Як робиться біозавивка вій, щоб вона трималася

Очі – це дзеркало душі, і тому саме на цю частину обличчя найчастіше робиться найбільший акцент в макіяжі. Біозавивка вій дозволяє створити вабить глибиною і красою погляд, не використовуючи при цьому чужорідні тканини, як при нарощуванні.

Зміст:

 • Плюси і мінуси
 • Як проводиться
 • Як часто робити
 • Огляд цін

Плюси і мінуси

Біозавивка вій або ламінування – це процедура, яка робиться для досягнення максимально красивого природного вигину вій. Головною перевагою є повна натуральність ефекту – Вам не прилепливают на очі штучні вії, а просто підкреслюють красу власних. Плюси і мінуси біозавивки вій:

 1. Практично повна відсутність протипоказання;
 2. Природність;
 3. Доступна ціна;
 4. Корекція форми і відновлення коротких після нарощування вій;
 5. Коригування окремих волосків, що виділяються із загальної маси;
 6. Але є і певні недоліки. Насправді, біологічної завивкою цю процедуру важко назвати, оскільки під час неї використовується полуперманентная туш для вій, яка все ж завдає шкоди незначний. Замість аміаку (який використовує більш жорстка хімічна завивка) застосовується дисульфід сірки, який може негативно впливати на ослаблений організм;
 7. Після сеансу не можна купатися і засмагати протягом одного дня.

Незважаючи на те, що біозавивка та ламінування вій часто використовуються як синоніми, процедур все ж таки є різниця. Завивка допомагає надати волоскам потрібну форму, в той час, як ламінація необхідна для їх лікування. Іншими словами, ламінування – це, в першу чергу догляд, а не подвивание війок.

Протипоказання:

 1. Індивідуальна непереносимість використовуваних препаратів;
 2. Наявність кліщів в прикореневій зоні;
 3. Сеанс не рекомендується при вагітності і лактації;
 4. Ефект не буде досягнутий, якщо в даний момент спостерігається авітаміноз або лікування будь-якого гострого захворювання за допомогою використання антибіотиків.

Як проводиться

Технологія дуже нагадує завивку волосся, тільки з використанням маленьких бігуді. Потрібно відразу відзначити, що біозавивка та корекція вій може проводитися в домашніх умовах, фото до і після сеансу дому і в салоні не відрізняються, а ціна значно нижча (матеріали можна купити самої).

 1. Першим ділом майстер встановлює під нижні вії нешкідливі валики. Вони допоможуть відокремити волоски і рівномірно розподілити активну речовину з їх поверхні;
 2. Далі, якщо сеанс проводиться в салоні краси (куди найчастіше їдуть вже з макіяжем), знімається косметика і вії знежирюються;
 3. Валики для завивки бувають різних розмірів. Їх вибір залежить від потреб і довжини натуральних вій. В основному використовуються 3 і 4, також вони можуть класифікуватися як маленький, середній і великий. Моделювання коротких волосків проводиться на самий маленький, а довгих, відповідно, на найбільший;
 4. Після установки бігуді починається нанесення клею. Він безпечний і найчастіше гіпоалергенний, хоча цю інформацію потрібно додатково уточнити у майстра. Як і фарбування, нанесення клею здійснюється від зовнішнього краю до внутрішнього. Під час проведення процедури подушечка максимально притискається до лінії росту;
 5. Далі, клей також наноситься на валик. Залишається тільки відокремити кожну вію і підняти її до бігуді;
 6. Використовуються препарати дуже жорсткі, тому після певного часу на волоски наносяться пом’якшувальні засоби. Їх намазують тільки на центр вій. До складу входить перманент, тому небажано потрапляння суміші на слизову оболонку ока. Чим менш крутий потрібно завиток – тим тонше лінія нанесення засобу;
 7. Тепер потрібно стерти ці склади і намазати фіксатор. Кожен салон краси застосовує продукцію певної компанії, тому обов’язково уточнюйте алергічні властивості;
 8. Після фіксатор і залишки попередніх засобів знімаються за допомогою спеціальної рідини. Залишається тільки зняти бігуді і нанести на вії спеціальні живильні креми або масла.

Фото – До і після завивки вій

Іноді для підкреслення ефекту через пару днів проводиться забарвлення волосків, треба пам’ятати, що під час процедури фарбувати вії не можна. Інструкція з самостійної завивці практично не відрізняється, головне – уважно читати рекомендації виробника обраного засобу.

Наслідки після біозавивки трапляються рідко, в основному вони проявляються як почервоніння очей і набряків. Це відбувається від потрапляння активної суміші на слизові оболонки. Якщо Ви помітили у себе цю неприємність – то проконсультуйтеся з майстром, купіть собі краплі для зволоження очей і не наносите косметику на час лікування.

Відео інструкція по виконанню біозавивки вій

Як часто робити

Відгуки стверджують, що ефекту після біозавивки вій вистачає на 3 тижні, хоча часто клей, а значить, і завиток, тримається місяць. Це залежить не тільки від правильного догляду, але і від швидкості росту вій. Спеціалісти стверджують, що надто часто з процедурою не можна. Після кожного сеансу потрібно робити мінімум пару тижнів перерви, щоб вії могли відновитися.

Фото – Нанесення

Однієї процедури в два місяці буде цілком достатньо для досягнення максимально обережного і тривалого ефекту. Будьте уважні, іноді некомпетентні майстри говорять про «накопичувальний» ефекті біозавивки. Це не так, перманентна туш завдає певної шкоди і якщо сильно зловживати можна тільки погіршити стан слабких волосків.

Огляд цін

Дуже зручно, що процедуру можна зробити і собі самій. Все, що потрібно – це купити набір для біозавивки вій, ціна якого залежить від конкретної марки. Найбільш популярні зараз BioLash Lift, Kodi Professional, Dolly’s Lash і Wave Professional Lash. Розглянемо, скільки коштує набір Коді:

ГородСтоимость, у. е. ГородСтоимость, у. е.
Красноярськ 30 Мінськ 30
Уфа 25 Москва 35
Алмати 35 Нижній Новгород 25
Барнаул 25 Новосибірськ 25
Білгород 25 Омськ 30
Воронеж 25 Пензі 25
Дніпропетровськ 30 Пермі 25
Челябінськ 30 Санкт-Петербург 35
Єкатеринбург 30 Подольськ 25
Запоріжжя 25 Ростов-на-Дону 25
Іркутськ 25 Самара 30
Казань 30 Тольятті 25
Кишинів 30 Ульяновська 25
Краснодар 25 Хабаровськ 25