаратом» Бутон» (10 грам на 10 літрів води).

Вирощують квітка насінням, які висаджують в ящики березні-квітні, сходи з’являються приблизно через тиждень. Коли розсада підросте, її необхідно распикировать, але якщо Ви садили рідко, то можна не пікірувати розсаду. Висадка розсади цинії проводиться в кінці травня-початку червня,коли мине загроза заморозків. Розсаду садять на відстані 25 см один від одного. Як тільки розсада підросте, її можна прищипнути, так рослина буде більш кущисті і привабливим.

квіти Можна садити у відкритий грунт відразу ж насінням, тільки садіть в такий час, коли мине загроза заморозків або вкривайте сходи яким небудь покривним матеріалом. Можуть хворіти такими хворобами, як борошниста роса, гнилі стебел та коренів. Квітка цінія уражається павутинним кліщем, попелиць та слимаками.

Заходи боротьби проти гнилі: використовується препарат «Хом», згідно інструкції, що додається, проти борошнистої роси можна використовувати препарат «Топаз», проти попелиці можна використовувати препарат » Іскра». Якщо у квіткових магазинах Ви не зможете придбати саме ці препарати, тоді можна отримати консультацію в магазині, і замінити на інші препарати. Зараз таких препаратів велика кількість, і завжди можна знайти заміну.

Раджу прочитати: квіти чорнобривці