Лазерна шліфовка розтяжок на животі, стегнах і спині

При різкій зміні ваги або параметрів тіла, епідерміс має властивість розтягуватися. Це захисний процес, завдяки якому при вагітності або різкому підвищенні ваги покриви не розриваються. Лазерна шліфовка розтяжок на животі, сідницях і інших частинах тіла дозволяє позбутися від неприємних стриев, які прибрати не можна практично нічим.

Зміст:

 • Принцип дії лазера
 • Протипоказання
 • Проведення сеансу
 • Огляд цін

Принцип дії лазера

найголовніше, що потрібно знати перед початком лазерної шліфовки – повністю видалити розтяжки після пологів і вагітності на стегнах, животі або спині не можна нічим. Рубці представляють собою зміни шкіри на клітинному рівні, тому позбутися від них зовнішніми впливами неможливо. Зате така методика дозволяє значно поліпшити естетичний вигляд, підвищити самооцінку і повернути тілу минулу форму.

три види лазерної шліфовки, яка використовується для лікування розтяжок:

 1. Фракційна;
 2. Тональна вуглекислим лазером;
 3. Легкий ліфтинг.

Фракційна шліфування може виконуватися на будь-якій ділянці тіла (грудях, животі, руках, ногах), її застосовують навіть для вдосконалення особи. Завдяки невеликому розміру насадки, яка необхідна для точкового впливу, лазерний промінь чітко спрямований і здатний за короткий термін прибрати навіть найменші розтяжки.

Такий лазер робить на епідермісі найтонші розрізи, в яких і починається процес відновлення покриву. Мінімальний шкоду, завдану під час сеансу, сприяє дуже короткому періоду реабілітації та мінімального ризику ускладнень.

При цьому видалення розтяжок і рубців вуглекислим CO2 лазером виконується на більш глибокому рівні. Проникнення променя набагато глибше, звідси і велика кількість протипоказань. Зате методика може впоратися з різними вадами шкіри: келоїдних рубців після різних операцій (видалення апендикса, кесаревого розтину), глибокими старими стриями, свіжими червоними розтяжками. Ця процедура використовується для шкіри у тому випадку, якщо ніякі інші варіанти не допомагають. Вона застосовна для великих ділянок, з випуклою формою утворень.

Фото – Фракційна шліфування

Для відновлення і підтяжки шкіри обличчя і тіла використовується лазерний ліфтинг. Ключовою відмінністю його від інших методик є унікальна здатність не тільки відновлювати шипована шар епідермісу, але і підтягувати його. Це необхідно після різкого схуднення, коли проблема розтяжок не єдина.

Показання використання лазерних методик:

 1. Старі розтяжки;
 2. Глибокі келоїдні (білі) рубці;
 3. Стрії на грудях і животі після вагітності;
 4. Вікові зміни покривів.

Протипоказання

Незважаючи на всі позитивні відгуки про лазерну шліфовку після розтяжок, вона є досить небезпечною. Під час її проведення верхній шар епідермісу травмується, а середній прогрівається, що не завжди є позитивним фактором. Наприклад, це заборонено при близько розташованих до поверхні тканин судин або захворюваннях крові.

Протипоказання лазерної процедури:

 1. Вагітність. Не можна проводити сеанс в цікавому положенні. Також не рекомендується робити шліфування поки розтяжки червоного кольору – на цьому періоді краще обмежитися різними мазями та кремами;
 2. Захворювання шкіри. Причому не тільки в місці обробки. Сюди відносяться грибкові, вірусні та хронічні хвороби (лишай, псоріаз, екзема тощо);
 3. Ниркова недостатність;
 4. Індивідуальні протипоказання.

Після сеансу можуть початися серйозні ускладнення, які в основному виявляються від CO2 лазера. Найбільш часто дівчата скаржаться на набряк шкіри в місці обробки. Це пов’язано з серйозним механічним пошкодженням тканин. За рахунок вологи здійснюється регенерація.

Фото – Ноги до і після шліфування

Якщо неправильно вибрана глибина променя або його напрямок, то після процедури можуть з’явитися опіки або навіть збільшитися шрами. Весь час загоєння буде супроводжуватися свербежем і незначним виділенням сукровиці.

Проведення сеансу

Лазерна шліфовка глибоких розтяжок проводиться тільки в кабінеті професійного естетичного хірурга. Ця методика належить до небезпечним, тому її не можна проводити самостійно в домашніх умовах. Сеанс починається з введення місцевого наркозу. Після певний ділянку обробляють антисептичним гелем. Щоб лазер проникав в шкірні покриви максимально глибоко, на поверхню епідермісу наноситься спеціальний проводить крем.

В залежності від показань і зони обробки, шліфування проводиться від 30 хвилин до години. Скажімо, dot-видалення розтяжок здійснюється за 40 хвилин на животі, а ось CO2 – годину, іноді більше. Після закінчення сеансу шкіра знову обробляється антисептиком і зволожувачем.

Фото – Живіт до і після шліфування

Треба відзначити, що успішність проведення процедури лежить не тільки на лікаря, але і на пацієнтці. Чого не можна робити після сеансу:

 1. Засмагати в солярії і на сонці протягом двох, а краще трьох тижнів. В іншому випадку, на тілі можуть з’явитися глибокі пігментні плями, які практично неможливо звести;
 2. Купатися у відкритих водоймах. Лазер завдає шкірі мікроскопічні, але відкриті розрізи. Якщо викупатися в морі або річці, то можна занести в них інфекцію, з-за чого почнеться запальний процес, гниття і подальше шрамування;
 3. накопичувальний Ефект. Ні один лазер не дасть миттєвий результат, для появи видимих змін знадобиться від 5 до 7 процедур. Інтервали між ними визначає лікар індивідуально;
 4. На час загоєння епідермісу категорично заборонено робити інші травмують шкіру процедури. Сюди відносяться масажі, пілінги, скраби. Для особливо чутливих ділянок (низ живота) також не можна використовувати масло чайного дерева і евкаліпта.

Відео: корекція розтяжок лазером

Огляд цін

Ціна лазерної шліфовки розтяжок залежить від певної клініки та обраної методики. Розглянемо, скільки коштує процедура в різних містах СНД. Вартість CO2-лазера за 1 см2:

ГородСтоимость, у. е. ГородСтоимость, у. е.
Алмати 8 Москва 10
Астана 8 Мурманськ 8
Владивосток 9 Нижній Новгород 9
Волгоград 7 Новосибірськ 8
Воронеж 8 Одеса 9
Дніпропетровськ 8 Омськ 9
Донецьк 9 Оренбург 8
Запоріжжя 7 Перм 9
Іркутськ 8 Ростов-на-Дону 8
Казань 9 Самара 9
Караганда 8 Саратов 8
Кострома 7 Челябінськ 8
Краснодар 8 Тулі 8
Красноярськ 8 Тюмень 8
Курськ 8 Уфі 8
Мінськ 10 Чебоксари 8

Багато клініки надають свої послуги по купонах, так повний курс (в середньому 10 процедур) обійдеться значно дешевше. Рекомендується починати проведення процедури восени, щоб до літа повністю позбавитися від розтяжок.