Поліпшуємо зір за допомогою правильного харчування

Разом з їжею в наш організм надходять корисні речовини, які необхідні для гарного зору. Тому здатність добре бачити, багато в чому залежить від якісного харчування. Зір може втратити свою гостроту від негативного впливу при роботі за комп’ютером. Сьогодні ми приділимо більше уваги нашого харчування. Важливо правильно організувати харчування в допомогу зору.

Давайте поговоримо про харчування, від якого залежить наше зір. Перші сигнали неправильного харчування – це поява «піску» в очах, почервоніння, свербіж та інші неприємності. Перш ніж робити якісь дії, необхідно замислитися над тим, що ж Ви з’їли, наприклад, вчора. Напевно, це була марна, але дуже смачна їжа, яку ми їмо без розбору і почуття міри.

Таке харчування призводить до очних захворювань. Для того щоб повернути гостроту зору, необхідно задуматися над своїм раціоном харчування. Багато що залежить не тільки від того, що вживається в їжу, але і від поєднання між собою продуктів харчування.

Риба і м’ясо з овочами – це відмінне поєднання, а ось м’ясо й макарони – це вже погано. Смачне картопляне пюре також не підійде як гарнір для м’яса, так як в пюре багато крохмалю. Крохмаль і білок не сумісні. Салати з овочів рекомендовано заправляти не рафінованим рослинним маслом.

Харчування для зору

Харчування в допомогу зоруДля допомоги зору, давайте розглянемо, як можна налагодити правильне харчування? Харчування повинно приносити користь зору й організму людини. Почнемо з солі і цукру. Кількість солі і цукру необхідно знизити.

Рафіновані продукти харчування і білий дріжджовий хліб слід виключити. Набагато корисніше зерновий або житній чорний хліб. Він принесе набагато більше допомогою зору. Уникайте гострих приправ, скоротіть вживання кави і чаю, їжу намагайтеся не запивати. Вживайте окремо білкові і вуглеводні продукти. М’ясо намагайтеся їсти менше.

Хорошу допомогу зору має натуральна їжа, яка пройшла мінімальну термічну обробку. Намагайтеся їсти у великих кількостях овочі і фрукти, мед, горіхи, молочні продукти, зелень, крупи. Їжу намагайтеся ретельно пережовувати, не варто поспішати швидко їсти! Травний тракт буде погано працювати погано разжеванной їжі. Отже, будуть проблеми зі здоров’ям, з’являється слабкість, млявість, апатія, погіршення зору.

Пам’ятайте завжди про те, що дієву допомогу послужать вітаміни. Для очей і зору особливо важливий вітамін А. Найбільше він міститься в таких продуктах харчування – теляча і рибна печінка, риб’ячий жир, вершки, жовтки яєць, вершкове масло. До речі, і наш організм може самостійно синтезувати вітамін А з каротину.

Продукти з великим вмістом каротину – це шипшина, солодкий перець, петрушка, зелена цибуля, ягоди горобини, шпинат, щавель, салат, абрикоси, обліпиха, морква. Моркву краще вживати з жирами, так краще відбувається засвоєння каротину з овоча. Обліпиха широко застосовується при лікуванні очних хвороб, у ній особливо багато каротину і вітаміну С.

Хорошу допомогу в збереженні зору надають вітаміни С і Е. Кращими джерелами вітаміну С є – солодкий перець, цитрусові, петрушка, шпинат, а вітаміну Е багато в рослинному і вершковому маслі, в листках салату, горіхах, картоплі та крупах.

Вправи для очей для поліпшення зору

Очні вправи слід проводити таким чином, щоб Вам ніхто не заважав. Мені подобається займатися відокремлено.

Соляризація очей

Привчайте очі до сонячних променів поступово. Спробуйте сісти в тіні, починайте дивитися на сонце спочатку одним, потім іншим оком. Відпочиньте, потім повторіть вправу по соляризації. Очі поступово будуть звикати до яскравого світла сонця. Тоді можна обома очима подивитися на сонце. Головне, діяти поступово, найкраще приймати сонячні ванни на заході або на світанку. Починайте з декількох хвилин, зробіть перерву, потім ще пару раз повторіть вправу.

Вийдете в сонячний день на вулицю, закрийте очі, дивіться на сонце крізь закриті повіки. Очі будуть грітися в променях сонця. До Вас прийде відчуття розслаблення, а потрібно для цього всього лише кілька хвилин.

Потім на очі покладіть долоні, після їх зніміть. Спробуйте виконати так пару раз, це виходить сонячна контрастна ванна. Поступово очі звикнуть до променів сонця, а Ви не будете відчувати не комфортних відчуттів, спілкуючись з світилом.

Не забувайте проявляти обережність, коли світило знаходиться в зеніті, на нього дивитися не можна, можна завдати шкоди своїм очам!

Дивимося на вогонь свічки

Харчування в допомогу зоруНа вогонь свічки дивитися корисно. Запаленої свічки важко відірватися. Спостерігаючи за полум’ям, відбувається лікування світлом. Та сама соляризація, яка надає допомогу очам!

Постійне виконання вправ перед сном надає заспокійливу дію. Все погане, що накопичено за день, згорає в полум’ї свічки. Ми зараз мало використовуємо можливостей для спостереження за живим вогнем, напевно, це даремно! Люди здавна вірили в очисну силу вогню. Не позбавляйте себе такої можливості. Вогонь прийде до Вас на допомогу, Ви зможете відчути, як всі тривоги будуть зникати, а на зміну їм прийде відчуття спокою, легкості і спокою.

Всі описані рекомендації нададуть благотворний вплив на організм людини. Це все мої міркування на сьогодні. Важливо дотримувати принципи правильного вживання їжі, тоді і харчування в допомогу зору, виявиться потрібним і корисним. Доброго всім здоровьица!