Як правильно і акуратно нафарбувати нігті на ногах

Бездоганний педикюр актуальний завжди, як влітку, коли ми постійно ходимо у відкритому взутті, так і в холодну пору року. Наприклад, при відвідуванні спортзалу чи басейну будь-якій жінці хочеться виглядати відмінно. Звичайно, педикюр можна зробити в косметичному салоні, вдавшись до допомоги професіонала. Але у ритмі сучасного життя нам не завжди вистачає на це часу, тому будь-яка жінка, що стежить за собою, повинна знати, як нафарбувати нігті на ногах самостійно.

Зміст:

 • Готуємо нігті на ногах до покриття лаком
 • Фарбуємо нігті правильно
 • Відео на тему: як акуратно нафарбувати нігті на руках і ногах

Готуємо нігті на ногах до покриття лаком

Перш ніж приступити до покриття нігтів лаком, необхідно зробити педикюр. Добре розпарити ноги в теплій ванні, обробити їх пемзою або шкребком для ніг. Після цього треба видалити кутикулу і надати форму нігтям. При необхідності перед стрижкою на ногах, нігті можна розм’якшити. Коли все це буде виконано, слід перейти до найприємнішої частини педикюру: масажу з використанням будь-якого крему для ніг.

Запорукою бездоганного манікюру і педикюру є відсутність поспіху, адже, щоб добре пофарбувати нігті лаком і не зіпсувати результат після його нанесення, необхідний певний запас часу для його висихання.

Фарбуємо нігті правильно

Тепер все готово, і виникає головне питання: як красиво нафарбувати лаком нігті на ногах, розглянемо все по етапно?

Для цього Вам знадобляться:

 1. базове покриття,
 2. лак,
 3. закріплювач або сушіння,
 4. рідина для зняття лаку.

Робити педикюр краще в приміщенні з яскравим освітленням і доброю вентиляцією, в якому запахи не будуть Вас турбувати, особливо це важливо при вагітності. Так як пари лаку або засоби для його зняття можуть бути вкрай шкідливі для вашого здоров’я.

Фото – Фарбування нігтів

Перед тим як фарбувати нігті на ногах, обов’язково необхідно очистити нігтьову пластину від слідів старого лаку, а також крему або масла, які були використані при педикюрі. Тобто слід знежирити нігті або засобом для зняття лаку, або спеціальним складом з вмістом спирту. Це дасть можливість нанести лак рівним шаром, і стане запорукою того, що він буде довго залишатися на нігтях.

Далі необхідно нанести на нігті базове покриття, яка має бути рідшою, ніж безпосередньо сам лак, так як це перший шар, який повинен швидко сохнути і сприяти ідеального скріпленню між лаком і нігтьової пластиною. Базове покриття потрібно наносити швидкими рухами, як можна тонше і ближче до кутикули.

База може бути різною: захисної, якщо Ваші нігті жовтіють (при використанні лаку темного кольору); вирівнюючої, якщо нігтьова пластина має нерівну поверхню. Можна скористатися спеціальними подушечками для поділу пальців на ногах, які дозволять Вам фарбувати нігті більш акуратно.

Якщо у Вас досить вправності, то можете розписати нігті різними кольорами. Якщо ж Ви новачок в мистецтві манікюру, і Вам важко це зробити самій, то обмежтеся двома кольорами або одним, головне, щоб все було зроблено акуратно.

Методи, яким лаком покрити нігті на ногах, залежать від багатьох факторів. Основним є стан нігтів, так як наші ноги схильні до різних ушкоджень, в результаті чого потребують дуже ретельного догляду. Якщо у Вас з’явилися проблеми з їх здоров’ям: вони чорніють, стають нерівними, нігтьова пластина потовщується, тоді, перш, ніж вибирати колір лаку, необхідно обов’язково звернутися до дерматолога, можливо, Вам знадобиться лікування. Зазвичай кольорові лаки, навпаки, підкреслюють такі проблеми, і ніяким кольором їх не вдасться приховати.

Перед нанесенням лаку необхідно покатати флакон на руках близько 30 секунд. Потім відкрити його, і видалити зайвий лак з пензлика. Трясти його не можна, щоб уникнути попадання повітря.

Фото – як пофарбувати лаком нігті за етапами

Ось кілька порад, як красиво нафарбувати нігті на руках і ногах в домашніх умовах:

 1. Наносити лак варто лише в той момент, коли база добре просохла.
 2. Покривати нігті лаком краще від середини до краю нігтьової пластини, не торкаючись кутикули, а також шкіри пальців по краях. Краще тримати пензлик вказівним і великим пальцями, головне слідкувати, щоб рука при цьому не була на вазі.
 3. Лак, витік за кордон нігтя можна прибрати після повного висихання лаку за допомогою зубочистки або спеціального очищаючого олівця.
 4. Не варто забувати, що кольоровий лак завжди наноситься двома шарами, в не залежності від того пастельного він або яскравого кольору. Так як тільки два шари забезпечують рівне покриття без розлучень, колір лаку зможе повністю розкритися, і педикюр буде виглядати зовсім.
 5. Після покриття першим шаром, слід почекати поки лак добре просохне, і тільки тоді підфарбувати другим шаром в такому ж порядку. Для того, щоб лак довго тримався і виглядав красиво, поверх кольорового лаку можна нанести закріплювач.
 6. Бувають випадки, коли немає часу чекати і лак потрібно висушити дуже швидко. У таких ситуаціях Вам на допомогу може прийти спеціальне засобом для швидкого сушіння у вигляді аерозолю.
 7. Зачекайте поки нігті остаточно висохнуть, перш ніж займатися своїми справами. Взуття можна одягати не раніше ніж через годину після покриття лаком.

Наочно нафарбовані нігті на ногах представлені на фото в статті, намагайтеся домагатися такого ж ефекту. Вивчивши прості правила про те, як нафарбувати нігті на ногах у домашніх умовах, Ви зможете перейти до освоєння більш складних технік, наприклад, пофарбувати нігті по фен-шуй. А якщо придбати спеціальне обладнання, то можна покрити нігті гелем або шелаком будинку.

Відео на тему: як акуратно нафарбувати нігті на руках і ногах