Як підняти настрій? Сходіть на кухню!

Як підняти собі настрій

Постійний біг по метушливого життя просто виснажує. Втома здатна вибити будь-якого з колії. А щоб цього не сталося, важливо підтримувати позитивний настрій. Як це зробити?

Як підняти собі настрій? Звичайно, допоможе похід на черговий гумористичний концерт, але можна підняти свої позитивні емоції, як кажуть, прямо не відходячи від каси.

Роль каси в нашому випадку буде грати кухня. Про що, власне кажучи, йде мова? Відповідь: є продукти для настрою. Давайте заглянемо в холодильник позитиву.

Як підняти собі настрій?Риба – лідер серед позитивних продуктів. Саме в ній міститься Омега-3. Ці жирні кислоти мають позитивний вплив на наш настрій, так і на стан нервових клітин мозку.

Срібний призер на полицях нашого чудо-холодильника – сир твердих сортів. У ньому міститься триптофан. Навіть з’ївши кілька скибочок цього продукту, можна зарядитися добовою нормою цього елемента.

Бронза дістається сиру. Він також має в своєму складі триптофан. А якщо в день його з’їдати близько 200 грамів, то можна на весь день забезпечити себе «гормоном радості». Особливо важливо їсти його в зимово-весняний сезон. Також важливо зазначити, що у цього продукту, піднімає настрій, є й інші важливі елементи, такі як вітаміни групи B, амінокислоти, кальцій і фосфор.

Але продукти для настрою на цьому не закінчуються. Продовжують список макарони, виготовлені з твердих сортів. Вони насичені вуглеводами, дають довгий час відчуття ситості. Багато дієтологів стали відзначати, що макарони корисні. Варто також відзначити, що до їх складу входять такі важливі елементи, як залізо, фолієва кислота, фосфор.

Як підняти собі настрій?Якщо ви думаєте про те, як підняти собі настрій, то скористайтеся природним антидепресантом. Мова йде про мигдалі. Цей продукт природи насичений магнієм, вітамінами PP і B, залізом. Правда, не забудьте про те, що він высококалориен, тому не варто ним зловживати.

Шоколад – знаменитий продукт для підняття настрою. Не тільки корисні елементи, такі як залізо і молібден надають гарний вплив на людину. Сам запах і смак цього продукту викликають позитивні емоції.

Як підняти собі настрій?Корисні солодощі також можуть дати емоційний підйом. Соковиті фрукти, свіжі ягоди та мед – все це продукти для настрою. В них міститься глюкоза, яка швидко потрапляє у кров і позитивно позначається на загальному самопочутті.

Отже, зробимо висновок: підняти собі настрій можна просто заглянувши в холодильник. Не забувайте про те, що харчування не повинно бути одноманітним. Нехай у вашому раціоні буде велика частина з перерахованих вище продуктів для настрою. Тоді ви зможете йти по життю з легкістю, успішно долаючи труднощі і не втрачаючи радості!

Даруєте собі, всім своїм близьким доброту і відмінний настрій!

Рекомендую прочитати: рецепт мармеладу для підняття настрою.